Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
słowo wstępne
(12-02-2016, 10:15 PM)Agnieszkam napisał(a):  
Witam serdecznie, przeczytałam Twój artykuł Mieczu Ducha i zgadzam się, że dzisiaj, nazwę to "gorącym tematem" uogólniajac - jest science fiction....., ja na szczęście jestem laikiem w tych tematach i nigdy nie "porywały" mnie ów tematy.
Zaobserwowałam wiele blogów, forum gdzie głównym tematem jest Jezus Chrystus - być może nie jest tak źle, że twierdzimy  iż jest mniejsze zainteresowanie w tym temacie, bo może być tak, że czytelników jest wielu, ale większość nie ma odwagi udziału w ów blogach, bądź nie posiada jeszcze wystarczającego i tego właściwego  poznania Stwórcy.
Bądźmy więc dobrej myśli, gdyż z własnego doświadczenia wiem, że czasami też  jestem obserwatorem, jednak mimo to mogę wyciągać budujące, pozytywne wnioski i starać się wprowadzać je w czyn - czasami nie jest łatwo, ale nie poddawajmy się i pamiętajmy też, że pomimo wsparcia duchowego między nami - ludźmi, najważniejsza dla nas jest szczera modlitwa - rozmowa z Wszechmogacym  Jezusem Chrystusem.

witaj Agnieszko ... oby tak było, że większe zainteresowanie jest prawdziwym Chrystusem, społecznością, relacją z Nim. Najważniejsze jest trwanie w Chrystusie - stałe trwanie a wtedy wypływać z nas będzie prawdziwe życie i inni będą również mieć z tego pożytek .... ale latorośl nie może oddzielić się od krzewu winnego nawet na dzień, czy tydzien bo będzie umierać, więdnąć ...
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
słowo wstępne - MieczDucha - 26-12-2015, 08:24 PM
RE: słowo wstępne - aga - 27-12-2015, 12:16 AM
RE: słowo wstępne - Arraivald - 27-12-2015, 10:36 AM
RE: słowo wstępne - MieczDucha - 28-12-2015, 08:15 PM
RE: słowo wstępne - Agnieszkam - 12-02-2016, 10:15 PM
RE: słowo wstępne - MieczDucha - 14-02-2016, 07:31 PM
RE: słowo wstępne - orjo - 24-01-2016, 07:12 PM
RE: słowo wstępne - MieczDucha - 02-02-2016, 07:26 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości