Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
arcyfałszerz
(16-01-2016, 01:46 PM)Arraivald napisał(a):  Możliwe, że twoja interpretacja jest prawidłowa.

A co do spisków to niezbyt rozumiem czemu mam przypiętą plakietkę osoby, która zajmuje się głównie spiskami? Coś tam czasem przetłumaczę czy napiszę co jest związane z takowym tematem co ja uznaję po prostu za informacje (a już dawno nic nie działałem w taki sposób bo najnowszy filmik który tłumaczyłem był o Chrystusie + 2 artykuły napisałem o sprawach duchowych niemające nic wspólnego ze spiskami). Sam na końcu mojego posta zwróciłem uwagę, że "bez relacji z Jezusem możliwe, że nikt się nie połapie. Wiedza tutaj nic nie da".

Ja nie mam specjalnie strachu przed wojnami, kataklizmami itd., a też wiadomości/newsy z tym związane (których zazwyczaj już nie chce mi się oglądać) nie budzą we mnie strachu. Depresję zabrał Jezus jak się nawróciłem i nigdy nie wróciła. To czego głównie się obawiam to czy będę miał z Jezusem taką relację jaką powinienem mieć i o innych ludzi którzy nie znają Jezusa.

jeśli mój komentarz cię uraził to przepraszam, odniosłem się rzeczywiście m.in też do twojej osoby, ale nie jako osoby, które stale się zajmuje tym, czy coś takiego, ale wiem, że przynajmniej kiedyś tym się zajmowałem i mój komentarz był takim prewencyjnym napisaniem ale może nieaktualnym już w przypadku twojej osoby i oby tak było ... i dobrze że masz taki trend jak napisałeś, więc jeszcze raz przepraszam, nie chciałem nic ci przypinać, ani nie urazić. to był taki ogólny głos i może niepotrzebny akurat w tym wątku, którego głównym tematem jest coś innego

ale nawet gdyby ktoś w 100 % siedział tylko w spiskach, to i z takiego stanu Pan może wyprowadzić, sam kiedyś siedziałem w świecie spisków - ale nie miało na mój stan duchowy dobrego wpływu, dlatego przestrzegam tak mocno m.in przed tym i może za bardzo się nakręciłem w ostatnim czasie wokół tego tematu

ArrowArrow co do tłumaczenia filmików, to jeślibyś miał ochotę, czas to mógłbyś mi coś przetłumaczyć ?? jesli z jakiegoś powodu twoja odpowiedź brzmi nie, to nie wnikam w przyczyny i nie będę się gniewał, miał zadr, urazy itp

co do tematu podrabiania proroctw, czy podrabiania biblijnych rzeczy, osób, wydarzeń to na pewno będą miały miejsca takie rzeczy

" Potem spojrzałem i w widzeniu nocnym pojawiło się czwarte zwierzę, straszne i groźne, i nadzwyczaj silne; miało ono potężne żelazne zęby: pożerało i miażdżyło, a co pozostało, deptało swoimi nogami, było ono inne aniżeli wszystkie poprzednie zwierzęta, a miało dziesięć rogów. (8) Gdy uważnie przypatrywałem się rogom, zaczął wyrastać między nimi inny, mały róg, i trzy spośród poprzednich rogów zostały wyrwane. Na tym rogu były oczy jakby oczy ludzkie i usta, które mówiły zuchwałe słowa. " - Księga Daniela 7:7-8 BW

" Pilniem się przypatrywał rogom, a oto róg pośledni mały wyrastał między niemi, i trzy z tych rogów pierwszych wyłamane są przed nim; a oto w onym rogu były oczy podobne oczom człowieczym, i usta mówiące rzeczy wielkie. " - Daniel 7:8 Biblia Gdańska

Cytat:" A dziesięć rogów to znaczy, że z królestwa onego dziesięć królów powstanie; a po nich powstanie pośledni, który będzie różny od pierwszych, i trzech królów poniży " - Daniel 7:24 Biblia Gdańska

" A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu. (17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże " - Objawienie Jana 17:16-17 BW

" A dziesięć rogów, któreś widział na bestyi, cić w nienawiści mieć będą wszetecznicę i uczynią ją spustoszoną i nagą, i ciało jej będą jeść, a samą ogniem spalą. (17) Albowiem Bóg podał do serc ich, aby czynili wolę jego, a czynili jednomyślnie, i dali królestwo swoje bestyi, ażby się wypełniły słowa Boże " - Biblia Gdańska

antychryst trzy z pierwszych dziesięciu rogów wyłamie, poniży trzech króli a w Objawieniu nie pisze, że będą jego wrogami, ale oddadzą mu władzę - czy to nie będzie jakaś pokazówka, ustawka ?? załóżmy że jednym z tych trzech, będzie marionetka która zasiądzie w 3 świątyni - z jednej strony ten człowiek nie byłby przecież wrogiem antychrysta, ale z drugiej strony zostałby wyłamany, ponizony przez niego - bo ten będzie odgrywał drugie przyjście Chrystusa

ja tu widzę jakieś zwodnicze pokazówki - jakie dokładnie czas pokazę, ale jakieś kreowanie marionetki, czy marionetek które będą udawały antychrysta bedzie moim zdaniem miało miejsce i jest logiczne patrząc jak szatan rozgłasza na cały świat że np antychryst zasiądzie w 3 świątyni - albo szatan jest idiotą albo zastawia potężną pułapkę, ja obstawiam drugą opcję, idiota nie mógłby zwodzić całego świata - Objawienie Jana 12:9

, " Albowiem powstaną fałszywi Chrystusowie, i fałszywi prorocy, i czynić będą znamiona wielkie i cuda, tak iżby zwiedli (by można) i wybrane " - Biblia Gdańska - fałszywi Chrystusowie, a nie fałszywy Chrystus - Biblia nie zaprzecza, temu o czym mówię, że będzie imitacja, czy imitacje m.in antychrysta ale jak najbardziej może na to wskazywać, a na pewno działania szatana na to wskazują, że tak będzie, ale w swoim czasie wszystko będzie jawne dla uczniów, więc bądźmy uczniami, poznawajmy Pana i Jego świętość i aby ona była naszym udziałem w coraz większym stopniu.

pamiętajmy też że znajomość czegoś to jedna strona medalu, bo sama znajomość nic nie da, bo z samą wiedzą człowiek szybko wyprze się Chrystusa w czasie ciężkich prób, prześladowań, pokus. Przyjdzie jakieś np więzienie, obóz pracy, tortury, konfiskata majątku, bezdomność czy coś innego i człowiek z samą wiedzą zostanie połamany tymi rzeczami. Ale kto będzie uczniem, kto będzie skupiał się na Panu, na poznawaniu Go i społeczności z Nim, będzie skupiony na świętości - tacy bedą wierni w najgorszych nawet okolicznościach i miejscach.

Wybierajmy mądrze już dziś, bo w to trzeba wchodzić już teraz i każdego następnego dnia ...

" Powstaną bowiem fałszywi Chrystusowie i fałszywi prorocy i będą czynić wielkie znaki i cuda, żeby zwieść, o ile można, nawet wybranych. " - Uwspółcześniona Biblia Gdańska

,
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
arcyfałszerz - MieczDucha - 01-01-2016, 03:15 PM
RE: arcyfałszerz - Arraivald - 02-01-2016, 06:34 PM
RE: arcyfałszerz - MieczDucha - 12-01-2016, 10:29 AM
RE: arcyfałszerz - Arraivald - 16-01-2016, 01:46 PM
RE: arcyfałszerz - MieczDucha - 24-01-2016, 06:24 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości