Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowonarodzony Chrześcijanin
Witam mam na imię Piotrek, mam 18 lat, chodzę do 3 kl. Technikum Ekonomicznego, mieszkam w Warszawie

Kontakt z Jezusem w przeszłości raczej miałem nikły, wolałem się bawić i nie martwić się takimi poważnymi sprawami jak Bóg, śmierć, zmartwychwstanie. Wprawdzie katolikiem byłem od urodzenia, w większości jednak od Kościoła uciekałem. W 3kl. gimnazjum miałem bierzmowanie, rodzice mi kazali więc poszedłem. Jednak ta uroczystość była nudna i jakoś nie czułem obecności Ducha Św.

Od tamtego czasu miałem różne chwile wiary, ponad rok temu pisałem z pewnym człowiekiem na portalu hip-hopowym o NWO. Był to mój pierwszy kontakt z tą tematyką. Wtedy to wyśmiewałem, a kolesia wyzywałem od chorych psychicznych.

Przełom nastąpił, w lutym 2011 gdy zobaczyłem teledysk Rihanny "S&M". Był tam napis kilka razy "Princess of the Illuminati".

Wtedy był to dla mnie nie mały szok i od tamtego momentu właśnie zacząłem szukać prawdy o tym zakłamanym świecie. Dowiedziałem się, że światem rządzi szatan i planuje wielkie oszustwo. Że KRK to Babilon WIelki i zostanie zniszczony, oraz żeby być zbawionym nie trzeba być w żadnej religii.

Wziąłem do ręki Biblię i zacząłem się starać ją codziennie czytać i postępować wg. jej wskazówek.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Mimo ze nie ja załozyłem to forum to witam Wink , kto szuka prawdy i prosi o nia temu beda dane - masz prawo wierzyc w co innego ale moim zdaniem nie do konca masz racja z tematem "wielkiego babilonu" fałszywe religie , organizacje i instytucje religijne to tylko czesc "wielkiego babilonu" - wielki babilon to cały swiatowy system a nie tylko religie czy tzw koscioł rzymskokatolickie - tzw kosciół rzymskokatolicki zwodzi ludzi ale równiez mozna by było inne pseudochrzescijanskie organizacji i ruchy wymienic.Wielki Babilon to równiez system ekonomiczny , polityczny , militarny , społeczny - antychryst i jego sprzymierzency maja zniszczyc - WIELKA NIERZADNICE - Objawienie Jana 17:16-17.

Po zniszczeniu wielkiej nierzadnicy - fałszywa religia nadal bedzie istniec tylko ze jej fundamentem bedzie człowiek grzechu - antychryst i fałszywy prorok

, jesli chodzi i strone ekonomiczna , polityczna , społęczna , militarna i religijna - pod rzadami antychrysta to dopiero BÓG OBJAWIONY JEZUS zniszczy to i odnowi ziemie

, zauwaz ze zniszcenie wielkiego babilonu - Objawienie rozdział 18 nastapi dopiero po powrocie BOGA OBJAWIONEGO JEZUSA : " Oto przychodzę jak złodziej; błogosławiony ten, który czuwa i pilnuje szat swoich, aby nie chodzić nago i aby nie widziano sromoty jego ....... I rozpadło się wielkie miasto na trzy części, i legły w gruzach miasta pogan. I wspomniano przed Bogiem o wielkim Babilonie, że należy mu dać kielich wina zapalczywego gniewu Bożego " OBJAWIENIE JANA 16:15 ,19 - Wink ROZPAD BABILONU i danie mu kielicha gniewu (czyli zniszczenie go) nastepuja po POWROCIE PANA JEZUSA !!! Wink , pozdrawiam

, no i uwazaj na illuminatów , masonów , bilderbergów itd po to tylko opozycja kontrolowana - sztuczni wrogowie : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=154
Odpowiedz
Wielką Nierządnicą nie może być cały system światowy bo:

1. Chrystus chce go zniszczyć za swoje zbrodnie popełnione przez wieki (inkwizycję i wojny światowe) i nie jest to w planach szatana
2. Nasz Pan mówi, że by wyjść z Babilonu WIelkiego, nie da się wyjść z światowego systemu, ale można odejść od KRK
3. Watykan jest na 7 wzgórzach
4. Fałszywy dobrobyt na świecie nie oznacza, że wcześniej był to Babilon WIelki

Apokalipsa Św. Jana 17 rozdział daje nam dużo detali na ten temat

Pozdrawiam
Odpowiedz
(26-04-2012, 08:25 PM)PokójWam napisał(a):  Wielką Nierządnicą nie może być cały system światowy bo:

1. Chrystus chce go zniszczyć za swoje zbrodnie popełnione przez wieki (inkwizycję i wojny światowe) i nie jest to w planach szatana
2. Nasz Pan mówi, że by wyjść z Babilonu WIelkiego, nie da się wyjść z światowego systemu, ale można odejść od KRK

Pozdrawiam

Popieram kolegę PokójWam i gratuluję mądrości w tak młodym wieku a życzę skromności w dalszym zyciu.
Babilon to konkretna instytucja. Biblia mówi "ludu mój, wyjdź z niego". No chyba nie z tego całego systemu bo wyjść można tylko w jeden sposób

Odpowiedz
(30-04-2012, 02:10 PM)Zygfryd napisał(a):  
(26-04-2012, 08:25 PM)PokójWam napisał(a):  Wielką Nierządnicą nie może być cały system światowy bo:

Pozdrawiam

Popieram kolegę PokójWam i gratuluję mądrości w tak młodym wieku a życzę skromności w dalszym zyciu.
Babilon to konkretna instytucja. Biblia mówi "ludu mój, wyjdź z niego". No chyba nie z tego całego systemu bo wyjść można tylko w jeden sposób
Witam wszystkich słowami ..

Jezus on mnie umacnia

Dzisiaj naprawdę mnie umocnił ,dzięki Panie ty rozwiązujesz wszystkie problemy ,
Ty jesteś najlepszym przyjacielem i kierownikiem gdy moje życie zaczyna zbaczać z toru jaki Ty mi wyznaczyłeś .
Dzięki ludziom których zesłałeś na moją drogę mogłam poznać co to prawdziwa wiara i nawrócić się .
Ty jesteś wielki

Odpowiedz
Chwala Panu Jezusowi Chrystusowi!

Witam slowami

Psalmu 1

1 Szczęśliwy mąż,
który nie idzie za radą występnych,
nie wchodzi na drogę grzeszników
i nie siada w kole szyderców,

2 lecz ma upodobanie w Prawie Pana,
nad Jego Prawem rozmyśla dniem i nocą.

3 Jest on jak drzewo zasadzone nad płynącą wodą,
które wydaje owoc w swoim czasie,
a liście jego nie więdną:
co uczyni, pomyślnie wypada.

4 Nie tak występni, nie tak:
są oni jak plewa, którą wiatr rozmiata.

5 Toteż występni nie ostoją się na sądzie
ani grzesznicy - w zgromadzeniu sprawiedliwych,

6 bo Pan uznaje drogę sprawiedliwych,
a droga występnych zaginie.

p.s. MieczDucha dzieki za Twoje posty rowniez na innych forach, ktore czytam.
Odpowiedz
jak pisałem wyzej nie ja załozyłem to forum ale mimo wszystko witam , Agnieszko nie dziekuj , nie ma za co - jeslibym był nieomylny to bym przyjał twoje podziekowania Wink ale nie jestem nieomylny , jesli uwazasz ze w czyms ci pomogłem to miło mi ale to Pismo zawiera prawde która objawia nasz PAN JEZUS - ja mimo ze pewnie sporo wiem to i tak mam o wiele wiecej pytan niz odpowiedzi i jak kazdy moge sie w czyms pomylic wiec , badzmy roztropni = dobrze jest nie gardzic opinia innych ale i nie przyjmowac jej bezmyslnie - tego sie trzymajmy Wink , i wszystko sprawdzajmy z Słowie które jest prawda - mimo ze atak na Biblii , na apostołów idzie pełna parą - nie wiem jak wy ale nawet jak cały swiat pojdzie za kłamstwami ja nie odejde od PISMA - SŁOWA BOŻEGO jak od prawdziwego autora - ŻYWEGO SŁOWA JEZUSA CHRYSTUSA

, "Poświęć ich w prawdzie twojej; słowo twoje jest prawdą " Ewangelia Jana 17:17

Pozdrawiam

, nie mas racji ale tutaj nie bede o tym pisał , jak chcesz załóz nowy temat - chetnie napisze o tym - zreszta pisałem o Babilonie i wyjasniałem dlaczego chodzi o przyszły globalny system - a jesli uwazasz ze nie da sie z niego wyjsc to i znamie przyjmiesz

Odpowiedz
MieczDucha, napisales na innym forum; "nie wiem po co w ogóle to pisze bo to tak jakbym tłumaczył komus ze koło nie jest trójkatem"

Chcialam Cie prosic jesli tylko bedziesz mial przekonanie, by pisac to prosze pisz.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości