Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam :)
Mam na imię Marcin, mam 17 lat i kończę II klasę technikum w Katowicach, jestem z Tychów. Smile Należę do Ruchu Światło-Życie, w tym roku jadę na II st. OND.

Hmm, z tematyką zapoznałem się całkiem brutalnie jednak wcześniej pierwsze przebłyski na temat prawdziwości apokalipsy miałem na lekcji religii w tech, kiedy mój pierwszy ksiądz katecheta powiedział że "sądząc po tym co się dzieje na świecie, czas jest bliski. Szatan szaleje.". Konkretniej z tą tematyką zapoznałem się w zeszłym roku kiedy trafiłem na stronkę www.zbawienie.com. Z początku nie mogłem w to uwierzyć, a autora uznałem za pomylonego, opuściłem tą tematykę... do czasu Wielkiego Postu kiedy powróciłem w tą tematykę. Najpierw przez portale PoznajPrawdę i Loża bez tajemnic aż w końcu TU. Smile

Większość materiałów ze stron tego typu traktuję całkiem poważnie, jednak tematy nt. Kościoła traktuję z dwojakim nastawieniem. Z jednej strony dowody są oczywiste i błędy widać czarno na białym, ale z drugiej... gdyby nie kościół i wychowanie w jego tradycji i wierze, tematyka Boga i Jezusa byłaby mi zupełnie obca i nieznana. Mam mieszane uczucia na ten temat...

Tematem rekolekcji OND'II jest "Exodus" czyli wyjście. Staram się poszukać prawdy i potwierdzenia w słowach pisma na razie tradycyjnymi metodami (spowiedź św, wezwanie ducha św, stan łaski uświęcającej), jeśli to prawda to mam nadzieję że te rekolekcje to będzie mój Exodus... wyjście z KRK. Smile)

Ale się rozgadałem Big Grin Pozdrawiam Smile)
Odpowiedz
Jak rozumiem pisząc -kościoły- masz na myśli religie.
Religie są kontrolowane przez szatana i są toksyczne ale nie jest to zakażenie śmiertelne.
W religiach są prawdy wymieszane z kłamstwami ale te prawdy które tam są jednak służą też temu że człowiek może poprzez nie dotrzeć do BOGA, poznawać BOGA.
BÓG dopuścił istnienie religii ale we właściwym momencie religie z WOLI BOŻEJ zostaną zniszczone.
Póki czas, czas ŁASKI, LUD BOŻY religie ma opuszczać i podążać za CHRYSTUSEM JEZUSEM.
Odpowiedz
Hej Toffik Smile
Mam nadzieję, że Duch Boży pokieruje Cię i co dzień będziesz umacniał swoją wiarę.
pozdrawiam i życzę wielu Łask Bożych
Odpowiedz

czesc , zycze wiec aby PAN JEZUS doprowadził cie do prawdy i dokonał exodusu z toba jak to nazwałes Wink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości