Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
Do tej pory w kwestiach Boga i wiary wypowiadałam się głównie na blogu loża bez tajemnic pod nickiem magdziola.
Mam 26 lat, jestem kobietą, uważam się za chrześcijankę bezreligijną, aczkolwiek przez większość życia byłam katoliczką. Poprzez bardzo złe doświadczenia w tejże religii szukałam odmiennej drogi w życiu, wiele lat błądząc. Teraz sama czytam PŚ i staram się kroczyć drogą, którą - mam nadzieję - prowadzi mnie Jezus Chrystus.
pozdrawiam,
Magda
Odpowiedz
(28-06-2012, 04:02 PM)prawda_wyzwala napisał(a):  Do tej pory w kwestiach Boga i wiary wypowiadałam się głównie na blogu loża bez tajemnic pod nickiem magdziola.
Mam 26 lat, jestem kobietą, uważam się za chrześcijankę bezreligijną, aczkolwiek przez większość życia byłam katoliczką. Poprzez bardzo złe doświadczenia w tejże religii szukałam odmiennej drogi w życiu, wiele lat błądząc. Teraz sama czytam PŚ i staram się kroczyć drogą, którą - mam nadzieję - prowadzi mnie Jezus Chrystus.
pozdrawiam,
Magda

czesc , ja pisałem tam pod nickiem MaranaTha , pozdrawiam

Odpowiedz
Zapraszam również do siebie na forum.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Witaj Maranatha i Veteran. Na bible.4um.pl już jestem - znów jako magdziola. Niestety nawarstwiło mi się wiele spraw związanych z pracą/firmą i uczelnią, toteż będę miała mniej czasu na pisanie.
Acz mam nadzieję, że niedługo "huragany" przeminą i odetchnę.
Z Bogiem Smile
Magda
Odpowiedz
No niestety Rad zawiesił działalności szkoda w sumie,bo była to strona gdzie przebywała spora grupka chrzescijan i dyskusje odbywające się tam był naprawdę ciekawe i dobre wile rzeczy można było się dowiedzieć również z samej strony.Ojej gdzie my teraz się podziejemy Sad
Odpowiedz
Zapraszam do mnie na forum. Z ludzi piszących u Rada jest już MieczDucha i magdziola.
Wszystkich od Rada zapraszam i nie tylko z blogu Rada.
Komentować w formie postów też można.
Wklejać się będzie to co ważne.
I oczywiście głoszenie DOBREJ NOWINY.

Pozdrawiam w CHRYSTUSIE, PANU.
To forum i to które założyłem uznaję za sojusznicze czyli mające ten sam charakter i cel.
Także myślę że są to dwie platformy do rozmów.
Odpowiedz
Witam,wszystkich odwiedzających to forum Smile na to forum trafiłem dzięki komentarzowi zostawionego na YT pob filmem pozostawienie bodajże Smile który razem oglądałem Smile mam 26 lat wierzę w Boga i czuje że jest wszędzie zemną żeby poczuć jego obecność wcale nie należy szukać go tylko w kościele gdzie od najmłodszych lat byłem wychowywany przez rodziców w tej świadomości.
Religią zacząłem interesować się bardziej dzięki szwagrowi który jest "zielonoświątkowcem" i zawsze jak przyjeżdzał w odwiedziny dużo na ten temat rozmawialiśmy i głosił słowo Boże. Pomagał też pojąc mi pewne kwestie oraz uświadamiał że niektóre rzeczy które są wyzwane przez ludzi w kościele katolickim jak modlenie się do figur oraz kłanianie się im nie do końca jest dobre a wręcz w bibli pokazał mi że Bóg przed tym ostrzega i gniewa się za takie rzeczy kiedyś uważałem to za coś normalnego teraz baczniej przyglądam się wszystkiemu co dotyczy religi i wiary Smile Wierzę że jest tylko jedna droga do zbawienia przez Jezusa chrystusa Smile on jest naszym jedynym pośrednikiem między nami a Bogiem Smile i po za nim nie ma innego.
Odpowiedz
(21-07-2012, 07:28 PM)Boguszek napisał(a):  Witam,wszystkich odwiedzających to forum Smile na to forum trafiłem dzięki komentarzowi zostawionego na YT pob filmem pozostawienie bodajże Smile który razem oglądałem Smile mam 26 lat wierzę w Boga i czuje że jest wszędzie zemną żeby poczuć jego obecność wcale nie należy szukać go tylko w kościele gdzie od najmłodszych lat byłem wychowywany przez rodziców w tej świadomości.
Religią zacząłem interesować się bardziej dzięki szwagrowi który jest "zielonoświątkowcem" i zawsze jak przyjeżdzał w odwiedziny dużo na ten temat rozmawialiśmy i głosił słowo Boże. Pomagał też pojąc mi pewne kwestie oraz uświadamiał że niektóre rzeczy które są wyzwane przez ludzi w kościele katolickim jak modlenie się do figur oraz kłanianie się im nie do końca jest dobre a wręcz w bibli pokazał mi że Bóg przed tym ostrzega i gniewa się za takie rzeczy kiedyś uważałem to za coś normalnego teraz baczniej przyglądam się wszystkiemu co dotyczy religi i wiary Smile Wierzę że jest tylko jedna droga do zbawienia przez Jezusa chrystusa Smile on jest naszym jedynym pośrednikiem między nami a Bogiem Smile i po za nim nie ma innego.

witam , mam nadzieje ze dobrze sie bedzie ci pisac na forum , no i dobrze baczniej przygladasz sie wszystkiemu co z religia i wiara zwiazane , co moge dodac : nie przyjmuj niczego to co ludzie pisza w tym ja przez ucziwego i rzetelnego sprawdzenia wszystkiego wraz z modlitwa , i tak samo niczego co ludzie pisza nie odrzuycaj rzetelnego i ucziwego sprwadzenia z modlitwa Wink
Odpowiedz
Witam.

Pokój tobie od CHRYSTUSA JEZUSA.
Odpowiedz
Szukajcie Mnie a dam sie wam znaleźć.... cieszy ze tyle młodych Dusz szuka Odpocznienia .

A fora hm przeżywają jakiś kryzys a moze przesyt ale oczywiście miło jest zaprosić .
Ty napisz cos u mnie a ja u ciebie ..Shy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości