Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
Drodzy użytkownicy forum nie ma co się rozpisywać, myślę że przedstawiłem się w moich postach na tym forum; witam a zarazem zegnam się, być może nadarzy się jeszcze okazja że o czymś z wami się podzielę tutaj na forum, jeśli jakaś moja wypowiedź była niezrozumiałaclub przytoczone wersety biblijne kogoś uraziły to z góry przepraszam. Przed oczami mam realną nadzieję że kiedyś się spotkamy w jakimś gronie osób w cztery oczy, w miejscu, który obiecał Nam Bóg i Będziemy go realnie sławić już na wieki bez kłótni o to kto ma rację a kto nie, bez podziałów, bez religii, gdzie będzie jeden Bóg Stwórca, jeden Król ziemi, jeden rząd panujący nad ziemią i wierni a zarazem szczęśliwi słudzy. Nie wiem co by napisać na koniec więc może zakończę psalmem 80.
Nie ustawajcie w wierze i nie dawajcie sobą manipulować; serdecznie pozdrawiam, do zobaczenia. Smile

Ps. 80:15-20:
Boże Zastępów, spraw nam odnowę! Spójrz z nieba i patrz, I ujmij się za tą winoroślą I szczepem, który zasadziła prawica twoja, Latoroślą, którą sobie wyhodowałeś.
Spalili ją ogniem i porąbali; Niech zginą od grozy oblicza twego!
Ręka twoja niech spocznie na mężu prawicy twojej, Na synu człowieczym, któregoś sobie wychował.
My zaś nie odstąpimy już od ciebie. Zachowaj nas przy życiu A będziemy wzywali imienia twojego!
Panie, Boże Zastępów, spraw nam odnowę, Rozjaśnij oblicze swoje, a będziemy zbawieni.

Odpowiedz
(11-11-2012, 07:29 PM)Czytelnik napisał(a):  Drodzy użytkownicy forum nie ma co się rozpisywać, myślę że przedstawiłem się w moich postach na tym forum; witam a zarazem zegnam się, być może nadarzy się jeszcze okazja że o czymś z wami się podzielę tutaj na forum, jeśli jakaś moja wypowiedź była niezrozumiałaclub przytoczone wersety biblijne kogoś uraziły to z góry przepraszam. Przed oczami mam realną nadzieję że kiedyś się spotkamy w jakimś gronie osób w cztery oczy, w miejscu, który obiecał Nam Bóg i Będziemy go realnie sławić już na wieki bez kłótni o to kto ma rację a kto nie, bez podziałów, bez religii, gdzie będzie jeden Bóg Stwórca, jeden Król ziemi, jeden rząd panujący nad ziemią i wierni a zarazem szczęśliwi słudzy. Nie wiem co by napisać na koniec więc może zakończę psalmem 80.
Nie ustawajcie w wierze i nie dawajcie sobą manipulować; serdecznie pozdrawiam, do zobaczenia. Smile

Ps. 80:15-20:
Boże Zastępów, spraw nam odnowę! Spójrz z nieba i patrz, I ujmij się za tą winoroślą I szczepem, który zasadziła prawica twoja, Latoroślą, którą sobie wyhodowałeś.
Spalili ją ogniem i porąbali; Niech zginą od grozy oblicza twego!
Ręka twoja niech spocznie na mężu prawicy twojej, Na synu człowieczym, któregoś sobie wychował.
My zaś nie odstąpimy już od ciebie. Zachowaj nas przy życiu A będziemy wzywali imienia twojego!
Panie, Boże Zastępów, spraw nam odnowę, Rozjaśnij oblicze swoje, a będziemy zbawieni.

Amen , niech Pan Jezus prowadzi Cie swoją drogą i obyśmy wszyscy byli zapisani w Jego księdze życia i aby nikt i nic nie wymazało nas z niej , aby dane nam było wejść do Nowego Jeruzalem przez bramy , pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości