Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Henry Kubik
Photo 
Witam!

Od razu uprzedzę, że moim celem jest ostrzeganie braci i sióstr przed tą osobą. Biblia każe wystrzegać się tych, co podają się za braci a nimi nie są.

Pan Kubik głoszący zbawienie z uczynków zasłynął niedawno tym, że stwierdził, że Apostoł Paweł jest apostołem fałszywym, którego nauki się z Biblią nie zgadzają, oraz że nie cała Biblia to słowo Boże. Ja na ten temat nic nie powiem, bo gdyby tak było to Apostoł Piotr, Łukasz a nawet duch święty bylibi kłamcami. Nie chodzi o herezje które wyniósł z Jehowizmu:

Lecz o okultystyczną symbolikę jaką się otacza:

[Obrazek: 41b135125a50a823.jpg]

[Obrazek: thetouch.jpg]

PRAWY GÓRNY RÓG: Głowa Kozła
Motyl: Znany symbol MK Ultra i new age
Małe Słońce w środku: Symbol szatana.

http://i49.tinypic.com/14wva09.jpg

Przekaz podprogowy w jednym z jego Wideo.
Odpowiedz
SŁOWO BOŻE jest CHRYSTUS JEZUS.

Odpowiedz
(10-07-2012, 07:01 PM)Fujiwara napisał(a):  Witam!

Od razu uprzedzę, że moim celem jest ostrzeganie braci i sióstr przed tą osobą. Biblia każe wystrzegać się tych, co podają się za braci a nimi nie są.

Pan Kubik głoszący zbawienie z uczynków zasłynął niedawno tym, że stwierdził, że Apostoł Paweł jest apostołem fałszywym, którego nauki się z Biblią nie zgadzają, oraz że nie cała Biblia to słowo Boże. Ja na ten temat nic nie powiem, bo gdyby tak było to Apostoł Piotr, Łukasz a nawet duch święty bylibi kłamcami. Nie chodzi o herezje które wyniósł z Jehowizmu:

Lecz o okultystyczną symbolikę jaką się otacza:

[Obrazek: 41b135125a50a823.jpg]

[Obrazek: thetouch.jpg]

PRAWY GÓRNY RÓG: Głowa Kozła
Motyl: Znany symbol MK Ultra i new age
Małe Słońce w środku: Symbol szatana.

http://i49.tinypic.com/14wva09.jpg

Przekaz podprogowy w jednym z jego Wideo.

Dzieki.

p.s. Fujiwara,zapraszam cie do watku, ktory zalozylam, bys wyrazil swoja opinie;
http://zbawieni.com/showthread.php?tid=189&pid=331#pid331
Odpowiedz
Cytat:Henry Kubik - ofiara ŚJ czy agent dezinformacji

Darzyłem pewnym zaufaniem tego pana, reklamowałem linki, czy niepotrzebnie?. Pan Henry Kubik w swoim ostatnim podcascie powiedział że od paru lat internet zalewany jest morzem kłamstw.

Zgadzam się Sad

Po Jego teorii o tym że Apostoł Paweł jest apostołem fałszywym a jego listy nie powinny być częścią biblii a także zmianie imienia Chrystusa z Jezusa na Isusa , a także przeglądając najróżniejsze teorie siane po internecie, m.in ze strony innemedia.pl to zastanawiam się na ile wkroczyliśmy już w czas armagedonu, bo pewni ludzie już chyba nie wiedzą co opowiadają, co piszą , co robią i co mówią i sami w to wierzą co mówią.

Zastanawiam się czy nie odłączyć sobie internetu na zawsze i opierać się wyłącznie na modlitwach do Boga, poziom tego wszystkiego co się obecnie dzieje na świecie przekroczył wszelkie granice Sad
Nie chodzi już tylko o wielki ucisk w dniach ostatecznych ale o znak czasu jakim jest:

Mt 24:4.24 napisał(a):Przyjdą bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy, którzy będą czynić wielkie cuda, aby w ten sposób, jeśli się nawet uda zwieść nawet ludzi wybranych.

Dezinformacja jest tak niewyobrażalnie ogromna Undecided
Działanie zawsze te same: najpierw zdobywanie sobie ludzi prawdą a potem ich przekabacanie Undecided

Ktoś małej wiary widząc to wszystko naprawdę wiarę musiałby stracić kompletnie, bo wyjąć jakąś księgę z Biblii to tak jakby rozsypać kompletnie wiarę w Boga.

Jeśli ktoś nie kierowałby się miłością i z pełną ufnością nie zawierzył TYLKO Bogu byłby już stracony Heart

Jeśli na świecie ma dochodzić do zwalczania wiary to duch zwodniczy będzie chciał przekręcić wpierw właśnie Słowo Boże. Widzę jak sypią się dogmaty różnych religii a teraz na dodatek, ludzie którzy "odkrywali prawdę" okazują się być tymi samymi fałszywymi prorokami?

Objawienia 22:18-19 napisał(a):Co do mnie, to świadczę każdemu, który słucha słów proroctwa tej księgi: Jeżeli ktoś dołoży coś do nich, dołoży mu Bóg plag opisanych w tej księdze; A jeżeli ktoś ujmie coś ze słów tej księgi proroctwa, ujmie Bóg z działu jego z drzewa żywota i ze świętego miasta, opisanych w tej księdze

Fałszywy prorok, będzie budował autorytet antychrysta. Będzie szefem propagandy i twórcą antychrześcijańskich fałszerstw. On będzie starał się zmusić wszystkich z wyjątkiem tych, którzy znają swego Boga i Jego Słowo, do służby dla antychrysta, zarówno prostych ludzi, jak i rozumnych uczonych myślicieli.

ps.
Podobno Pan Henry Kubik jest z Australii? dziś dało mi to dużo do myślenia Sad

http://zmianynaziemi.pl/wideo/ogniste-tornado-uchwycone-filmie-w-australii

[Obrazek: 383670647-e1347958888373.jpg]

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i w całego serca wszystkim życzę aby modlili się szczerze do Boga oto by to On a nie żaden człowiek przeprowadził swoich sług przez ten "czas ucisku jakiego nie było od początku świata aż dotąd i już nigdy więcej nie będzie"

Dziękuje i żegnam. Rolleyes
Serdecznie pozdrawiam Rolleyes
Odpowiedz
Ludzie jak widać mają duży problem z formą imienia ISUS.
Odpowiedz
(18) A gdy do niego (Ap.Pawla) przybyli, przemówił do nich: Wiecie, jakim byłem wśród was od pierwszej chwili, w której stanąłem w Azji. (19) Jak służyłem Panu z całą pokorą wśród łez i doświadczeń, które mnie spotkały z powodu zasadzek żydowskich. (20) Jak nie uchylałem się tchórzliwie od niczego, co pożyteczne, tak że przemawiałem i nauczałem was publicznie i po domach, (21) nawołując zarówno Żydów, jak i Greków do nawrócenia się do Boga i do wiary w Pana naszego Jezusa. (22) A teraz, przynaglany Duchem, udaję się do Jerozolimy; nie wiem, co mnie tam spotka (23) oprócz tego, że czekają mnie więzy i utrapienia, o czym zapewnia mnie Duch Święty w każdym mieście. (24) Lecz ja zgoła nie cenię sobie życia, bylebym tylko dokończył biegu i posługiwania, które otrzymałem od Pana Jezusa: /bylebym/ dał świadectwo o Ewangelii łaski Bożej. (25) Wiem teraz, że wy wszyscy, wśród których po drodze głosiłem królestwo, już mnie nie ujrzycie. (26) Dlatego oświadczam wam dzisiaj: nie jestem winien niczyjej krwi, (27) bo nie uchylałem się tchórzliwie od głoszenia wam całej woli Bożej. (28) Uważajcie na samych siebie i na całe stado, nad którym Duch Święty ustanowił was biskupami, abyście kierowali Kościołem Boga, który On nabył własną krwią. (29) Wiem, że po moim odejściu wejdą między was wilki drapieżne, nie oszczędzając stada. (30) Także spośród was samych powstaną ludzie, którzy głosić będą przewrotne nauki, aby pociągnąć za sobą uczniów. (31) Dlatego czuwajcie, pamiętając, że przez trzy lata we dnie i w nocy nie przestawałem ze łzami upominać każdego z was. (32) A teraz polecam was Bogu i słowu Jego łaski władnemu zbudować i dać dziedzictwo ze wszystkimi świętymi. (33) Nie pożądałem srebra ani złota, ani szaty niczyjej. (34) Sami wiecie, że te ręce zarabiały na potrzeby moje i moich towarzyszy. (35) We wszystkim pokazałem wam, że tak pracując trzeba wspierać słabych i pamiętać o słowach Pana Jezusa, który powiedział: Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu. (36) Po tych słowach upadł na kolana i modlił się razem ze wszystkimi. (37) Wtedy wszyscy wybuchnęli wielkim płaczem. Rzucali się Pawłowi na szyję i całowali go, (38) smucąc się najbardziej z tego, co powiedział: że już nigdy go nie zobaczą. Potem odprowadzili go na okręt.

(Dzieje Apost. 20:18-38, Biblia Tysiąclecia)
Odpowiedz
Przewrotna jesteś ty. Powiedz o co tobie chodzi, jakie są twoje intencje lub nawet dla kogo pracujesz?
Odpowiedz
Biblia przekonuje nas aby nie obmawiać kogoś, nie plotkować o kimś, pisząc powyższą wypowiedź nie chciałem nikogo obgadywać ani tym bardziej osądzać, ale mam nadzieję że pan Henry przegląda i to forum a nie widzę innej formy kontaktu z nim (Henry twierdzi że przegląda sporo miejsc w internecie, może i zagląda na zbawieni.com) i wyciągnie napomnienia .

On sam mówi żeby nie wierzyć nawet jemu samemu, sam pisze na swojej stronie że już parę rzeczy edytował że był parę razy w błędzie lub sam był wprowadzany w błąd przez innych. Mam nadzieję że i ta powyższa sprawa dotycząca apostoła Pawła okaże się kiedyś jedynie błędem w poszukiwaniu prawdy a nie oficjalną prawdą. Sad

Każdy wierzący powinien się strzec nauk, które przewyższają Słowo Boże i głoszą, że Chrystus lub duch święty przemawiają do zaawansowanych chrześcijan niezależnie od Słowa. Powoduje to duchową pychę i chełpliwość i osłabia siłę ostrzeżeń i
napomnień świętych Pism.

Ludzie zwiedzeni, sądzą, że poprzez nich działa nauczyciel ale szatan wykorzystuje właśnie takie złudzenia. Sad

Przykro mi ale wiele artykułów pana Hernego wnosiły wiele do prawdziwej wiary, np. te:

http://www.proroctwa.com/wiara-w-cudowna-kropke.htm
http://www.zbawienie.com/dlaczego-Bog-dopuszcza-zlo.htm
i wiele innych

Ale tym razem nie potrafię się zgodzić z panem Henry który to zdanie eliminuje z biblii bo napisał je sam apostoł Paweł:

"Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowania w sprawiedliwości, aby człowiek Boży był doskonały, do wszelkiego dobrego dzieła przygotowany." (2 List do Tymoteusza 3:16, BW)

oraz to co mówi w pierwszym podcascie z tej strony:
http://proroctwa.com/masowa-dezinformacja.htm

że przez słowa apostoła Pawła armagedon nie byłby wcale potrzebny że Paweł twierdzi że wszyscy zostaliby i tak zbawieni. - nie wiem skąd takie wnioski, ja czytając jego listy odniosłem inne wrażenie Sad

Zmiana imienia Bożego, zmiana imienia Chrystusa - Jahwe, źle, Jehowa źle, Jezus też źle, zatem co? wszystkie tłumaczenia są błędne i celowo sfałszowane? więc wołajmy do Boga: "Boże Abrahama, Izaaka i Jakuba" wtedy będziemy mieli pewność że wołamy do tego właściwego Boga a nie do boga pogańskiego, a Chrystusowi mówmy tylko Chrystus bez imienia obawiając się że imię Jezus to sfałszowane tłumaczenie, to już by była paranoja Huh

Trzymajmy się zatem głównego celu czyli spełnianiu woli Bożej opisanej w całej biblii tej samej powtarzanej we wszystkich księgach i wszystkim narodom czyli:

dekalog (spełnianie nakazów Pana)
wiara w Boga (na wzór bezgranicznej wiary Abrahama czy Hioba)
całkowite zawierzenie swojego życia Bogu (np. Noe)
a z tego wszystkiego najważniejsza jest oczywiście miłość, miłość do bliźniego i Boga

"Tak więc trwają nadzieja, wiara i miłość - te trzy, z nich zaś najważniejsza jest miłość"

"Choćbym mówił językami ludzkimi i anielskimi, a miłości bym nie miał, stałem się jako miedź brząkająca albo cymbał brzmiący.
I choćbym miał proroctwo i wiedziałbym wszystkie tajemnice i wszelką umiejętność, i choćbym miał wszystką wiarę, tak, żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, nicem nie jest."

- to słowa apostoła Pawła (wyżej wykluczonego przez Henrego Kubika) a jednak słowa Pawła potwierdzają inne księgi, np. księga Psalmów.

A to na ile błędne były tłumaczenia imion i inne fałszerstwa to się dopiero okaże po armagedonie. Rolleyes

Często to pycha jest winna temu że ktoś chciałby być nauczycielem innych a sam żyje w błędzie. Jeszcze raz proszę was wszystkich z pokorą proście jedynie Boga i jego pomoc w postaci Ducha Bożego aby tylko on kierował naszym życiem i tylko on udzielał łaski zrozumienia jego słów z biblii i aby szatan nie miał żadnego wpływu, bo czasy ostateczne wywołują u niego pospiech bo wie że mało ma już czasu na dalsze zwiedzanie ludzkości, wszystkiego można słuchać ale nie we wszystko naiwnie wierzyć ale weryfikować z Pismem Świętym.

Serdecznie pozdrawiam. Rolleyes
Serdecznie pozdrawiam Rolleyes
Odpowiedz
wolacz! napisał(a):Jeszcze raz proszę was wszystkich z pokorą proście jedynie Boga i jego pomoc w postaci Ducha Bożego aby tylko on kierował naszym życiem i tylko on udzielał łaski zrozumienia jego słów z biblii i aby szatan nie miał żadnego wpływu, bo czasy ostateczne wywołują u niego pospiech bo wie że mało ma już czasu na dalsze zwiedzanie ludzkości, wszystkiego można słuchać ale nie we wszystko naiwnie wierzyć ale weryfikować z Pismem Świętym.
Amen! Tak nam dopomoz Panie Jezu.

W pierwszym zaś liście do Tymoteusza 4 :1-2 pisze : „ Duch wyraźnie mówi, że w późniejszych czasach odstąpią niektórzy od wiary i przystaną do duchów zwodniczych i będą słuchać nauk szatańskich uwiedzeni obłudą kłamców naznaczonych w sumieniu piętnem występku. ”
Odpowiedz
(19-09-2012, 02:38 PM)wolumen napisał(a):  Przewrotna jesteś ty. Powiedz o co tobie chodzi, jakie są twoje intencje lub nawet dla kogo pracujesz?

Ponieważ mówisz... niczego nie potrzebuję, a nie wiesz, żeś... ślepy... Radzę ci, abyś nabył u mnie maści, by nią namaścić oczy twoje, abyś przejrzał. (Obj 3: 17-18)

Kto miłuje brata swego, w światłości mieszka i nie ma w nim zgorszenia. Kto zaś nienawidzi brata swego, jest w ciemności i w ciemności chodzi, i nie wie, dokąd idzie, gdyż ciemność zaślepiła jego oczy [1Jn 2,9–11].

seler napisał(a):Wolumen, ...proszę się uspokoić ...(...).... wróć !

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości