Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwaga na fałszywe forum
Przestrzegam przed fałszywym forum.
http://lozaposzukiwaczyprawdy.y0.pl/
Odradzam wszystkim powyższe fałszywe forum.
Witaj,

Dzięki za ostrzeżenie.

Mógłbyś w kilku zdaniach opisać co Cię zraziło do tego forum?
Posty które są i tutaj
http://zbawieni.com/showthread.php?tid=17&page=1
zostały pisemnie wygłoszone po czym otrzymałem wiadomość aby tak nie głosić, itd.
Mogli napisać np. do Jana że jego głoszenie w ewangelii jest nie takie jakie być powinno.
Jeśli głoszę to po to by komuś pomóc w przyjęciu KIM jest CHRYSTUS JEZUS.

Gro osób mogłoby pisać tutaj ale niestety ich guru zarekomendował tamte forum które jest kontynuacją zamkniętego w dziwnych okolicznościach bloga.

http://radtrap.wordpress.com/

Także jest tam odgórna kontrola.

Sprawa jest bardzo prosta, na naszym forum nie chcemy doktryniarzy którzy wchodząc pierwsze co robią zakładają temat i przez 2 strony spamują swoim przekonaniem nie oczekując prawdopodobnie dyskusji i innego zdania w tym temacie, to jest forum do dyskusji czyli 1 osoba zarzuca temat i reszta wyrażając swoje zdanie dyskutuje nad tym tak jak to miało miejsce na Loży Radka. No a Veteranowi to nie pasuje jak widać, reszta jest opisana (Wolna wola-> spoiler) w tym temacie albowiem nic nie chcemy ukrywać http://lozaposzukiwaczyprawdy.y0.pl/viewtopic.php?f=7&t=29
I jeśli ty chcesz komuś tak pomagać Veteran to naprawdę mi szkoda ludzi którym pomagasz bo jakby przerzucić na real twoja pomoc to wyglądała by tak, że bił byś kogoś po głowie Biblią licząc, że załapie twój punkt widzenia.

Zapraszamy każdego kto chce porozmawiać a nie przekonywać innych do jedynej słusznej prawdy jak to ma wiemy jaki kościół w zwyczaju, dość mamy takich praktyk.

Pozdrawiam Smile
Jesteście forum z nutą antybiblijną.
Jesteście forum o charakterze odgórnych rozporządzeń i niesprawiedliwych decyzji.
Wystosujcie list do Jana że nie chcecie doktryniarzy.
Szkoda mi ludzi będących pod wpływem i kontrolą twoją i -deczosnek- ale nie tylko waszą bo jak wiadomo jest jeszcze wasz guru chociażby który po kompromitacji zamknął bloga.

Nazywasz spamowaniem jak ktoś głosi CHRYSTUSA JEZUSA i dajesz świadectwo komu służysz.

Wasze forum jest niebezpieczne i wszystkim radzę opuszczenie tego forum.

Jeśli jest jednak inaczej a ja pomyliłem się w ocenie was to wyciągam do was dłoń z propozycją wyprostowania nagromadzonych animozji.
Teraz ruch należy do was.
(16-07-2012, 02:02 PM)veteran napisał(a):  Jesteście forum z nutą antybiblijną.
Jesteście forum o charakterze odgórnych rozporządzeń i niesprawiedliwych decyzji.
Wystosujcie list do Jana że nie chcecie doktryniarzy.
Szkoda mi ludzi będących pod wpływem i kontrolą twoją i -deczosnek- ale nie tylko waszą bo jak wiadomo jest jeszcze wasz guru chociażby który po kompromitacji zamknął bloga.

Nazywasz spamowaniem jak ktoś głosi CHRYSTUSA JEZUSA i dajesz świadectwo komu służysz.

Wasze forum jest niebezpieczne i wszystkim radzę opuszczenie tego forum.

Jeśli jest jednak inaczej a ja pomyliłem się w ocenie was to wyciągam do was dłoń z propozycją wyprostowania nagromadzonych animozji.
Teraz ruch należy do was.

Z tego co Radek osotanio napisał to od dawna zamierzał zamknac blog , a w temacie septuaginty , kanonu czy jezykahrbrajskiego, czy aramejskiego kto inny sie pograza - ten który pisze ze 2000 lat temu w Judei nie uzywano w ogóle jezyka aramejskiego - dziwnym trafem PAN JEZUS i apostołowie używali tego jezyka i mamy wiele relacji z tego w nowym testamencie - no ale moze ta osoba po odrzuceniu listów Pawła , moze i juz cały nowy testament odrzuciła wiec i wzmianki o jezyku aramejskim w NT sa dla niej nie wazne ,

, a co do forum ja sie tam dzis zarejestrowałem i jestem spokojny - zadne forum jeszcze nikomu nie zrobiło krzywdy , bardziej niebezpiecze sa strony których autorzy np pisza ze listy Pawła jak i sam Paweł sa fałśzywy a ich strona po dzis dzien w duzej mierze bazuje na wersetach Pawła Wink - z ciekawosci własnie przed chwila wszedłem i nadal wersety Pawła uzywane sa w artykułach - a na jakiej stronie wszyscy wiemy - przed ta strona i naukami na niej w pierwszej kolejnosci ostrzegaj a nie przed forum tym czy innym , pozdrawiam
A więc Veteranie w związku z tym:

Cytat:"Jeśli jest jednak inaczej a ja pomyliłem się w ocenie was to wyciągam do was dłoń z propozycją wyprostowania nagromadzonych animozji.
Teraz ruch należy do was."

Jesteśmy gotowi dać ci drugą szanse bracie ale od razu zaznaczam ostatnią i oczywiście mamy warunek który brzmi tak:
Będziesz rozmawiał zamiast przekonywać i zluzujesz trochę ze swojego nastawienia mniej ciśnienia w twoich postach i ewentualnych tematach czyli np. załóż temat określ w głównym poście o co chodzi i czekaj na zdanie innych a następnie dyskutuj spokojnie bez podejścia "jam prawda jedyna".
To będzie dla nas znakiem, że dobrze zrobiliśmy dając ci te szanse.

Z tego co mi wiadomo masz już zdjętego bana z ostatniego twojego konta na naszym forum.

Pozdrawiam Smile
Myślę że się nie do końca zrozumieliśmy.
Ja nie potrzebuję obecności na waszym forum.
Natomiast oczekuję sprostowania i przeprosin co do mojej osoby.
Jeśli głoszę to i przekonuję bo i w Biblii jest nauka a nie pole do dyskusji.

Widzę że wciąż dyktujecie warunki i patrzycie z góry a to jest podejrzane.
No jak widać nie zrozumieliśmy się, my również nie potrzebujemy twojej obecności na naszym forum.
Uważamy tez, że jak ktoś tu powinien przepraszać i prostować to ty a nie my, dla tego też chcieliśmy dać ci szanse.
To nie my latamy wszędzie po forach i się ciśniemy, dla nas temat jest zamknięty.
A stawiamy warunki bo chodzi o nasze forum. ty nie stawiasz warunków na swoim forum?
Ty przekonujesz do swojego punktu widzenia i poglądu na naukę biblijną a my chcemy dyskutować i dojść wspólnie do jak najlepszego punktu widzenia z perspektywy Biblii a co za tym idzie wynieść odpowiednie nauki.

Tak tak każdy kto nie jest po twojej myśli jest podejrzany.

Pozdrawiam Smile
Utwierdziliście mnie w przekonaniu o nieczystych z waszej strony intencjach.
Smutno z powodu ludzi którzy zaufają wam.

A zrozumienie jest darem CHRYSTUSA JEZUSA a nie efektem dyskusji o czym nie wiecie jak zauważyłeś.

Odradzam wasze forum, po stokroć odradzam. Ludzie nie dajcie się nabierać.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości