Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin a szydercy
Cytat:Witam,

Forum ma na celu kontynuację ciekawych rozmów prowadzonych na zamkniętym (niestety) forum o podobnej nazwie

Żeby się nam wszystkim miło dyskutowało, proszę trzymać się następujących zasad:

1. Nie wolno się odnosić względem siebie złośliwie, pogardliwie (Mat. 5:22)
2. W miarę możliwości nie zbaczać z tematów
3. Nie ma bana za poglądy więc w drażliwych tematach patrz punkt 1.

Myślę, że zasady są uczciwe. Traktujmy innych tak jakbyśmy chcieli aby nas traktowano.

Regulamin jest dobry, ale niestety nie traktuje on o niereformowalnych szydercach, ktorych moim zdaniem powinno sie eliminowac z forum, poniewaz notorycznie lamia regulamin i beszczeszcza forum. Nie ma bana za poglady, a za szyderstwa i ponizanie innych ?
Co Admin na to ?

Odpowiedz
Witaj Agnieszko, dziękuję za sugestię.

Wydaje mi się, że sprawa nie jest taka prosta. Często osoby próbujące innym na siłę narzucić swój pogląd to po prostu osoby nieszczęśliwe z różnych powodów, o których nie chce mi się mówić. Osoby takie nie są do końca świadome tego, że są spamerami i często odbiegają od tematu. Nie rozumieją, że słowny atak na drugą osobę wcale się Bogu nie podoba i nie tędy droga.

Inna sprawa jest taka, że własnymi wypowiedziami każdy wydaje świadectwo o sobie i widać jakiego jest "ducha". Jeden jest kłótliwy, uszczypliwy i chętnie atakuje innych a drugi z kolei jest łagodny i wesoły.

Zbanowanie jakiegoś użytkownika byłoby równoznaczne z osądzeniem go przeze mnie. Osobiście nie czuję się kompetentny by kogoś osądzać tym bardziej, że poprzez internet bardzo ciężko jest dobrze poznać człowieka.

Tym bardziej, że już nie raz kogoś źle oceniłem a potem okazało się, że albo nie miałem racji albo ta osoba się zmieniła.

Jak więc rozwiązać tą sytuację i jak podchodzić do personalnych ataków?
Do głowy przychodzi mi rada Wujka Dobra Rada z popularnego filmu "Miś". Otóż polega ona na tym aby wszystkie złośliwe ataki i obelgi po prostu ignorować. Udawać, że tego nie słyszymy. Nie odpowiadać atakiem na atak tylko starać się trzymać tematu.

Wszelkie osobiste sprawy powinny być załatwiane poprzez priv. Tak chyba jest najlepiej. Publiczne forum do takich sprzeczek powinno być traktowane jako ostateczność.

Żadnego z Was, którzy piszecie na tym forum, nie odważył bym się zbanować. Wiadomo, że jeden jest bardziej nerwowy a drugi mniej ale wydaje mi się, że każdy wnosi coś dobrego lub rozpoczyna ciekawe tematy.

Życzmy sobie aby dalsze dyskusje były prowadzone z uprzejmością i łagodnością i abyśmy byli coraz mniej cieleśni.

Jeszcze bowiem cieleśni jesteście. Bo skoro między wami jest zazdrość i kłótnia, to czyż cieleśni nie jesteście i czy na sposób ludzki nie postępujecie? (1 Kor. 3:3)
Odpowiedz
Dziekuje Adminie za odpowiedz i Twoja lagodnosc, oczywiscie nie nalegam, ale uwazam, ze zbanowanie kogos, kto jest "nieszczesliwy" i dlatego zachowuje sie niestosownie nie jest rownoznaczne z osadzeniem.
Tu nie jest zbor, a i w zborach sa wykluczenia, przeciez, lecz forum dyskusyjne, ktore ma Regulamin.
Wszedzie sa ustalone jakies zasady, ktorych niestety nalezy sie trzymac, a jesli sie ktos nie trzyma ustalonych zasad to ponosi tego konsekwencje.
Jesli ktos nie umie wspolzyc w spoleczenstwie to sie zamyka takich w specjalnych zakladach, a jesli ktos nie umie sie zachowac na forum dyskusyjnym i notorycznie lamie Regulamin, bo jest "nieszczesliwy", to powinien "sie leczyc" gdzie indziej i powinno sie takiego wyeliminowac z forum, moim zdaniem, az "wyzdrowieje". Tym bardziej, ze jest wiele innych for.
Oczywiscie, ze dobrze jest ignorowac ataki (choc czasem trudno, gdyz kazdy swoj ciezar niesie), to tez nalezy ignorowac cale posty takiej czy innej "nieszczesliwej" osoby, ktora nie jest tu po to, by rozmawiac, lecz wbijac innym do glowy swoje watpliwego pochodzenia "objawienia", wiec dyskusja tak czy owak nie ma sensu, bo jesli np. mnie ktos atakuje i poniza to juz mnie i poglady takiej osoby absolutnie nie interesuja.

Ja sama bylam zbanowana juz nie raz i nadal jestem zbanowana na dwoch forach, ktorych mi absolutnie nie brakuje, a bolalo tylko przez chwile, ze zbanowano mnie bez uzasadnienia, nagle, ale i to da sie przezyc. Na innym zas forum powiedziano mi, ze dobrze, ze zostalam zbanowana, bo diametralnie zmienilam zachowanie, chociaz ja uwazam inaczej.

Jesli chodzi o sprawy osobiste to jesli cos do kogos mam to zalatwiam je na priv. Dlatego tez z tego powodu nie prostuje oszczerstw napisanych na mnie na tym forum.

Zalozylam watek na temat, ktory mnie zajmuje po prostu i nie przeszkadzaloby mi gdyby ktos robil sobie swoje wklejki na temat watku, ale od poczatku jest spamowany, wiec mam do wyboru, wystawiac sie jako "worek treningowy" dla "nieszczesliwych", lub zaniechac pisania wogole.

Odpowiedz
Brak słów na ciebie, żałosna kobieto.
Odpowiedz
Witaj Agnieszko,

Twoje uwagi są cenne i trudno się z nimi nie zgodzić.

Przeglądając forum odnoszę ogólne wrażenie, że veteran zieje do Ciebie nienawiścią i już dawno przestał wyrażać swoje objawione poglądy a zamiast tego atakuje Ciebie i innych na każdym kroku. Choćby tu w tym wątku.

Rzeczywiście taka osoba kwalifikuje się do zbanowania gdyż przynosi więcej szkody niż pożytku.

Pewnie łatwiej byłoby mi podjąć tą decyzję gdybym go dłużej znał. Nie wiem jak się zachowuje na innych forach aczkolwiek już zdążyłem o nim usłyszeć przy okazji wątku o forum loży poszukiwaczy prawdy. Tam się z nim nie cackali i może dobrze.

Jeśli więc veteranie dalej będziesz atakować innych to będę zmuszony Cię poprosić abyś tu już nie pisał. Zamiast atakować Agnieszkę lepiej odpowiedz na pytanie, które zadał Ci Fujiwara:

Jak objawił ci się Jezus i JAKI Jezus ci się objawił.

Odpowiedz
To agnieszka zieje nienawiścią a nie ja.
Nie widzisz tego?
Kogo ja atakuje? Kogo?
To mnie atakują ze wszystkich stron.
Ten temat świadczy o nienawiści, zawiści, złości jaka wypływa z agnieszki.
Szydercy to... A czym ci owi zasłużyli sobie na tytuł taki? Dowody jakieś?
Czy bezpodstawne oskarżenia?
Tytuł tematu jest tendencyjny i zdradza intencje, brudne, autora.

Forum loży jest uczulone na prawdę toteż zrobili co zrobili.
Głoszenie CHRYSTUSA JEZUSA jest dla nich niewygodne.

Łatwo przychodzi ci ocena, jak widzę.
Również ty pomawiasz mnie.

Pytanie niejakiego -fujiwara- jest prowokacyjne i obrażające.
Powielając je wpisujesz się w ten ton.
Trudno.

Jeśli nie możesz zdzierżyć głoszenia prawdy to banuj.

A wyniszczające działanie agnieszki jest potwierdzone na wielu forach.
Odpowiedz
Problem w tym, że 'prawda' jaką głosisz to słowa w stylu:
chora jesteś, opętało cię, żałosna jesteś, zjeżdżaj..., masz chorobę psychiczną, nic tu po was, lepiej już nic nie pisz, nie masz poznania to nie tykaj, ocknij się. Może to Fukushima tak działa, Tak mi do głowy przyszło. Co? Jajco., Kobieto, lecz się,

To jest poziom, który w dużej mierze prezentujesz na tym forum. To jest Twoje 'głoszenie' Chrystusa. Głoszenie prawdy, której ponoć nie mogę zdzierżyć.

Co do pytania Fujiwary to nie wpadłem na to, że jest obrażające. Ponawiając to pytanie nie miałem zamiaru wpisywać się w żaden 'ton' - to tylko Twoje urojenia.

Powiem Ci tak szczerze i po przyjacielsku, że jesteś na dobrej drodze by wylądować w psychiatryku. Wiem też, że sam tego nie widzisz bo nikt z takich ludzi tego nie widzi a potem lądują w szpitalu.

Dam Ci poradę: na jakiś czas zaniechaj swojej misji głoszenia i wycisz się trochę. Pomyśl sobie, że Bóg poradzi sobie z rodzajem ludzkim czy to z naszą pomocą czy bez. Jeśli myślisz, że jesteś jedyny który zna prawdę to pamiętaj, że Eliasz też myślał, że już został ostatni a jednak było jeszcze 7000 tysięcy takich jak on.

Odpowiedz
Myślę że urojenia masz ty ale to twój problem.
Zdradziłeś siebie, za bardzo się odkryłeś, widzę już co tu jest grane. Rozumiem.
Odpowiedz
veteran napisał(a):Szydercy to... A czym ci owi zasłużyli sobie na tytuł taki?

Cytat:z; http://pl.gloria.tv/?media=279976
Zacznijmy od tego cóż to takiego jest szyderstwo:
1. Drwiący stosunek do kogoś, czegoś, nacechowany dodatkowo lekceważeniem lub pogardą.
2. Słowa lub żart będące wyrazem takiego stosunku.
Szyderstwo więc to nie to samo, co kpina, satyra i śmianie się.
Można żartować lub kpić z czegoś lub kogoś - ale dopiero jeśli czynimy to złośliwie i z pogardą w sercu staje się to szyderstwem.
Jeśli napastujemy kogoś i "programowo" wyśmiewamy, bo go niecierpimy (czy gorzej), bo się z nim nie zgadzamy i wszelkimi metodami chcemy zwalczać go i to, co sobą reprezentuje, to mamy do czynienia z szyderstwem
.

veteran napisał(a):Dowody jakieś?
Czy bezpodstawne oskarżenia?

oto dowody;

kesja vel orjo napisał(a):
agnieszka napisał(a):Rzym.1,(1) Paweł, sługa Jezusa Chrystusa, powołany Apostoł, odłączony ku opowiadaniu Ewangielii Bożej; (2) Którą przedtem obiecał przez proroki swoje w pismach świętych, (3) O Synu swoim, który się narodził z nasienia Dawidowego według ciała; (4) A pokazał się Synem Bożym możnie, według Ducha poświęcenia, przez zmartwychwstanie, to jest o Jezusie Chrystusie, Panu naszym. (BG)

Co to znaczy, ze Pan Jezus narodzil sie z nasienia Dawidowego wedlug ciala ?

wyzej inne przeklady tez zacytowalam, angielski KJV mowi tak samo jak ten (BG
)

No a co moze znaczyc ?
Jak nic sperme Davida przechowali w banku spermy no a potem ZAPŁODNILI Maryje .
o Miriam co oni ci robia sperma abrahama teraz Davida ilu jeszcze ?

no i tak wyległa sie SKORUPA gliniana ....no i syn bozy jak sie patrzy :crazy: w sam raz
na twój rozum ..

to jest jeden przyklad z wielu szyderstw, wiecej szyderstw uzytkowniczki orjo w watku p.t. "jakie cialo mial Pan Jezus Chrystus."

a tu przyklad szyderstw uzytkownika veteran, ktore wczesniej wypisal Admin;
Cytat:chora jesteś, opętało cię, żałosna jesteś, zjeżdżaj..., masz chorobę psychiczną, nic tu po was, lepiej już nic nie pisz, nie masz poznania to nie tykaj, ocknij się. Może to Fukushima tak działa, Tak mi do głowy przyszło. Co? Jajco., Kobieto, lecz się,
jest tego wiecej , caly watek p.t. "jakie cialo mial Pan jezus Chrystus" jest pelen takich wypowiedzi w stosunku do mnie.

wiec nie sa to bezpodstawne oskarzenia.

Nie mam do nikogo nienawisci, ani do Ciebie veteranie nie mam nienawisci, ale Twoje i kesji/orjo zachowanie jest karygodne. Mowia o tym na biblia.webd; http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=7314 oraz; http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=7026&postdays=0&postorder=asc&start=30 , mowili tobie uzytkownicy z forum lozy poszukiwaczy prawdy, rowniez; http://zbawieni.com/showthread.php?tid=199&page=1
Odpowiedz
Karygodne jest TWOJE zachowanie.
Jesteś intrygantką i niestety masz nienawiść.

Kto co mówił? Każdy mógł mówić. Ty też mówisz. i co z tego?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości