Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin a szydercy
(21-07-2012, 07:50 AM)veteran napisał(a):  Karygodne jest TWOJE zachowanie.
Jesteś intrygantką i niestety masz nienawiść.

Kto co mówił? Każdy mógł mówić. Ty też mówisz. i co z tego?
udowodnij to, prosze, bo ja udowodnilam, nie po to by sie tutaj z toba klocic, ale bys zrozumial swoj blad i nie pomawial mnie i innych.

Odpowiedz
Słuchaj, chora kobieto, to ty pomawiasz, obrażasz, itp.
Co udowodniłaś? Udowodniłaś swoje niecne działania.
Odpowiedz
to ma byc SZYDERSTWO ? A NIBY DLACZEGO ?
..........
Cytat: kesja vel orjo napisał(a):

agnieszka napisał(a):Rzym.1,(1) Paweł, sługa Jezusa Chrystusa, powołany Apostoł, odłączony ku opowiadaniu Ewangielii Bożej;
(2) Którą przedtem obiecał przez proroki swoje w pismach świętych,
(3) O Synu swoim, który się narodził z nasienia Dawidowego według ciała;
(4) A pokazał się Synem Bożym możnie, według Ducha poświęcenia, przez zmartwychwstanie, to jest o Jezusie Chrystusie, Panu naszym. (BG)
.

Co to znaczy, ze Pan Jezus narodzil sie z nasienia Dawidowego wedlug ciala ?

wyzej inne przeklady tez zacytowalam, angielski KJV mowi tak samo jak ten (BG)
.
Cytat: No a co moze znaczyc ?
Jak nic sperme Davida przechowali w banku spermy no a potem ZAPŁODNILI Maryje .
o Miriam co oni ci robia sperma abrahama teraz Davida ilu jeszcze ?

no i tak wyległa sie SKORUPA gliniana ....no i syn bozy jak sie patrzy :crazy: w sam raz
na twój rozum ..

to jest jeden przyklad z wielu szyderstw, wiecej szyderstw uzytkowniczki orjo w watku p.t. "jakie cialo mial Pan Jezus Chrystus."
[/quote]
Zatem jeszcze raz - Nasienie meskie NAZYWANE jest SPERMĄ -tak czy nie ?
masz męża i dzieci zapytaj go niech ci objaśni -chyba ze japonski facet ma inaczej...
Jesli sie czyta o nasieniu Dawida to znaczy ze czyta sie o jego SPERMIE.
Jesli sie wmawia ludziom ze Jeszuah jest z NASIENIA Dawida czyli wmawia sie im ze SPERMA Dawwida zapłodniła Miriam ..
Dzisiaj mamy banki spermy a jak to było za czasów Dawida ?
Jak zamrozili by potem INVITRO ZAPŁODNIC MIRIAM -
ZACZNIJCIE MYSLEC ...
Jesli się wmawia ludzikom ze Jezus ma takie ciało jak kazdy grzesznik a David zaznał skazenia po smierci ..dzieje apostolskie - polecam ..
Jesli ciało Jezusa było skażone to był SKORUPĄ glinianą jak i my .
Zatem Jego ofiara tyle warta co Jego Ciało i krew..
nO I TAK oto faszeruje sie ludzi na miare ich rozumu.

AGNIESZKO masz problem NIE POTRAISZ ZYC BEZ KŁÓTNI czerpiesz
z kazdej zwady ENERGIE jak WAMPIR ENERGETYCZNY ...
ty musisz sie wadzic kłócic OBSMIEWAC

Żaliłas sie jak to ludzie cie odpychaja krzywdza itp ale juz WIEM
to ty ich tak ZMALTRETOWAŁĄS ze musieli ciebie odsunac - zgodnie jak napisano USUN OSZCZERCE a kłótnia ustanie ""
Miara twego rozumu moze przyjąc tylko litere
Kazdy ma miare swego rozumu i jaka MIARA MIERZY -TAKĄ i jemu ODMIERZĄ
ty widzisz tu jakieś chamstwo ?!

Naczynie moze zmieścic tylko miare swego wnetrza .
Ile kierowca wleje do baku ?

uzalasz sie na mnie mimo ze nazywasz mnie IRONICZNIE ..
(\[Dzisiaj 5:57] agnieszka: [b]ORSA to gronkowiec zlocisty[/b] i drugi nick kesji na innym forum, wiec wspolgra z jej plugawymi szyderstwami o Slowie Bozym i chamstwem w stosunku do innych innych.
[Dzisiaj 5:59] agnieszka: http://zbawieni.com/showt...&pid=347#pid347)))
to samo pisałąs TUTAJ a Admin MILCZY ?

zakładasz coraz to nowe wątki i we wszystkich robisz to samo - smrodzisz
jak długo Admin bedzie ciebie tolerował ...?
.
veteran po co sie odzywasz po co reagujesz ....
starzy ludzie powiadali ....

..
Admin na to nie reagował bo ?
...

http://zbawieni.com/showthread.php?tid=191
.
http://zbawieni.com/showthread.php?tid=192

agnieszka - na przypomnienie
...
[Dzisiaj 5:57] agnieszka: ORSA to gronkowiec zlocisty i drugi nick kesji na innym forum, wiec wspolgra z jej plugawymi szyderstwami o Slowie Bozym i chamstwem w stosunku do innych innych.
[Dzisiaj 5:59] agnieszka: http://zbawieni.com/showt...&pid=347#pid347

[Dzisiaj 7:22] Bobo: agnieszka... mam wrażenie, że będziesz nas teraz publicznie faszerowała swoimi antypatkiami dot. kesji. Już drugi raz podajesz coś, co nikomu nie jest potrzebne. Daj jej ignora, skoro masz na nią alergię, ale... zamilcz. Forum jest publiczne, co nie oznacza, że w dobrym tonie jest stanąć na środku runku i wrześczeć, jak to taka a taka userka jest chamska (forum to niejako publiczny rynek z możliwością publicznego wypowiedzenia się, gdy masz coś ważnego do obwieszczenia).
..
wszedzie SIEJESZ wiatr i pewnego dnia zbierzesz BURZE - !
Odpowiedz
Tak, nie powinienem się odzywać i reagować.
Odpowiedz
wracajac Adminie do tematu "banowania" czyli osadzania/oceniania innych jak to nazwales, to na forum bardzo latwo o pomylke, nieporozumienie, wiadomo, wiec nie osobe, a jej czyny/slowa nalezy osadzac/oceniac i za to "banowac" ;

http://www.chrzescijanie.alpha.pl/milosc-i-ocenianie/ - "Milosc i ocenianie"

Co Ty na to, Adminie ?
Odpowiedz
(21-07-2012, 12:14 PM)orjo napisał(a):  to ma byc SZYDERSTWO ? A NIBY DLACZEGO ?
..........
orjo napisał(a):
agnieszka napisał(a):
kesja vel orjo napisał(a):[quote="agnieszka"]
Rzym.1,(1) Paweł, sługa Jezusa Chrystusa, powołany Apostoł, odłączony ku opowiadaniu Ewangielii Bożej;
(4) A pokazał się Synem Bożym możnie, według Ducha poświęcenia, przez zmartwychwstanie, to jest o Jezusie Chrystusie, Panu naszym. (BG)

.
No a co moze znaczyc ?
Jak nic sperme Davida przechowali w banku spermy no a potem ZAPŁODNILI Maryje .
o Miriam co oni ci robia sperma abrahama teraz Davida ilu jeszcze ?

no i tak wyległa sie SKORUPA gliniana ....no i syn bozy jak sie patrzy :crazy: w sam raz
na twój rozum ..

to jest jeden przyklad z wielu szyderstw, wiecej szyderstw uzytkowniczki orjo w watku p.t. "jakie cialo mial Pan Jezus Chrystus."
Zatem jeszcze raz - Nasienie meskie NAZYWANE jest SPERMĄ -tak czy nie ?
masz męża i dzieci zapytaj go niech ci objaśni -chyba ze japonski facet ma inaczej...
Jesli sie czyta o nasieniu Dawida to znaczy ze czyta sie o jego SPERMIE.
Jesli sie wmawia ludziom ze Jeszuah jest z NASIENIA Dawida czyli wmawia sie im ze SPERMA Dawwida zapłodniła Miriam ..
Dzisiaj mamy banki spermy a jak to było za czasów Dawida ?
Jak zamrozili by potem INVITRO ZAPŁODNIC MIRIAM -
ZACZNIJCIE MYSLEC ...
Jesli się wmawia ludzikom ze Jezus ma takie ciało jak kazdy grzesznik a David zaznał skazenia po smierci ..dzieje apostolskie - polecam ..
Jesli ciało Jezusa było skażone to był SKORUPĄ glinianą jak i my .
Zatem Jego ofiara tyle warta co Jego Ciało i krew..
nO I TAK oto faszeruje sie ludzi na miare ich rozumu
.

Adminie, Cytujac Slowo Boze na forum dyskusyjnym, zadalam pytanie;
agnieszka napisał(a):Rzym.1,(1) Paweł, sługa Jezusa Chrystusa, powołany Apostoł, odłączony ku opowiadaniu Ewangielii Bożej;
.

a jakie odpowiedzi otrzymuje od uzytkowniczki "orjo"? co za argumentacja ?

jak to nazwac ?

Widzisz w tym cos wartosciowego ?

jest wiecej tego typu postow w "moim" watku.

Odpowiedz
Witajcie,

Wydaje mi się, że problem polega na tym, że jesteśmy uprzedzeni do niektórych osób i tylko czekamy do czego by tu się przyczepić - sam nieraz też tak patrzę niestety.

Drugi problem polega na tym, że jeśli jesteśmy przekonani o tym, że mamy w danym temacie rację to za wszelką cenę chcemy by wszyscy dookoła przyjęli nasz punkt widzenia.

Trzeci problem jest taki, że ludzie, a co za tym idzie również Chrześcijanie, bardzo często popadają w pychę jeśli wydaje im się, że dużo wiedzą na dany temat.

Czwarty problem jest taki, że jedni są bardziej nerwowi i złośliwi wobec innych a drudzy mniej.

Proponuję wszystkim aby rozmowy na forum traktować nie jako bitwa - kto zwycięży, kto ma rację, kto pokona przeciwnika. Proponuję aby nie być już wobec nikogo złośliwym bo uwierzcie - to nic nie da. Proponuję aby porzucić już kłótnie i zająć się tematami biblijnymi.

Powiem Wam, że nie zawsze się z Wami zgadzam w niektórych kwestiach. Mimo to nie narzucam wszystkim mojego zdania. Czytam Was z ciekawością i staram się również zrozumieć Wasze pojmowanie danego tematu.

Bardzo ważne jest aby do każdego tematu podchodzić z pokorą. Bardzo ważne jest aby nikogo nie traktować jako kogoś gorszego od nas.

Sam Pan Jezus powiedział:

Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli miłość wzajemną mieć będziecie.
(Jan. 13:35)

Nie powiedział: nauki czy poznanie a właśnie miłość.

Wydaje mi się, że życzliwość i pokora są kluczem do głębszego zrozumienia Biblii. Najpierw musimy się tego nauczyć by potem nie robić dookoła więcej szkody niż pożytku.

Zacięte kłótnie pomiędzy Chrześcijanami były zawsze, są i będą aż do skończenia świata. Tylko jaki jest sens abyśmy akurat my brali w nich udział?

Odpowiedz
Skoro Adminie czytasz wszystko z ciekawoscia to coz mi pozostaje .... ?

Ja niestety takiego prymitywnego i szyderczego poziomu wypowiedzi, sposobu wypowiadania swoich pogladow w dodatku czesto nie popartych Biblia i manipulowania moimi wypowiedziami i nie tylko moimi jaki prezentuje uzytkowniczka orjo nie trawie i nawet nie chce by to sie u mnie zmienilo i nie ma znaczenia, ze jest to byc moze osoba "nieszczesliwa" i wyglada na to, ze raczej sobie z tego sprawy nie zdaje, dla mnie czytanie tego to jak babranie sie w odchodach zwierzecych. Angry

Wiele postow veterana z jego objawionymi pogladami uwazalam za cenne, bo sie rowniez z wieloma zgadzam, jednak chamskie ataki i odzywki sa nie na miejscu. Mysle jednak, ze robil to pod wplywem emocji, a tez wziely sie z jakis mysle urojen manii przesladowczej.

Ja juz przepraszalam ze swojej strony veterana i uzytkowniczke orjo jesli czyms ich urazilam , ktorzy od samego poczatku mojego watku ponizali mnie i oczekiwalam merytorycznej rozmowy, jednak ich postawa sie nie zmienia.

Nie ma u mnie tego co ogolnie nam wszystkim zarzucasz, Adminie.

Co to znaczy miec uprzedzenia ? Juz pisalam jesli ktos mnie atakuje i narzuca swoje poglady, nie przyjmuje tego.

jestesmy na forach biblijnych -dyskusyjnych, po to by kazdy napisal swoje zdanie odnosnie tematu i zbadal czy jest ono zgodne ze Slowem Bozym, a nie po to, by ponizac innych, bo maja inne zrozumienie, jak to robil veteran i orjo.

Nie uwazam tez, ze wypowiedzenie swojego zdania znaczy narzucanie go innym, przeciez nikt nie musi niczego przyjmowac, nawet nie nalezy, Biblia mowi ,zeby nie dowierzac kazdemu duchowi i badac duchy czy sa z Boga, ale pomawianie, wyzywanie i ponizanie innych przez odwolywanie sie do ich "marnego rozumu" , manipulujac przy tym wypowiedziami innych, a swoich nie popierajac Slowem Bozym, uwazajac sie za "prawde jedyna" jest strasznym szyderstwem i podlym zachowaniem.

Odpowiedz
Teraz właśnie widzicie, dlaczego Veterana wykopano z Loży Poszukiwaczy Prawdy.

Zachowywał się tam podobnie. Założył temat ze swoimi " objawieniami " gdzie spammował swoją prawdą niekoniecznie objawioną, za to napewno " bogato udokumentowaną ".

Nic tu obraźliwego. Nic tu z sądzenia. Zbawiciel powiedział " po owocach ich poznacie ". Owoce Veterana zaś smakują nienajlepiej.

Widać po prostu co to za człowiek. Nie chcę spekulować, ale popatrzcie na to:

- Jaką wiarę " głosi ".

- Jak postępuje

Tak prędzej czy później kończy każde chrześcijańskie Forum: Szatan nie da mu żyć.

Odpowiedz
Tu nie chodzi o veterana a o Agnieszke przecież widac ze korci ja to co zawsze, BANOWAC BANOWAC ja wam wskaże kogo .... ja ,ja jestem wyrocznia Ukrzyżujcie ....Exclamation

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości