Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkim
Witam.
Jestem gimnazjalistką, wychowałam się w rodzinie katolickiej, chodzę nawet do szkoły katolickiej. Jednak od pewnego czasu zaczęłam dostrzegać, czym tak naprawdę jest KRK i jak powoli (a może nawet i szybko) zbliżamy się do NWO. Wszystko zaczęło się od tego że ciekawił mnie okultyzm, szukałam więc informacji o UFO, duchach i im podobnych istotach, które obecnie pojmuję po prostu jako demony, od których należy się trzymać z dala.
Któregoś dnia chłopak mojej kuzynki wspomniał coś o Illuminati, ja przewertowałam więc trochę internet, on pokazał mi filmy Alana Watta. Ja dalej szukałam, doprowadziło mnie to do odkrycia ogromnej potęgi syjonizmu. Wzmocniłam się patriotycznie, zaczęłam czuć większą więź z Polską. Aż w końcu trafiłam na stronę Henryka Kubika, i choć nie ze wszystkim się z nim zgadzam, pozwolił mi on jeszcze lepiej zrozumieć otaczający mnie świat. Zaczęłam uważnie czytać Biblię i wzmocniłam swoją więź z Bogiem.
Teraz stoję przed dylematem. Wiem, czego dopuszcza się KRK (najbardziej uderza mnie bałwochwalstwo i według mnie pogański kult maryjny), wiem o tym, że Watykan przejęty jest przez żydomasonerię... Myślałam więc o pójściu do kościoła luterańskiego, ma on doktryny bliższe Słowu Bożemu. Mam jednak obawy, wiem przecież że każda religia jest pod kontrolą, więc co by to zmieniło? A przecież Eucharystię trzeba gdzieś przyjmować, tylko gdzie?
Wszyscy chrześcijanie (bez względu na to czy byli to katolicy czy ewangelicy) z którymi się do tej pory spotkałam wyszydzają wręcz jakiekolwiek teorie spiskowe. Niby takie osobiste poglądy nie powinny mieć wpływu na wybór kościoła... Ale wiem, że będę się źle czuła gdzie indziej niż w KRK, bo tu jednak zdarzają się jeszcze świadomi ludzie, choć rzadko, to jednak na pewno częściej niż w kościele protestanckim.
Rozpisałam się chyba za bardzo... Smile
Odpowiedz
witaj ,

na wstępie to chwała Bogu Jezusowi , że ukazał Ci że KRK to nie Boża instytucja , ani Boży przedstawiciel i nie ucza prawdy.Wiem że jestes na poczatku drogi ale ze swojej strony chciałbym Ci powiedziec ze nasza ojczyzna jest obecnie w niebie , naszą ojczyzna jest Nowe Jeruzalem a nie Polska , co nie znaczy ze nie mamy żyć w zgodzie i poszanowaniu praw tego państwa (jesli nie naruszaja prawa Bożego) :

, "Nasza zaś ojczyzna jest w niebie, skąd też Zbawiciela oczekujemy, Pana Jezusa Chrystusa " - Filipian 3:21

, "Wszyscy oni poumierali w wierze, nie otrzymawszy tego, co głosiły obietnice, lecz ujrzeli i powitali je z dala; wyznali też, że są gośćmi i pielgrzymami na ziemi. (14) Bo ci, którzy tak mówią, okazują, że ojczyzny szukają. (15) I gdyby mieli na myśli tę, z której wyszli, byliby mieli sposobność, aby do niej powrócić; (16) lecz oni zdążają do lepszej, to jest do niebieskiej. Dlatego Bóg nie wstydzi się być nazywany ich Bogiem, gdyż przygotował dla nich miasto " - Hebrajczyków 11:13-16

, żydomasoneria , syjoznim itd to tylko kozły ofiarne które zniszczone zostana jak wszystko wskazuje przez antychrysta , który odnowi swiatowy system , zaprowadzi dobrobyt , pokoj , itd - cały świat ma sie weselic oprócz chrzescijan - Ewangelia Jana 16:20 , oszukani ludzie beda mowic pokoj i bezpieczenstwo - 1 Tesaloniczan 5:20 , oraz cała ziemia ma wielbic i podziiwac zwierze czyli wg mnie człowieka grzechu / króla północy a głownym motorem tego wszystkiwego beda wielkie cuda , znaki i demoniczne manifestacje - mozliwe ze m.in pod postacia osób zmarłych

, co do kościołów to my jesteśmy kościołem , po co Ci organizacja ?? , wpadniesz z deszczu pod rynne (wyciagnij wnioski jak działa katolicyzm i uwierz mi że inne systemowe koscioły działaja tak samo tylko ze maja inne sposoby , inne nauki - po prostu maja inne przebranie) , masz wolną wolę - zrobisz jak uważasz , ale ja bym Ci poradził wzmacniac sie w Panu Jezusie i w poznawaniu biblii , wtedy Bóg będzie Cie kierował a nie ludzie , a z czasem zobaczysz jak te rózne tzw koscioły odstają od tego o czym mówi biblia.Co do eucharystii to mówisz o symbolicznym chlebie i winie z 6 rozdziału ewangelii Jana czy o pamiatce wieczerzy ??
Odpowiedz
Witaj!
Odpowiedz
Dziękuję za miłe powitanie Smile
Mówię o pamiątce wieczerzy
Odpowiedz
(19-11-2012, 06:41 PM)Dakota napisał(a):  Wiem, czego dopuszcza się KRK (najbardziej uderza mnie bałwochwalstwo i według mnie pogański kult maryjny),
(...)
Wszyscy chrześcijanie (bez względu na to czy byli to katolicy czy ewangelicy) z którymi się do tej pory spotkałam wyszydzają wręcz jakiekolwiek teorie spiskowe.

Witaj Dakota. Smile

Ja także witam ponownie, na szczęście odcięcie od internetu nie takie straszne jak go malują internet mobilny pozwolił mi na jako taki okrojony dostęp do zasobów internetu także do tego forum, myślę że raz na jakiś czas (może raz w miesiącu) tutaj zaglądnę Tongue

Odniosę się w punktach do twojej wypowiedzi użytkowniczko Dakota Smile

1 - PATRIOTYZM

Zgadzam się z "MieczDucha"

Filip. 3:20
Cytat:Nasza zaś ojczyzna jest w niebie, skąd też Zbawiciela oczekujemy, Pana Jezusa Chrystusa,

Życie wieczne będzie w raju pod panowaniem Najsprawiedliwszego Rządu Bożego - i tego głownie powinniśmy upatrywać, te ziemskie rządy przeminą wcześniej czy później należy się im podporządkowywać ale uznawać prawo Boże ponad prawem rządu, czyli jak rząd każe ci mordować to ty tego nie zrobisz nawet pod pozorem dezercji wsadzenia do więzienia czy rozstrzelania ciebie jako nieposłusznego obywatela vel poborowego.

Proszę mi wybaczyć ale będę musiał to powiedzieć według mnie patriotyzm to takie raczej zapatrzenie się tylko na ziemskie sprawy tylko na własny kraj, uważam że takie zapatrywanie się powoduje tylko wojny, bo to przez patriotyzm ludzie idą na wojnę bo chcą bronić kraju i się mordują nawzajem, to przez patriotyzm, powstają konflikty np. 11 listopada.

To czy policyjni agenci-prowokatorzy byli czy nie byli podczas marszu niepodległości to jest mniej ważne bo ja bym i tak nie szedł w miejsce gdzie będzie "PEWNA ZADYMA". Undecided

Ja nie walczyłbym o sprawy ziemskie bo te są najmniej istotne ale o sprawy duchowe i świat który przygotowuje nam Jezus Chrystus, czyli ogólnoświatowy Rząd pod panowaniem Boga.

2 - TEORIE SPISKOWE

Jak już jesteśmy przy teoriach spiskowych. Ja ostatnio poruszyłem temat teorii spiskowych m.in temat o Chemtrails, gdzie podszedłem do tematu w ten sposób że nie we wszystkie teorie spiskowe należy wierzyć jeśli nie ma na nie konkretnych dowodów.

Ja na przykład nie obalam wszystkich teorii spiskowych świata ale podchodzę z dużym dystansem bo różni ludzie chcą robić chaos na świecie zwłaszcza poprzez internet i wciskają ludziom nawet brednie.

Ja nie jestem przekonany na 100% we wszystko co w internecie piszą o sprawach m.in:

żydomasonerii, iluminatach, bilderbergach itp.

podchodzę do tych spraw z dystansem bo wiem skąd te informacje pochodzą, pochodzą one głównie od osób takich jak H. Kubik albo ze stron powiązanych z New Age lub ruchem ZEITGEIST.

Jeśli mowa o o autorze strony zbawienie.com, ja uważam że pójdzie to wszystko w stronę Red octobera, który już teraz obala ewangelię Łukasza (link do strony widnieje już na na stronach Henrego Kubika) potem będą obalali ewangelię Pawła i każdą księgę NT po kolei aż się okaże że ci ludzie - autorzy tych stron to Izraelczycy którzy chcą nas przekonać że Nowy Testament nie pochodzi od Boga Confused - to tylko moje przypuszczenia.

Nie wiem na 100% czy katastrofa smoleńska to 100% ZAMACH przeprowadzony przez ekipę Tuska czy Putina, równie dobrze może to nie być zamach ale GRA SŁUŻB SPECJALNYCH celem rozwalenia porządku w Polsce, np. specjalnie tworzy się takie strony jak tego rosyjskiego blogera ze zmasakrowanymi zdjęciami ofiar, może specjalnie podsuwa się "informatorów od Trotylu" "tworzy się w internecie filmiki w których nakłada się napisy "nie strielaj!!!, nie strielaj!!!" specjalnie przeciąga się śledztwa na manowce i prowokuje po stronie rosyjskiej aby Polacy szczególnie ci którzy są patriotami (opozycja, katolicy, koła radia maryja) byli coraz negatywnej i wojowniczo nastawieni to wszystko w celu wywołania w kraju kompletnej destabilizacji i wojny domowej a może i między Polską a Rosją lub między opozycją i rządem - to właśnie wynik patriotyzmu a w tym wszystkim gdzie jest Bóg?
No właśnie do Boga tylko się modli o powodzenie na wojnach Sad
- smutne to

Ja nie wykluczam niczego w sprawie teorii spiskowych na temat katastrofy smoleńskiej może to być ZAMACH może być równie dobrze celowa DESTABILIZACJA czy to z winy rządu Polskiego czy Rosyjskiego i rosyjskich służb specjalnych.

3 - POKORA, SPOKÓJ, NADZIEJA

Do wszystkich spraw które nas otaczają trzeba nastawić się ze spokojem i pokorą bo emocje doprowadzają do tego że ludzie zaczynają wierzyć w kłamstwa czyli najrozmaitsze teorie spiskowe które niekoniecznie mogą się okazać prawdą ale celową dezinformacją w celu wywołania ogólnoświatowego rozłamu pomiędzy ludźmi a władzami co doprowadzi tylko do anarchii i wojen domowych, szczegółowo o tym pisałem w temacie chemtrails na tym forum.

Ja podchodzę w ten sposób że mnie każdy kolejny dzień już kompletnie nie zadziwia, żyję spokojniej od kiedy pokładam nadzieję tylko w Bogu, jakoś czuję że otacza mnie opieką i wiedzą taką że jakbym wiedział wszystko co się wydarzy za niedługo że to co się obecnie na świecie dzieje to musi się stać i to nic dziwnego. Confused wszak wolność człowieka czyli nieposłuszeństwo Bogu doprowadzi do tego co obserwujemy na świecie.

Tak więc nie zdziwiła mnie ostatnia informacja o przeprowadzeniu zamachu na polski sejm, jak i również nie zdziwiło mnie że od razu zaczęto dyskutować o "teorii fałszywej flagi" czyli że to mogło być sfingowane przez służby specjalne, ABW, dziś usłyszałem że w moim mieście młodzieniec ugodził nożem mężczyznę w biały dzień na ulicy albo jakiś szaleniec w nocy biegał po ulicy z mieczem, trzeźwy więc zabrali go do psychiatryka Confused

Nie czuję gęsiej skórki czy szoku z powodu tych wiadomości, ja po prostu wiem że takie coś będzie się zdarzać bo miało się wydarzyć i będzie się działo, będzie coraz gorzej z dnia na dzień bo ludziom w czasach ostatecznych odbija a szatan wojuje i zwodzi ludzkie umysły coraz bardziej.

Ja żyję nadzieją że wkrótce nastanie upragniony Nowy Porządek Świata

ale nie ten szatański NWO czy ten technologiczny New Age z filmów ZEITGEIST

ale porządek pod panowaniem Króla Jezusa Chrystusa.

4 - RELIGIA

Co do religii, ja także mam wątpliwości wobec wszystkich religii świata, niestety:
- katolicyzm nie: bo za dużo tradycji, za dużo odziedziczył z pogaństwa, za dużo błędnych nauk

- protestantyzm i odłamy - to samo co wyżej

- luteranizm i wszelkie pochodne - niestety po wtajemniczeniu okazuje się że wierzą w trójcę, czy obchodzą święta 24 grudnia Sad

- ŚJ - z tej wiary czerpię dobrą wiedzę ale do nich nie należę bo także mam pewne wątpliwości

Ja pełną nadzieję nie pokładam już w żądnym człowieku na tym świecie ani sprawach ziemskich ale tylko Bogu ufam i wierzę że ocali każdego kto mu w pełni zaufa i podporządkuje się jak dziecko swemu rodzicu!

Co bym mógł powiedzieć na zakończenie może to:
Smile

Filip. 4:23:
Łaska Pana Jezusa Chrystusa niechaj będzie z duchem waszym. Amen.
Odpowiedz
(21-11-2012, 04:27 PM)Dakota napisał(a):  Dziękuję za miłe powitanie Smile
Mówię o pamiątce wieczerzy

, ja na obecna chwilę jestem sam ze swoją wiarą - nie znam biblijnych chrześcijan którzyby uznawali PANA JEZUSA a BOGA YHVH , tak więc i pamiątki wieczerzy nie obchodze ale czy to znaczy że nie pamiętam codziennie co się stało na Golgocie ? raczej nie.Gdybym znał osoby opierające sie na biblii i byłaby taka chec aby podzielic sie chlebem w ramach pamiątki wieczerzy to nie widziałbym problemu ale nie mądre by było gdybym szukał sobie na siłe społeczności tylko w imie pamiątki wieczerzy , bo w chorej społeczności (nie mówie o ludziach ale o naukach) , obchodzenie pamietki nie przykryje błędów czy złych zachowan , wiec trzeba nam abysmy na codzien zyli z Bogiem , prosili o wydawanie owoców ducha , o wzrastanie w sprawiedliwości , uswieceniu , zebysmy byli posiani na dobrej ziemi i nie cudzołozyli tak pseudokosciołami jak i ze swiatem , bo cudzołóstwo ze swiatem jest tak samo grozne i złe jak z pseudokościołami

, na temat eucharystii m.in tutaj masz temat : http://lozaposzukiwaczyprawdy.y0.pl/viewtopic.php?f=7&t=614

, jesli masz ochotę to możesz się zarejestrowac (nie sugeruj sie nazwa bo ona była wzieta od strony która jest przeciw tzw NWO )
Odpowiedz
Cytat:ja na obecna chwilę jestem sam ze swoją wiarą - nie znam biblijnych chrześcijan którzyby uznawali PANA JEZUSA a BOGA YHVH
mozesz wyjasnic jak to sie stalo, ze uwazasz, ze nie znasz takich chrzescijan ?
Odpowiedz
(23-11-2012, 10:36 PM)Czytelnik napisał(a):  
(22-11-2012, 11:27 PM)agnieszka napisał(a):  
Cytat:ja na obecna chwilę jestem sam ze swoją wiarą - nie znam biblijnych chrześcijan którzyby uznawali PANA JEZUSA a BOGA YHVH
mozesz wyjasnic jak to sie stalo, ze uwazasz, ze nie znasz takich chrzescijan ?

A może chodzi o tzw. ]Błędny dogmat o trójcy ?

ja tez nie uzaje tego dogmatu, a wiem, ze Pan Jezus Chrystus jest Bogiem YHVH.

Jednak Ci co uznaja dogmat "Trocy", wierza rowniez, ze Pan Jezus Chrystus jest Bogiem YHVH.

Natomiast z ktoregos watku, ktory zalozyl MieczDucha wnioskuje, ze MieczDucha widzi Boga jako "Dwojce", a moze sie myle lub sie zmienilo !?

Odpowiedz
[/quote]

ja tez nie uzaje tego dogmatu, a wiem, ze Pan Jezus Chrystus jest Bogiem YHVH.

Jednak Ci co uznaja dogmat "Trocy", wierza rowniez, ze Pan Jezus Chrystus jest Bogiem YHVH.

Natomiast z ktoregos watku, ktory zalozyl MieczDucha wnioskuje, ze MieczDucha widzi Boga jako "Dwojce", a moze sie myle lub sie zmienilo !?

[/quote]

PAN JEZUS jesT YHVH ale nie jest OJCEM a więc ja uznaję BINITARIANIZM - to słow dane mi było poznać w tym roku a poglądy moje są dużo starsze.Co do boskości PANA JEZUSA to warto zapoznać się z takimi zagadnieniami jak : KENOZA , UNIA OSOBOWA - osobiście nadal badam te rzeczy ale uznaje że boska natura OJCA i SYNA jet jedna i równa.Tak jak ludzki syn jest tak samo ludzki jak jego ziemski ojciec - są równi w swoim człowieczeństwie , tak samo OJCIEC i SYN BOŻY mają równą i jedna boską naturę mimo że nię są tą sama osobą.Ale jak ziemski ojciec ma wiekszą władzę , czy jest liderem dla swojego syna tak samo nasz OJCIEC z NIEBA jest liderem dla SYNA ale to nie przeczy równej boskiej naturze OJCA i SYNA - to również nie oznacza że mamy dwóch Bogów bo Bóg jest jeden - jedna jest natura i jest ona równą , tak u OJCA jak i SYNA.

tak jak mąz i żona tworzą jedno ciało , dwa ciała tworzą jedno ciało , tak samo , BÓG składa się z OJCA i SYNA , a wersety nazywające PANA JEZUSA człowiekiem nic tu nie zmieniają , bo PAN JEZUS przyjął postac cżłowieka co wiązało się z pewnymi ograniczeniami

, nie przypadkiem kościół świadków Jehowy , zataja boskość PANA JEZUSA , nasi bracia świadkowie są swodzeni tymi i wieloma innymi rzeczami - przekręcając jawnie teksty biblijne : http://www.piotrandryszczak.pl/bostwo_chrystusa_a_przeklad_nowego_swiata.html

,

,
Odpowiedz
Dziekuje za wyjasnienie Mieczu, czyli sie nie mylilam, raczej.

z Wikipedii;
"Binitarianizm (łac. neologizm: podwójny w znaczeniu technicznym jako dwuosobowy) – określenie zawartych w Nowym Testamencie krótkich wyznań wiary (np. 1 Tm 2,5-6; Rz 4,24; 2 Kor 4,14), w których jest wymienione tylko imię Ojca i Syna. Wyrażenia te występują w Nowym Testamencie obok formuł trynitarnych (np. Mt 28,19; 2 Kor 13,13).

Binitarianizm oznaczać też może odmawianie bóstwa Duchowi Świętemu i przyjmowanie istnienia tylko dwóch osób boskich: Ojca i Syna."

o UNII OSOBOWEJ z ktora radzisz sie zapoznac juz sie zapoznawalam i pisalam (cytowalam) w watku o Ciele Pana Jezusa.

p.s. Nie zgadzam sie z naukami SJ, szczegolnie tymi dotyczacymi Natury i Boskosci Pana Jezusa, dalej juz sie nie wglebiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości