Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
opieranie swoich wypowiedzi o Boże Słowo
Mozna prosic Cie Adminie, zebys wydal polecenie, by swoje wypowiedzi popierac cytatami, ze Slowa Bozego ? a poniewaz jest osoba, ktora nie ma dobrej woli to teraz zgodze sie z tym co powiedzial Elihu; "kto będzie to łamał , to będziesz upominał i karał - porządek musi być ."

(25-01-2013, 03:20 PM)orjo napisał(a):  
(25-01-2013, 02:25 PM)Elihu napisał(a):  
orjo napisał(a):W słabym ludzkim ciele ? a ludzkie to zepsute ,gnijące ,skażone ..
Szok !

Szokiem orjo , to są póki co Twoje wzdychania oraz obrzydliwe skojarzenia ( vide cytat) , których używasz a także niczym nie poparte argumenty .
O szczegóły prosimy i o opieranie swoich wypowiedzi o Boże Słowo
A jakie to sa te OBRZYDLIWE moje skojarzenia ?

Mamy taki sam dostep do Biblii i taki sam dostep do Ducha Prawdy .
Szczegółów nie podam bo i mnie nikt nie podawał co Mam , Mam z DUCHA JEGO ŚWIĘTEGO .

Smutek wręcz rozpacz ogarnia jak prawdziwe sa SŁOWA
- Nie znacie Mnie-

Czy nie uwazasz Adminie, ze nasze rozmowy biblijne powinny byc podparte Slowem Bozym, a nie awanturowaniem sie o swoje bez poparcia argumentami ze Slowa Bozego ?

p.s. moze tez przy okazji wydaj jednak to polecenie o ktorym mowil Elihu, by nie pisac wielka i czerwona czcionka, by nie trzeba bylo kazdego z osobna prosic o to.
Odpowiedz
Adminie, czy zadalam jakies trudne, niezrozumiale pytania, ze nie odpowiadasz ?
Odpowiedz
Odpowiadam więc na Twoje pytanie:

Tak, uważam, że nasze rozmowy biblijne powinny byc podparte Słowem Bożym, a nie awanturowaniem sie o swoje bez poparcia argumentami ze Słowa Bożego.

Co do wydawania przeze mnie polecenia, o które prosisz to muszę to przemyśleć.
Odpowiedz
Dziekuje za odpowiedz Smile

a "kto będzie to łamał , to będziesz upominał i karał - porządek musi być ."

Ordnung muss sein! Cool

Odpowiedz
No to powiem tobie agnieszko ze ..... ty potrafisz manipulowac tak sprytnie ,ze niewielu zdaje sobie z tego sprawe .
Widzisz ty mnie oczerniałąs podając wersety czyli popierałąs wersetami ,tak ?
Ale jak ma to skonfrontowac ktos kto mnie nie zna ? czy ze skrawkó słów
chcesz osadzac drugiego człowieka ?

Popatrz miałą wiele czasu by nawiązac ze mną ROZWAZANIE na temat CIAŁA
ale ty wolałas mnie WYZYWAC od zarazy od antychrystów i nie szkoda ci było na to marnować CZASU ?

Teraz DOMAGASZ sie pod KARĄ bym ci wkleiła z Biblii wersety ?
W jakim DUCHU chcesz ze mna ROZWAŻAC TAK CUDOWNE I CENNE TAJEMNICE BOZE - w duchu KARANIA ?!

Pisałą z wami aga i jak jej odpisywałas ? jakie miałąs wobec niej zastrzeżenia ? ze cos wie lepiej itp ?

Agnieszko zapraszam cie na forum do siebie tam jest temat o CIELE - czy zdobedziesz sie na to czy masz odwage ?

....
Widzisz ja moge pisac i tu i tam i nie mam zachamowań bo wiem ze ludzie sa w niewiedzy ,ale ten kto Pragnie szczerze temu DUCH PRAWDY UDZIELI POZNANIA . cóz ci z informacji jesli nie potrafisz przyjąć.

Swiat religijny idzie za swoimi wybrańcami i nie zważaja ze ida na zatracenie.

.

Odpowiedz
Watek jest skierowany do Admina, bo gdy Ciebie proszono, nie posluchalas, chodzi o to, by byl porzadek na forum, a do tego powinnismy sie wszyscy stosowac, rowniez ja, wiec jesli sie nie bede stosowac to wtedy mnie kara spotka.

Czy nie uwazasz, ze powinnismy swoje wypowiedzi podpierac Slowem Bozym, szczegolenie gdy ktos o to prosi, wiem, ze nie uwazasz tak, mialam te nieprzyjemnosc poznac Cie. Undecided

Oczywiscie kazda herezje mozna podeprzec Slowem Bozym, ale tez i kazda herezja mozna wlasnie Slowem Bozym ujawnic, a tu rozmawiamy na argumenty biblijne, bo to forum biblijne. mam przynajmniej taka nadzieje.

Odpowiedz
I myslisz ze zastraszaniem karaniem zmusisz mnie do swoich widzimisię ?
agnieszko ,TO TAK nie działa w Poznaiu Prawdy musi byc POKORA bo inaczej bede rzucac PERŁY ....a wieprze podepcza znasz ten werset czy mam go przytoczyc ?
Słowa Bozego nie da sie rozwazac w złoscliwosci i donosach a cichosci i pokorze Ja tu dam i sama mam stracić ?

Czy masz wiare zeby przyjać ?

Odpowiedz
alez ja Ciebie nie zmuszam bys tu pisala. Big Grin
Na tym koncze dyskaszyn z Toba. Smile
Odpowiedz
oczywiście ty raczej wymuszasz na Adminie by mnie skasował i myslisz ,ze robisz to po bożemu ?Smile
Nie trzeba mieć 6 zmysłu by widziec jak manipulujesz Adminem a admin w dziwny sposób jest ci spolegliwy Huh
agnieszko oj agnieszko
Odpowiedz
(27-01-2013, 03:56 PM)Admin napisał(a):  Odpowiadam więc na Twoje pytanie:

Tak, uważam, że nasze rozmowy biblijne powinny byc podparte Słowem Bożym, a nie awanturowaniem sie o swoje bez poparcia argumentami ze Słowa Bożego.

Co do wydawania przeze mnie polecenia, o które prosisz to muszę to przemyśleć.

Jesli sie zgadzasz Admnie, to wydac polecenie nie powinno sprawiac Ci trudnosci w sumie, jesli zalezy Ci, by na forum byl porzadek, ale to oczywiscie Ty musisz byc o tym przekonany.

a szydercy (pisalam juz kiedys) tym bardziej przewrotni, powinni byc z forum eliminowani, moim zdaniem, ale rozumiem, ze Ty Adminie masz inne kryteria oceniania "owocow".

Mowisz starasz sie w kazdym widziec dobro, To jest dobre, ja tez tak czynie, ale nie mozna nazywac zla dobrem, a dobra zlem.
Mowiles, ze wszyscy cos wnosza, a potem jednak zbanowales, selera np. bez upomnienia przy pierwszym wystepku.

A tu nalezy wydac polecenie , a gdy ktos sie nie trzyma to upominac , a potem w razie potrzeby karac.

Takie polecenia odnosnie linkownp. tez mozesz wydac, jesli uwazaz to za stosowne i wszyscy bedziemy musieli sie stosowac, a kto bedzie lamal to upominaj i karaj.

Nie ma w tym nic zdroznego, uwazam i nic trudnego, chyba ?

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości