Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
opieranie swoich wypowiedzi o Boże Słowo
No ale jak wydam polecenie o linkach to być może zaraz ktoś to podważy swoimi argumentami i powie, żebym cofnął to polecenie i każdy będzie się musiał do tego polecenia o cofnięciu polecenia ustosunkować.

A jakie to było to polecenie o tych linkach? Bo już się gubię w tym.
Odpowiedz
Smile Masz Ty sie tu ze mna, wiem. Wink

Adminie to Tobie przeszkadzalo, ze eusiem gdzies wtawil linki i obawiales sie, ze bedzie sie to powtarzac, mnie nie przeszkadzalo, ja nawet nie bardzo rozumiem, ze Tobie to przeszkadzalo, ale jesli Tobie przeszkadzalo to wydaj rowniez polecenie odnosnie wstawiania linkow to bedziemy sie do tego stosowac.

jesli ktos podwazy to swoimi argumentami i uznasz, ze ma racje to mozesz cofnac przeciez.

ale ja tu narazie mowie, ze nie powinno Ci raczej sprawiac problemu wydanie polecenia o podpieraniu swoich wypowiedzi cytatami Slowa Bozego, poniewaz sie zgodziles, ze tak powinno byc. Chyba wiekszosc tez tak mysli. Nie wiem wiec w czym masz problem. ? No chyba, ze sie tak na odczepnego zgodziles, to rozumiem.

Smile

Odpowiedz
Zgadzam się, że powinno się opierać wypowiedzi o wersety ale nie chcę nikomu narzucać aby w każdej jego wypowiedzi były zawarte wersety.

A co w sytuacji jeśli wydam polecenie i ktoś je podważy i uznam, że nie ma racji i nie cofnę tego polecenia a on dalej będzie mnie męczył w nieskończoność?
Odpowiedz
to trzebaby jeszcze wydac polecenie odnosnie takich co beda meczyc w nieskonczonosc, by tego nie robili. Smile

Odpowiedz
No to jest bardzo dobry pomysł Smile
Odpowiedz
Admin napisał(a):Zgadzam się, że powinno się opierać wypowiedzi o wersety ale nie chcę nikomu narzucać aby w każdej jego wypowiedzi były zawarte wersety.
rozumiem i masz racje.

Chodzi o to, ze taka np. orjo glosi swe objawienia, a gdy sie ja poprosi, by poparla cytatem to ona tego nie zrobi. Co Ty na to ?
(28-01-2013, 01:34 AM)Admin napisał(a):  No to jest bardzo dobry pomysł Smile
ok, biore to jako wydanie polecenia. Smile Mozesz upominac i karac Smile

Odpowiedz
Z orjo rzeczywiście mam niemały problem Smile
Nie potrafię z nią dyskutować, kiedyś próbowałem ale dałem sobie z tym spokój. Nie mam już do niej siły Smile
Jeśli ktoś pisze na forum to musi umieć dyskutować. Jeśli orjo będzie głosić swe objawienia bez żadnego poparcia Biblią (oraz te sprzeczne z Biblią) to będę ją musiał poprosić by nie pisała na tym forum. Nie dlatego, że podważam jej objawienia ale dlatego, że taka dyskusja nie przynosi dobrych owoców.

Tak ogólnie to zwyczajnie nie rozumiem około połowy z tego co orjo pisze. Choćbym nie wiem jak się starał to zwyczajnie nie rozumiem.
Mimo to wydaje mi się, że orjo uważa, że głosi twardy pokarm a my tu żywimy się jeszcze mlekiem. Jeśli tak jest to tym bardziej nie powinna tu pisać bo nie wiem jak inni ale ja niemowlak nie jestem w stanie (jeszcze?) przyjąć jej twardego pokarmu.

No chyba, że umie wyjaśnić nam ten pokarm ale powinna według mnie to robić wyjaśniając fragmenty Biblii (tak jak np. Filip w Dz. 8:30-35)
Odpowiedz
(28-01-2013, 02:04 AM)Admin napisał(a):  Z orjo rzeczywiście mam niemały problem Smile
Nie potrafię z nią dyskutować, kiedyś próbowałem ale dałem sobie z tym spokój. Nie mam już do niej siły Smile
Jeśli ktoś pisze na forum to musi umieć dyskutować. Jeśli orjo będzie głosić swe objawienia bez żadnego poparcia Biblią (oraz te sprzeczne z Biblią) to będę ją musiał poprosić by nie pisała na tym forum. Nie dlatego, że podważam jej objawienia ale dlatego, że taka dyskusja nie przynosi dobrych owoców.
Tak ogólnie to zwyczajnie nie rozumiem około połowy z tego co orjo pisze. Choćbym nie wiem jak się starał to zwyczajnie nie rozumiem.
Mimo to wydaje mi się, że orjo uważa, że głosi twardy pokarm a my tu żywimy się jeszcze mlekiem. Jeśli tak jest to tym bardziej nie powinna tu pisać bo nie wiem jak inni ale ja niemowlak nie jestem w stanie (jeszcze?) przyjąć jej twardego pokarmu.

No chyba, że umie wyjaśnić nam ten pokarm ale powinna według mnie to robić wyjaśniając fragmenty Biblii (tak jak np. Filip w Dz. 8:30-35)

Otoz to, zgadzam sie w calej pelni z Toba i bardzo sie z tego ciesze, ze nie musze Cie wiecej meczyc w nieskonczonosc. Smile

Odpowiedz
Ciesze się również. To trzeba było od razu zapytać o orjo Big Grin
Odpowiedz
(28-01-2013, 02:09 AM)Admin napisał(a):  Ciesze się również. To trzeba było od razu zapytać o orjo Big Grin
acha... kombinowalam by bylo delikatnie, by mi znowu nie zarzucili nienawisci, gromow itp., ale ja kombinowac nie potrafie. Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości