Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
opieranie swoich wypowiedzi o Boże Słowo
(28-01-2013, 02:04 AM)Admin napisał(a):  Z orjo rzeczywiście mam niemały problem Smile
Nie potrafię z nią dyskutować, kiedyś próbowałem ale dałem sobie z tym spokój. Nie mam już do niej siły Smile
Jeśli ktoś pisze na forum to musi umieć dyskutować. Jeśli orjo będzie głosić swe objawienia bez żadnego poparcia Biblią (oraz te sprzeczne z Biblią) to będę ją musiał poprosić by nie pisała na tym forum. Nie dlatego, że podważam jej objawienia ale dlatego, że taka dyskusja nie przynosi dobrych owoców.

Tak ogólnie to zwyczajnie nie rozumiem około połowy z tego co orjo pisze. Choćbym nie wiem jak się starał to zwyczajnie nie rozumiem.
Mimo to wydaje mi się, że orjo uważa, że głosi twardy pokarm a my tu żywimy się jeszcze mlekiem. Jeśli tak jest to tym bardziej nie powinna tu pisać bo nie wiem jak inni ale ja niemowlak nie jestem w stanie (jeszcze?) przyjąć jej twardego pokarmu.

No chyba, że umie wyjaśnić nam ten pokarm ale powinna według mnie to robić wyjaśniając fragmenty Biblii (tak jak np. Filip w Dz. 8:30-35)
Pan JEZUS MESJASZ powiedział - DLACZEGO Mowy Mojej nie pojmujecie ?
Bo nie potraficie słuchac.
Adminie pros o Obrzezanie USZU i SERCA bez obrzezanych uszu masz tylko kłopoty bo przyzwyczajono -zaprogramowano nas do niewiedzy.

Tak ja uwazam ze GŁOSZE TWARDY POKARM dlatego agnieszka nie moze mnie zniesc bo ma takiego ducha jakiego ma.
Co do jej utyskiwania o wersety ,to je miała PODAWAŁAM ale drwiła szydziła i wysmiewała.
No i powiem ze kiedy JAHSZUAH MESJASZ GŁOSIŁ i apostołowie
jakie mieli podawane wersety ?
ZALEZY jakie ma serce jaką GLEBE serca , bo jak widac wersety w niwecz obraca .
Jesli chcesz mnie SKASOWAĆ bo nie rozumiesz mojego Głoszenia Słowa Bozego ...no to wiesz dlaczego SKASOWALI JEZUSA CHRYSTUSA - tez nie rozumieli i NIE CHCIELI ROZUMIEC
Rozwalił im ich system.

Masz racje ze trzeba umiec dyskutowac ale jak widze ciebie musi agnieszka prowadzic i podawac ci co masz robic , KARAC i napominac.

Agnieszko tak mnie chciałas sie pozbyc z biblijnego ,ze sama wyleciałas - bo czym wojujesz ,od tego ZGINIESZ .

Odpowiedz
To forum było całkiem ok dopóki nie pojawił się Obserwator-Czytelnik który zaczął przemycać na to forum nauki ŚJ.
Odpowiedz
(28-01-2013, 05:12 PM)poprostu napisał(a):  To forum było całkiem ok dopóki nie pojawił się Obserwator-Czytelnik który zaczął przemycać na to forum nauki ŚJ.
Obserwator vel Czytelnik to tez wolacz/wolacz!/faith i moze jeszcze pare innych nickow. Taka to cicho-ciemna istota.
Mnie nie przeszkadzal, bo nie zwracalam na niego uwagi, choc widac bylo, ze chcial byc doceniony, zauwazony. Stad tyle jego mow pozegnalnych. Czesto pisal ; "w moich postach przedstawilem siebie". On tu jest dla wlasnej chwaly.
Czasem cos w tych jego wklejankach znalazlam dla siebie wartosciowego.
Teraz jak juz jawnie i z uporem maniaka przemyca nauki antychrysta, ktore podobaja sie Adminowi, bo podobno jest przez Admina zachecany, pozostaje ignorowac tego czlowieka.

Natomiast orjo oprocz swojej przewrotnosci, chamstwa, ponizania innych i wywyzszania sie, ze ona pozjadala wszystkie tajemniece i inni do piet jej nie dostaja. tez nic nie wnosi na forum, a raczej niszczy, moim zdaniem.

Dziwie sie, ze juz dawno nie zostala zbanowana.
Seler zostal bez uprzedzenia przy pierwszym wykroczeniu zbanowany jak uzyl wulgaryzmow czego oczywiscie nie pochwalam i bardzo mnie zgorszylo.
Ta natomiast nie jeden raz obrazala i nic nie wnosi procz swoich obrzydliwych westchnien, a Admin ja trzyma.

Odpowiedz
Agnieszka, skoro tyle moich wypowiedzi spod tylu kont na tym forum nadal nie trafiły do Twojego serca i moje prywatne wiadomości również nie pomogły (zostały przeinaczone) a także mój ostrzejszy poprzedni post:
http://zbawieni.com/showthread.php?tid=296&pid=1663#pid1663
również nie pomógł. to zapytam wprost!

Czemu jesteś taka nieuprzejma wobec innych?

Nie poznałem Cię dokładnie ale teraz już widzę że ludzie mieli jednak jakieś powody że tyle o tobie pisali złego na różnych forach dyskusyjnych. Czy Kościół Zielonoświątkowy do którego należysz uczy aby być tak niemiłym w stosunku do innych ludzi z innych wyznań lub z innymi poglądami?

Czy nie uważasz że taki podział międzyludzki to również działanie antychrysta?

Pozdrawiam. Wink
Odpowiedz
(29-01-2013, 12:12 AM)Obserwator napisał(a):  Agnieszka, skoro tyle moich wypowiedzi spod tylu kont na tym forum nadal nie trafiły do Twojego serca.
Wybacz nie wszystko czytalam, a tez nie zorientowalam sie, ze ty ze wgledu na mnie piszesz swoje posty, do mnie trzeba mowic jasno i konkretnie, a nie jakis "konskie zaloty" Big Grin
Cytat: i moje prywatne wiadomości również nie pomogły
mozesz zacytowac te wiadomosci.
Cytat: (zostały przeinaczone)
mozesz udowodnic ? cytujac kto, jak i kiedy przeinaczyl, wiem, ze tego nie zrobisz, bo nie mozesz, gdyz piszesz nieprawde.
Cytat: a także mój ostrzejszy poprzedni post:
http://zbawieni.com/showthread.php?tid=296&pid=1663#pid1663
również nie pomógł. to zapytam wprost!
Czy Ty myslisz, ze ja nie mam co robic i, ze mam obowiazek czytac wszystkie Twoje posty ? a poza ty, czy Ty sobie te swoje posty bierzesz do serca ?

"Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego."

Cytat:Czemu jesteś taka nieuprzejma wobec innych?
tzn. gdzie widzisz nieuprzejmosc ?

Cytat:Nie poznałem Cię dokładnie ale teraz już widzę że ludzie mieli jednak jakieś powody że tyle o tobie pisali złego na różnych forach dyskusyjnych. Czy Kościół Zielonoświątkowy do którego należysz uczy aby być tak niemiłym w stosunku do innych ludzi z innych wyznań lub z innymi poglądami?
Nie naleze do kosciola zielonoswiatkowego za duzo naczytales sie plotek, albo zmyslasz.

Cytat:Czy nie uważasz że taki podział międzyludzki to również działanie antychrysta?

Pozdrawiam. Wink
nie tak nie uwazam.

Odpowiedz
20. Gdy nie ma drzewa, ogień gaśnie; gdy nie ma oszczercy, zwada ustaje.
21. Czym węgiel dla żaru i drzewo dla ognia, tym człowiek kłótliwy dla wzniecenia sporu.

Przyp. 26:20-21 (BW)

Wypędź naśmiewcę, a ustanie kłótnia i ucichnie swar i zniewaga.

Przyp. 22:10 (BW)

Ostatnio agnieszka ciągle się kłóci, oskarża, podejrzewa, marudzi. Zrobię więc mały eksperyment. Zbanuję agnieszkę i zobaczę czy się na forum uspokoi.

Proszę wszystkich zająć się merytoryczną dyskusją na tematy biblijne. Szczególnie proszę orjo by w jej wypowiedziach było więcej wersetów biblijnych i żeby pisała zrozumiale.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości