Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spam
Question 
Dostaję spam (już po raz drugi) w prywatnych wiadomościach, mam pytanie czy istnieje możliwość zablokowania dostarczania prywatnych wiadomości od nowych użytkowników, bo tu na forum, mnóstwo się rejestruje tzw. "martwych dusz" albo "botów" które mają na koncie 0 postów ale rozsyłają reklamy w prywatnych wiadomościach. Undecided
Odpowiedz
Witaj,

Dzięki za zauważenie problemu. Nie miałem świadomości, że boty spamują.
Nie wiem jak wydzielić nowych użytkowników od pozostałych. W wolnej chwili usunę wszystkich użytkowników, którzy nie mają żadnych postów.
Odpowiedz
To forum nadzwyczaj nękane jest przez boty rejestrujące się jako "dziwne loginy" ciekawe skąd ten napływ skoro google jest blokowane. Undecided

Dobry pomysł z tą autoryzją rejestracji bo zapewne forum zalane by było spamem i nieprzyzwoitymi reklamami, widzę to na innych forach, szczególnie tam gdzie nie ma nawet autoryzacji mailowej, boty się robią coraz mądrzejsze. Wink

Co do usuwania, jest taka opcja jak automatyczna kasacja kont nieaktywnych, ale nie wiem czy jest to dostępne w skrypcie MyBB, jeśli nie to pozostaje samemu wyłączyć prywatne wiadomości. Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości