Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piotr Zimbarder
Jeśli ktoś uważa, że ten człowiek ma coś wspólnego z Bogiem i Biblią - to krótko mówiąc sie myli.
Ten człowiek pracuje dla szatańskich władz i systemu i zaraz podam na to dowody. Ale nie wszystko naraz.
Na jego forum poruszony został temat o Henryku Kubiku.
Niejeden i nie dwa tematy.
Po moim wpisie, Piotr Zimbarder mnie pochwalił i wręcz wyniósł na piedestał, uznał mój post o Henryku za najlepszy i najmądrzejszy post na jego forum i wogle!

[Obrazek: aaaa.jpg]

To wszystko działo sie przed tym całym oczyszczaniem na forum Henryka ludzi czyli Mariusza, estery itd.
Piotr był prawdopodobnie zbanowany wcześniej przez Henryka.
Ale teraz gdy zobaczył co sie dzieje, chciał mu sie w jakiś sposób przypodobać i odrazu wykorzystał okazje.
Tą okazją byłem ja, Melantiq, ponieważ Piotr wie jak Henryk bardzo mnie nie lubi i to jest świetny plan, aby pokazać publicznie, że on też mnie nie lubi że też mnie zbanował.
"Patrz Henryk też nie lubie Melantiqa też go zbanowałem! Teraz będziemy w zgodzie? Teraz mnie polubisz?" - takie są myśli Piotra Zimbardera.

Piotra Zimbarder w pewnym momencie zaczął mnie ostrzegać, że moge dostać bana, jeśli będe zbyt wulgarnie sie wyrażał o Henryku.
Totalnie zmienił gadke! No i wkońcu stało sie!
Dostałem bana ale uwaga za ten POST:

[Obrazek: bbbb.jpg]

Jak widać post nie miał nic wspólnego z Henrykiem, tyczył sie kwestii małżeństwa i tym podobnych spraw, jak to będzie wyglądać w Królestwie Bożym.
Kategorycznie potępiłem wypowiedzi dwóch pań, a Piotr mój post poprostu w mig wykorzystał jako pretekst do bana!
Podczas gdy to była zwykła dyskusja i nie miał żadnych podstaw aby mnie zbanować!

Oto jego powód:

[Obrazek: cccc.jpg]

Czyli czysty pretekst!
I kłamstwo że życzy mi powodzenia i wszystkiego dobrego!
Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak on kłamie!

Po tym jak mnie zbanował założył taki temat:

"Kasuje nie piszących użytkowników"

Cytat:Skoro znaczna część nie pisuje, a jedynie się loguje, to nie ma potrzeby utrzymywania konta i obciążania serwera logami. Pozostawiam tylko piszących. Nie piszący mogą tak jak wszyscy inni czytać.

Czyli kolejny pretekst do tego, abym nie mógł z innego konta nic napisać! Co za kłamca i oszust!
Serwery? Logi? Co on bredzi! Fora mają po setki tysięcy użytkowników i nic sie nie obciąża!
Mało tego! Wiele wypowiedzi nie można przeczytać!
Przykład:

Kolejne kłamstwo:

Cytat:w ciągu ostatnich dwóch dni aktywowałem ponad 10 nowych użytkowników.

Jesli te osoby nie napiszą żadnego postu w po zalogowaniu, to niestety uznam, że nie chcecie być aktywnymi forumowiczami a wolicie być zwykłymi czytelnikami do czego rejestracji nie trzeba.
Jak widać logujecie się, ale nie pisujecie. Dotyczy to m.in :
maksz, boyd, Monika, isiak, mersoo, Tiger, Samarytanka, koksu, sara, zimorodek, emilian, pawel e

TYm samym zawieszam możliwość rejestracji do odwołania ,ażeby nie bawić się w kotka i myszkę.

Ci użytkownicy to on sam ich stworzył!
Dowód:
[Obrazek: dddddd.jpg]
Nic nie aktywowane! Dziesiątki kont założyłem aby sprawdzić!
Założyłem różne konta i nie ma ich w tej jego liście rzekomej! Z różnych IP zakładałem.
Czyli ten człowiek kompletnie nikogo nie wpuszcza bo sie obawia MNIE!
Nawet na blogu zablokował możliwość wypowiedzi!
I zamknął go!
Totalny kłamca i oszust robi wszystko teraz abym sie nie wypowiedział o nim abym nie miał tej szansy!
Użytkowników zwodzi i kłamie im, że mi dobrze życzy że demony mnie zwiodły itp!

Cytat:zgodnie z obietnica kasuje nie piszących, żeby nikt nie miał żalu.
Czytać można z poziomu nie zarejestrowanego użytkownika

http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/falszywy-mesjasz/1199-krol-william-falszywy-mesjasz
http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/apokalipsa-podejscie-symboliczne/1126-syn-zatracenia
http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/apokalipsa-podejscie-symboliczne/1127-wielki-ucisk
http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/apokalipsa-podejscie-symboliczne/1128-przymierze-z-wieloma-na-tydzien
http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/apokalipsa-podejscie-symboliczne/1129-trzesienie-ziemi-po-zabiciu-2-swiadkow

Możecie to czytać? Totalny kłamca!!!

A teraz czas na dowód, że jest on sługą SZATANA, nie sługą Bożym i wszystkim wyznawcą Boga i zagubionym ludzio życzy on ŹLE!

Oto treść emailu jego do mnie:

Cytat:składam zawiadomienie do prokuratury o zniesławienie. Mam twoje IP. Ciekawe czy na policji równiez będziesz taki odważny jak za monitorem komputera

Kolejny:

Cytat:wczoraj zlożyłem wniosek do prokuratury o sciganie z tytutłu zniesławienia oraz nękania psychicznego. Zobaczymy sie zatem niebawem czy jestes taki odwazny na policji

A na forum napisał:
http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/boks-sugesti/1237-popis-mailowy-melantiq

I tego także goście nie mogą czytać!
Nie napisał tam ani słowa o policji! O niczym! Że to demony mną kierują! Że on mi dobrze życzy!
Ludzie ten człowiek jest wrogiem Boga i naszym wrogiem!
On życzy mi zwykłemu człowiekowi więzienia!
Za to że mnie zbanował, nawyzywałem go, poprostu musiałem mu wygarnąć to co o nim myśle!
On z uśmieszkiem i ironią odrazu mi napisał o policji!
Człowiekowi któremu on dobrze życzy, chrześcijanin sługa Chrystusa zgłasza na policje!
To jest tylko jeden przypadek a ile ich jest naprawde?
On wcale nas nie miłuje bracia i siostry! On nam wszystkim życzy więzienia i śmierci! Chce żebyśmy zgnili! To jest właśnie prawdziwy sługa szatana! Nie mam nigdzie możliwości aby to o nim napisać tylku tutaj!
Nawet dzieci w przedszkolu tak na siebie nie skarżą!
A co dopiero chrześcijanin na drugiego człowieka!
Mi ledwo na chleb starcza, życie może szare mam, smutne, ale żyje, mam nadzieje, pragne miłości w prawdziwymi dobrymi ludźmi, on o tym wie odrazu rozpoznał we mnie prawdziwego człowieka!
Po jego wiadomości jeszcze bardziej go nawyzywałem, nienawidze go tak bardzo że sobie nie wyobrażacie!
Piotr Zimbarder będzie pierwszy w kolejce gdy nastanie czas wydawania braci i sióstr!
To on będzie tym, którzy są wilkami w owczej skórze!
Zobaczycie i sie przekonacie na własnych oczach a nawet skórze!

Tylko w Bogu nadzieja! Ja nie mam nic do stracenia i póki żyje i mam możliwość będe tego człowieka oczerniał i prawde o nim wieścił tak głośno jak sie da!
Zobaczcie jak on skutecznie sie zabezpieczył abym nigdzie nie mógł sie nie wypowiedzieć! Ze rzekome wulgaryzmy itp!
Teraz dopiero rozumiem słowa z Objawienia mówiące o świętych, o walce, on mnie rzekomo oskarża o nękanie psychiczne, wyzywanie, obrażanie, zniesławianie!
A Bóg nazywa wielu z tych którzy będą zabijać złych ludzi w czasach końca, a raczej bronić sie przed nimi świętymi!
A ja za zaledwie wulgaryzmy niemal natychmiast zostałem przez niego zgłoszony na policje! Widzicie jaki wspaniały z niego sługa Boży? Teraz to widzicie? Jaki to chrześcijanin?
Żaden! Kłamca! Oszust! To jest plemie żmijowe! Synagoga szatana!
Żaden sługa Boży za nic w świecie drugiego człowieka nie podaje do szatańskich władz, nawet o wielkie rzeczy typu morderstwo, przemoc, a on za jakieś wyzwiska mnie podał!
Pisze o tym tak dużo, ponieważ chce aby do wszystkich dotarło i każdy zrozumiał to co mam do przekazania!
Ponieważ nieraz niejasno pisze i źle składam słowa i niekażdy rozumie dlatego tyle o tym pisze!
Ten człowiek jest sługą szatana!
Gdybyście na chwile mogli spojrzeć na to wszystko moim umysłem, odrazu przyznalibyście mi racje!
Z Bogiem moi kochani dobrze Wam życze! I miłości wam życze!
My będziemy w Królestwie Bożym, a Piotr Zimbarder razem z innymi fałszywymi braćmi będą na zewnątrz z psami!
Ja już jestem stracony, jestem nikim w tym świecie, dla ludzi kochających ten świat, a Was ostrzegam z MIŁOŚCI, z czystej MIŁOŚCI, przed tym człowiekiem, abyście sie nie dali omamić i abyście nie wpadli w żadną pułapke!
Wszak mimo wszystko nie obawiajcie sie, bo to Bóg ma nad wszystkim kontrole! Teraz jest niesprawiedliwość i swoje 5 minut mają słudzy szatana tacy jak Piotr Zimbarder.
My będziemy mieli swoją wieczność a nie 5 minut!
Z Bogiem kochani!
Odpowiedz
(26-04-2014, 12:41 PM)Melantiq napisał(a):  Ludzie ten człowiek jest wrogiem Boga i naszym wrogiem!

On wcale nas nie miłuje bracia i siostry! On nam wszystkim życzy więzienia i śmierci! Chce żebyśmy zgnili! To jest właśnie prawdziwy sługa szatana!

Po jego wiadomości jeszcze bardziej go nawyzywałem, nienawidze go tak bardzo że sobie nie wyobrażacie!

Piotr Zimbarder będzie pierwszy w kolejce gdy nastanie czas wydawania braci i sióstr!
To on będzie tym, którzy są wilkami w owczej skórze!
Zobaczycie i sie przekonacie na własnych oczach a nawet skórze!

Tylko w Bogu nadzieja! Ja nie mam nic do stracenia i póki żyje i mam możliwość będe tego człowieka oczerniał i prawde o nim wieścił tak głośno jak sie da!

Teraz dopiero rozumiem słowa z Objawienia mówiące o świętych, o walce, on mnie rzekomo oskarża o nękanie psychiczne, wyzywanie, obrażanie, zniesławianie!

A Bóg nazywa wielu z tych którzy będą zabijać złych ludzi w czasach końca, a raczej bronić sie przed nimi świętymi!

Żaden! Kłamca! Oszust! To jest plemie żmijowe! Synagoga szatana!
Żaden sługa Boży za nic w świecie drugiego człowieka nie podaje do szatańskich władz, nawet o wielkie rzeczy typu morderstwo, przemoc, a on za jakieś wyzwiska mnie podał!

Ten człowiek jest sługą szatana!

My będziemy w Królestwie Bożym, a Piotr Zimbarder razem z innymi fałszywymi braćmi będą na zewnątrz z psami!

Teraz jest niesprawiedliwość i swoje 5 minut mają słudzy szatana tacy jak Piotr Zimbarder.

rzeczy zacytowane przeze mnie pokazują że masz problem ze sobą, rzeczy które napisałeś np o nienawiści itd pokazują że niezależnie od tego kim jest i co robi Piotr Zimbarder ty również masz problem i jesteś na złej drodze.

Nie ma usprawiedliwienia dla zabijania kogokolwiek a źli wszyscy jesteśmy, bo dobre uczynki i przemiana życia, wyzwolenie z grzechów nie są dziełem człowieka ale darem Bożym

,,Słyszeliście, iż powiedziano: Będziesz miłował bliźniego swego, a będziesz miał w nienawiści nieprzyjaciela swego. (44) A Ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych, którzy was prześladują, (45) abyście byli synami Ojca waszego, który jest w niebie, bo słońce jego wschodzi nad złymi i dobrymi i deszcz pada na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. (46) Bo jeślibyście miłowali tylko tych, którzy was miłują, jakąż macie zapłatę? Czyż i celnicy tego nie czynią? (47) A jeślibyście pozdrawiali tylko braci waszych, cóż osobliwego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? (48) Bądźcie wy tedy doskonali, jak Ojciec wasz niebieski doskonały jest." - Ewangelia Mateusza 5:43-48, Biblia Warszawska

miłujesz tylko tych którzy Ciebie miłują jak celnicy czy naśladować chcesz Stwórcę Jezusa Chrystusa ??

"Słyszeliście, iż powiedziano: Oko za oko, ząb za ząb. (39) A Ja wam powiadam: Nie sprzeciwiajcie się złemu, a jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi" - Ewangelia Mateusza 5:38 -- PRAWO ZEMSTY NALEŻNE JEST TYLKO BOGU - my mamy się nie mścić ale zostawić to PANU JEZUSOWI nawet jeśli cierpimy niewinnie : " Najmilsi! Nie mścijcie się sami, ale pozostawcie to gniewowi Bożemu, albowiem napisano: Pomsta do mnie należy, Ja odpłacę, mówi Pan. (20) Jeśli tedy łaknie nieprzyjaciel twój, nakarm go; jeśli pragnie, napój go; bo czyniąc to, węgle rozżarzone zgarniesz na jego głowę. (21) Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj." - Rzymian 12:19-21______" Lepiej bowiem jest, jeżeli taka jest wola Boża, cierpieć za dobre niż za złe uczynki. (18) Gdyż i Chrystus raz za grzechy cierpiał, sprawiedliwy za niesprawiedliwych" - 1 list Piotra 3:17-18____________ : "Nie oddawajcie złem za zło ani obelgą za obelgę, lecz przeciwnie, błogosławcie, gdyż na to powołani zostaliście, abyście odziedziczyli błogosławieństwo" - 1 list Piotra 3:9 ______"Baczcie, ażeby nikt nikomu złem za złe nie oddawał, ale starajcie się czynić dobrze sobie nawzajem i wszystkim." - 1 Tesaloniczan 5:15 _________"Nikomu złem za złe nie oddawajcie, starajcie się o to, co jest dobre w oczach wszystkich ludzi" - Rzymian 12:17
Odpowiedz
Tak dużo we mnie nienawiści przyznaje ale nigdy bym nikogo nie uderzył a tymbardziej nie zabił.
Nigdy bym nikogo nie zgłosił na policje nic z tych rzeczy.
A wogle o czym tu mowa? Nie ma porównania nawet! Między mną a nim jest jak niebo a ziemia!
To jest inna rasa ludzi inne geny to jest plemie żmijowe on pragnie zniszczyć takich ludzi jak ja!
On zwodzi i manipuluje innymi! Chciał sie mną posłużyć, aby w jakimś nieznanym celu dostać sie na forum Henryka.
Pozatym Mieczu Ducha jak Ty sprawnie wyjąłeś z kontekstu moje wypowiedzi!
Cała wypowiedź czytana brzmi całkiem inaczej nieładnie! Dlaczego tak mi robisz brzydko?
Źle mi życzysz?
Co do Zwiastuna to bardzo dobra rada dziękuje! Gdybym jeszcze miał siłe ją zastosować.
Odpowiedz
(27-04-2014, 08:28 AM)Melantiq napisał(a):  Co do Zwiastuna to bardzo dobra rada dziękuje! Gdybym jeszcze miał siłe ją zastosować.

Ja jednak mam głęboką nadzieję że weźmiesz sobie do serca to o czym prywatnie rozmawialiśmy i odmienisz swoje życie, w internecie nie ma czego tak naprawdę szukać, tutaj ludzie doprowadzają tylko zagubienia i załamania ale niewielu potrafi się pochylić nad pojedynczym człowiekiem i go zrozumieć czemu tak postępuje, czemu tak mówi a nie inaczej lub coś logicznie wytłumaczyć.

Trzymaj się i nie poddawaj. Wink
Odpowiedz
To smutne że Zwiastun już nas opuścił na zawsze ;( Nigdy Cie nie zapomne byłeś wspaniałym człowiekiem, przyjacielem, bratem.
I jesteś, i będziesz nim zawsze.
Odpowiedz
Rzeczywiście szkoda, że Zwiastun juz nie pisze...
Wszystkiego dobrego dla Ciebie, mam nadzieję, ze jeszcze wrócisz i będziesz działał (zwiastował) na stronach internetu na rzecz BogaSmile

Pozdrowienia dla ZwiastunaSmile
Odpowiedz
http://www.slowopana.ct8.pl/viewtopic.php?f=29&t=87 tutaj tez jest troche o detektywie "prawdy"
Odpowiedz
Cytat:Tylko Jezus jest moją drogą, to Jezus jest moim Królem.

No prosze. Najzacieklejszy zwolennik kościoła katolickiego i obrońca watykanu pisze, że Jezus jest jego królem Smile
Pisze to człowiek, który zmienione nazwisko w internecie podaje.
Żyd w czystej postaci. Plemie żmijowe.
Admin jednego z forum "chrześcijańskich" gdzie z zazdrości o miłość i uznanie banuje każdego użytkownika.
Obrońca fałszywych doktryn szatańskich.
Wilk w owczej skórze, który jak pluskwa czy też pchła podlizuje sie co drugi post na swoim forum Henrykowi.

Piotrze Zimbarderze, sprostowanie dla Ciebie:

Twoim królem jest Henryk Kubik, nie Jezus Chrystus którego nie znasz i o którym pojęcia nie masz.

Chrześcijanina musiałeś udawać 100% że wybłagałeś u Henryka dostęp do forum.
W rzeczywistości jesteś internetową żydowską pluskwą która sieje jad w dokładnie taki sam sposób jak to robi plemie żmijowe, przed którym ostrzegał nas Nasz Pan Jezus Chrystus.
Odpowiedz
[Obrazek: 2n9yib6.png]

Prorok?
Odpowiedz
antyHK napisał(a):Prorok?

Zgadza sie.
Pomijając drobny fakt, że nikt prócz Ojca nie zna dnia ani godziny, to jednak Piotrowi udało sie przewidzieć czas przybycia Chrystusa na ziemie.
Czapki z głów.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości