Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proroctwo o zniszczeniu Watykanu sie wypełnia?
Czy to prawda?
http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/dzieja-sie-bardzo-dziwne-rzeczy-w-watykanie,1239-465.html#31001

Wygląda to na konkretne wydarzenie, jakby zbliżające sie.
Jeśli tak, to faktycznie będzie ono najważniejszym wydarzeniem w życiu nas wszystkich.
Odpowiedz
Znalazłem tutaj pewną dziwną informacje odnośnie całego tego zdarzenia:

http://itccs-polski.blogspot.com/

Czy ktoś coś z tego rozumie ?
Odpowiedz
Nikogo to nie interesuje? Koniec [wymoderowano] szatańskiego watykanu i szatańskich religii wszystkim jest obojętny czy jak?!
Przecież to wydarzenie najważniejsze w całym naszym życiu!
Biblijne proroctwa sie spełniają, koniec i wyzwolenie coraz bliżej!
Powinno setki tematów już być i artykułów a nie ma nic!
To tylko Henryk sie tym interesuje i nikt pozatym?
Głowa do góry ludzie koniec jest bliski !
Odpowiedz
Podczas gdy Henryk publikuje niezwykle ważne informacje to jakiś durny Cyryl oczywiście wchodzi i spamuje swoimi smarkami. Wciąż wykopuje te spory z tamtymi ludźmi.
Już dawno wszystko zostało powiedziane i teraz jest niezwykle ważna sytuacja a przygłup jakiś wchodzi i spami i zanieczyszcza tak ważny temat. Mam żal do Henryka o to że to toleruje.
Odpowiedz
(29-04-2014, 01:33 PM)Melantiq napisał(a):  Nikogo to nie interesuje? Koniec [wymoderowano] szatańskiego watykanu i szatańskich religii wszystkim jest obojętny czy jak?!
Przecież to wydarzenie najważniejsze w całym naszym życiu!
Biblijne proroctwa sie spełniają, koniec i wyzwolenie coraz bliżej!
Powinno setki tematów już być i artykułów a nie ma nic!
To tylko Henryk sie tym interesuje i nikt pozatym?
Głowa do góry ludzie koniec jest bliski !

bliski ? jeszcze ostatnie 7 lat się nie zaczęło, nie zacząl się nawet jeszcze wcześniejszy początek boleści - gdzie Biblia mówi o Watykanie ? bo 17 i 18 rozdział nie mówią o nim
Odpowiedz
Witaj Melantiq!

Jeśli ktoś Ciebie krzywdzi to robisz wielki lament podczas gdy nie zdajesz sobie sprawy, że Twoimi wyzwiskami możesz także krzywdzić ludzi wokoło.
Mam do Ciebie prośbę byś nie pisał na tym forum przez pewien czas. W Twoim życiu nie jest teraz czas mówienia czy pisania tylko czas słuchania i czytania.
Wiem, że się z tym nie zgadzasz ale i tak proszę Cie o nie udzielanie się tu na forum.
Możesz wprowadzać swoje zasady gdzie tylko chcesz ale nie tu. Tu panują inne zasady
Odpowiedz
Wyzywać owszem moge zaprzestać, mimo że itak wulgaryzmów nie używam.
Ale przestać pisać? Niech wiedzą, że nie są nikim wyjątkowym.
Że są ludzie dla których oni są zwykłymi człowieczkami szarymi, niemającymi nic ciekawego do napisania.
Trzeba obniżyć im fałszywe poczucie dumy i wartości. Jakiś Cyryl, Lusia, waldek, Hugo, Magdusia co to jest wogle ?! Skąd to sie wzięło? ...
Tylko Henryk ma coś do napisania, reszta niech milczy bo spamują ważne tematy priorytetowe.
To oni powinni dostać zakaz pisania tam na forum a nie ja tutaj.
A w moim życiu od zawsze jest czas słuchania, nigdy nie było i nie będzie czasu mówienia bo jestem za głupi, i to moja wada, że pisze a nikt mnie nie prosi.
Ale inni mają wade że rzucają sie na ludzi i ich tłuką i mordują. Poniżają.
Ja nikomu nie szkodze, NIE ROBIE NIKOMU NIC ZŁEGO.
Ani jeden z moich postów nikomu nigdy nie zaszkodził. Nikomu przykrości nie sprawiłem.

A co do tego że robie lament, no cóż, widocznie wynika z tego, że jestem niezwykle wrażliwą istotą, pragnącą miłości i troski ;(
Odpowiedz
http://bible.4um.pl/viewtopic.php?f=10&t=304
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości