Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powiedziałem znajomym o wklęsłej ziemi
Krótko i na temat. Powiedziałem znajomym, rodzinie i nie tylko o wklęsłej ziemi.
Przedstawiłem im jak to wygląda i o co w tym chodzi.
Wszystko dokładnie według postów Henryka Kubika z jego forum.
I jaka była reakcja? Wszyscy mnie wyśmiali równo!
Każdy jeden, każdy sie z tego śmiał! Nikt mi nie uwierzył!
I co Henryk na to? To przecież Twoja teoria jak sie ustosunkujesz do tego?
Czy Twoim zdaniem ponosisz wine za to że mnie wyśmiali?
A może wyśmiewając mnie wyśmiali Ciebie, bo to Twoja teoria?
Ciekaw jestem jak ludzie reaguję gdy Henryk im to mówi.
Napewno sie nie śmieją, bo przy starszej osobie nie wypada.
Ale mnie wyśmiali równo! Kazdy z uwagą słuchał a śmiech zawsze sie pojawiał gdy przestawiałem to, że my żyjemy w środku ziemii i w niej jest cały kosmos, i że jest ona wklęsła, no a każdy mówi że przecież widzi, że to kula jest że ja ślepy jestem czy co? I takie różne.
Ogólnie wyszlem na totalnego debila i idiote dziękuje Henryk.
Zawdzięczam to Tobie.
Odpowiedz
(31-05-2014, 07:06 PM)Melantiq napisał(a):  wyszlem na totalnego debila i idiote

Wiesz co, teorie spiskowe (mówiąc ogólnie wszystkie), które rodzą się w internecie coraz częściej wychodzą po za internet i powodują na świecie coraz większy chaos i szaleństwo, np. młodzi ludzie protestujący na ulicach miast całego świata.

Ostatnio prezentowałem to co znalazłem na youtube, gdzie pełno jest filmików o tzw. perpetum mobile, wolnej energii i rzekomym spisku koncernów paliwowych, ludzie takie filmiki kręcą i podłączają żarówki 230 volt do "niczego" i że im to świeci a ludzie w komentarzach im w to wierzą, pełno w internecie różnych fake'ów ale jednak znajdują się nieliczni, którzy w to wierzą.

Ja także już nawet w mojej pracy spotkałem ludzi, którzy wynieśli z internetu te "sensacje" nie tylko o wklęsłej ziemi i zaczynają opowiadać innym ludziom. I co można na to poradzić?

Widocznie to jest taki test inteligencji dla ludzi jeśli ktoś używa rozumu to nie da się tak łatwo zwieść.

A tak prywatnie mówiąc, to ja obserwuję coraz częściej u coraz większej liczby ludzi jakiś taki regres umysłowy. Undecided

Ja mogę tylko na nich patrzeć i nic nie mogę zrobić, ponieważ te chwasty (kłamstwa) pomiędzy ziarnkami pszenicy (prawdy) miały się rozpleniać aż do zakończenia tego systemu rzeczy aż do żniw i pod względem naukowym (pseudo-naukowym) i pod względem religijnym (błędnych dogmatów).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości