Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Słowo pana
właśnie zostałem wyrzucony z forum Słowo pana - http://slowopana.ct8.pl/index.php , szkoda że administrator/moderator nie napisał mi na priv, że nie chce abym już tam pisał - po prostu nie pisałbym.

Ale jest dużo dziwniejsza sprawa - część moich wpisów została usunięta a gdy były jeszcze to administrator/moderator nie odnosił się do nich. Ale teraz potajemnie usunął je.

jeden mój post został usunięty z tego wątku : http://slowopana.ct8.pl/viewtopic.php?f=14&t=305

inny mój wpis został usunięty z tego wątku : http://slowopana.ct8.pl/viewtopic.php?f=23&t=112 - - W TYM WĄTKU ODPISAŁEM ŻE LUDZIE WIERZĄCY W POCHWYCENIE UKAZYWANE PRZEZ PRETRYBULACJONIZM ZOBACZĄ NA WŁASNE OCZY JAK BŁĄDZĄ, GDY NADEJDĄ WIELKIE PRZEŚLADOWANIA CHRZEŚCIJAN RÓWNIEŻ W POLSCE. PRZEKONAJĄ SIĘ O SWOIM ZWIEDZENIU RÓWNIEŻ GDY ZOBACZĄ RÓŻNE WYDARZENIA KTÓRYCH ICH ZDANIEM "POCHWYCENI" NIE MIELI ZOBACZYĆ, PRZEŻYWAĆ.
NAPISAŁEM TEŻ ŻE ESCHATOLOGIA PREZENTOWANA M.IN NA ULICY PROSTEJ RUNIE WŁĄŚNIE GDY ZOBACZĄ LUB ODCZUJĄ TO CZEGO MIELI NIE WIDZIEĆ ICH ZDANIEM "POCHWYCENI"

, napisałem to nie aby wyrazić swój żal czy gniew bo nie mam takich, prawda się obroni. Ale napisałem to bo może administrator/moderator tego forum przeczyta to i wyciągnie wnioski, że w ten sposób jak postąpił, nie postępuje się. Zamiast potajemnie usuwać można poprosić kogoś aby nie pisał i każda chrześcijanin poproszony o nie pisanie, nie robiłby tego.

Druga sprawa to usuwanie wpisów bez odniesienia się do nich też jest moim zdaniem złą drogą. Wszystkiego dobrego w perspektywie wieczności administratorze/moderatorze forum słowopana - "mowa szczera trwa wiecznie, lecz fałszywa tylko chwile" - Salomon

Pretrybulacjonizm upadnie i ludzie żyjący w w czasach ostatecznych przekonają się o tym
Odpowiedz
(21-08-2014, 10:36 AM)MieczDucha napisał(a):  prawda się obroni sama

Pewnie powodem były twoje wklejki-gotowce, które widzę na wielu innych forach, wszędzie te same teksty a jeśli się o coś ciebie zapytać to nie chcesz odpowiadać własnymi słowami. W tym przypadku "owa prawda" się nie broni sama, ty jej wszędzie bronisz. Sleepy Nie sposób z tobą dyskutować, ty się wyuczyłeś jakichś formułek i je wszędzie wklejasz nie dopuszczasz żadnego innego zdania prócz swojego. Undecided
Odpowiedz
Pamiętasz Brat, jak Cię kiedyś ostrzegałem przed tym forum ?
To samo było u radtrap'a i na forum lożyposzukiwaczyprawdy (gdzie już sama nazwa zakrawa o masonerię)
Moje konto, co prawda nie zostało usunięte, jednak forum upadło.
I gdy upadło a następnie było założono nowe - to po dziś dzień mój login nie został aktywowany.
Moje posty nie były "wklejką" lecz zachętą na podstawie Słowa Bożego, że Dobrą Nowinę winien głosić każdy, który ją zrozumiał i przyjął.
Odpowiedz
Cytat:to po dziś dzień mój login nie został aktywowany
. po dzisiejszy dzien , nie moze byc,chyba nawet nie sprawdzilesTongue ,bo aktywowany zostales chyba dzien po rejestracji,wiec klamiesz jak z nut ,no i slusznie w sumie ,bo jak masz odradzac to lepiej nie wchodź,
a co do banicji Miecza ,to temat podsumowal bardzo celnie watcher.
tyle w temacie.
Odpowiedz
[quote='leszcz' pid='4011' dateline='1414439548']
[quote]
a co do banicji Miecza ,to temat podsumowal bardzo celnie watcher.
tyle w temacie.
[/quote]

Smile z jakiego więc powodu zostały usunięte wpisy których nigdzie indziej nie pisałem i które były odpowiedzią na wpisy innych użytkowników ??
mam swoje podejrzenia co do powodów i nie są to powody wymienione przez watchera, ale nie ma to znaczenia dla mnie, przyjdzie czas, że wszelkie strony, blogi i fora chrześcijańskie zostaną usunięte, więc nie robi to na mnie wrażenia. Tylko można to było zrobić w inny sposób, ale było minęło Smile
Odpowiedz
prosilem kilka razy bezskutecznie bys zaprzestal promowania pewnych wizji,tymbardziej ze pelno jest nich prawie na kazdych forach i we wszelkich twoich komentarzach od youtube na onecie kończąc,ale nieważne ,

,a blogi i strony moga znikac ,to i tak nie jest chrzescijanstwo ,bo nie ma czegos takiego jak internetowy chrzescijanin

,mam nadzieje ze nie poczules sie przesladowanySmile,,poprostu jak to napisal smok wawelski na ulicy prostej, jestesmy innego ducha,masz swojego bloga ,i miejsca gdzie piszesz ,kopiujesz rozsylasz do woli ,i niech tak zostanie.a Slowo Pana niech zostanie wolne od binitarianizmu.
Odpowiedz
Najważniejsze, że ja wiem jakiego ducha jestem - tzn wiem z jakich brudów zostałem wyciągnięty i przemieniony i przemieniany nadal.

Kiedy zawiodą nauki o pochwyceniu głoszone na ulicy prostej to ciekawe czy ci, którzy szermują zwrotami "inny duch" powiedzą tak o sobie wtedy. Czy może "inny duch" nie odnosi się do pochwycenia ? Smile

,
Odpowiedz
raczej chodzi o Ducha Sw i jednosc w Nim ,nie mozna miec jednosci w Kims kogo sie nie uwaza ,co z kolei prowadzi do dalszych pokretnych i malo zrozumialych teori ktore glosisz wszem i wobec,chocby o o wiecznym ogniu ktory jednak wedlug ciebie jednak sie skonczy,itd ,nie chodzi o pochwycenie kiedy nastapi,wystarczy ze Pan wie kiedy ,my mamy czuwac ,ale po co sie powtarzac.
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=LFjFzn0HH_Y

"Lecz jeżeli mnie nie usłuchacie, aby święcić dzień sabatu i aby nie nosić ciężarów, gdy wchodzicie do bram Jeruzalemu w dzień sabatu, to Ja rozniecę w jego bramach ogień i pochłonie pałace Jeruzalemu, i nie zgaśnie. " - Jeremiasza 17:27 BW - możesz mi pokazać gdzie ten ogień nadal płonie w Jerozolimie ?? - w których bramach płonął 2000 lat temu i w których płonie nadal ?? - http://zbawieni.com/showthread.php?tid=245

,
Odpowiedz
a mozesz mi pokazac ze wogóle plonąl?Smile, tutaj trzeba by spojrzec do języka orginalnego i rzeczywistego czasu uzytego słowa nie zgasnie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości