Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedobrze sie dzieje
Napewno dzieje sie niedobrze.
W mediach co chwila o pedofilach w kościele, ludzie chyba coraz bardziej nienawidzą kościoła i religii.
Polski rząd przechodzi totalną transormacje na minus. Było wielkie zero, teraz dzieje sie jeszcze gorzej.

Polacy dostali jak na tacy dowody na tych kłamców którzy rządzą tym krajem i NIC NIE ZROBILI.

Oczywiście dobrze, że nie nic zrobili, bo zło musi dojrzeć, i pokładać należy wiare w Bogu, ale LUDZIE SIE TYM NIE KIEROWALI, tutaj chodzi o UŚPIENIE LUDZI I IGNORANCJE.

Logiczne że teraz ludzie NIENAWIDZĄ PO I CAŁEJ ZGRAI KTÓRĄ OGLĄDAJĄ W TV.
A cała ta NAJGORSZA ZGRAJA NA OCZACH CAŁEGO KRAJU Z UŚMIECHEM ZAJMUJE NOWE STANOWISKA!
Obejmują władze jeszcze gorsi i sie śmieją!

A LUDZIE?
CO DRUGA OSOBA JEST SZCZĘŚLIWA BO MOŻE SOBIE WYPIĆ PIWO ALBO WINO CO JAKIŚ CZAS!
SZCZĘŚLIWA ŻE JĄ NA TO STAĆ!

"Dostali dowody na tacy, że ich mamy w [wymoderowano] i ich okradamy i oszukujemy, a oni nic! My sobie spokojnie zasiadamy na nowych stanowiskach i spokojnie żyjemy! A polacy nic! My myśleliśmy, że teraz na ulicy nas pozabijają, a jest spokój i cisza : )
Coś wspaniałego! Tak durnego narodu jak polska nie ma na całym świecie!
Na taśmach dostali wszystko i pozwolili nam zasiąść na jeszcze wyższych stanowiskach! Ale debile!"

Nie tyle debile, co poprostu uśpieni i zmanipulowani.
Ale gdy taki uśpiony i zmanipulowany "poucza" i wyzywa takiego jak ja, że powinnem coś robić, że ja jestem debil i wogle, to krew sie zalewa, ale pamiętam Słowa Boga, aby nikogo nie nazywać głupim i miłować nieprzyjaciół.
Bo oni nie są debilami tylko są oszukani i KOMICZNIE w moich oczach wyglądają "ich mądrości" i "własne zdanie" które szerzą.
Wyjdźcie na ulice pogadać z kimś! TOTALNIE ZMANIPULOWANY NARÓD!
Odpowiedz
(25-09-2014, 12:22 PM)Melantiq napisał(a):  Napewno dzieje sie niedobrze.
W mediach co chwila o pedofilach w kościele, ludzie chyba coraz bardziej nienawidzą kościoła i religii.
Polski rząd przechodzi totalną transormacje na minus. Było wielkie zero, teraz dzieje sie jeszcze gorzej.

Polacy dostali jak na tacy dowody na tych kłamców którzy rządzą tym krajem i NIC NIE ZROBILI.

Oczywiście dobrze, że nie nic zrobili, bo zło musi dojrzeć, i pokładać należy wiare w Bogu, ale LUDZIE SIE TYM NIE KIEROWALI, tutaj chodzi o UŚPIENIE LUDZI I IGNORANCJE.

Logiczne że teraz ludzie NIENAWIDZĄ PO I CAŁEJ ZGRAI KTÓRĄ OGLĄDAJĄ W TV.
A cała ta NAJGORSZA ZGRAJA NA OCZACH CAŁEGO KRAJU Z UŚMIECHEM ZAJMUJE NOWE STANOWISKA!
Obejmują władze jeszcze gorsi i sie śmieją!

A LUDZIE?
CO DRUGA OSOBA JEST SZCZĘŚLIWA BO MOŻE SOBIE WYPIĆ PIWO ALBO WINO CO JAKIŚ CZAS!
SZCZĘŚLIWA ŻE JĄ NA TO STAĆ!

"Dostali dowody na tacy, że ich mamy w [wymoderowano] i ich okradamy i oszukujemy, a oni nic! My sobie spokojnie zasiadamy na nowych stanowiskach i spokojnie żyjemy! A polacy nic! My myśleliśmy, że teraz na ulicy nas pozabijają, a jest spokój i cisza : )
Coś wspaniałego! Tak durnego narodu jak polska nie ma na całym świecie!
Na taśmach dostali wszystko i pozwolili nam zasiąść na jeszcze wyższych stanowiskach! Ale debile!"

Nie tyle debile, co poprostu uśpieni i zmanipulowani.
Ale gdy taki uśpiony i zmanipulowany "poucza" i wyzywa takiego jak ja, że powinnem coś robić, że ja jestem debil i wogle, to krew sie zalewa, ale pamiętam Słowa Boga, aby nikogo nie nazywać głupim i miłować nieprzyjaciół.
Bo oni nie są debilami tylko są oszukani i KOMICZNIE w moich oczach wyglądają "ich mądrości" i "własne zdanie" które szerzą.
Wyjdźcie na ulice pogadać z kimś! TOTALNIE ZMANIPULOWANY NARÓD!

zgadza się, nie da się ludźmi porozmawiać, bo mają Cię za kretyna, a sami są bezmyślni, jak puste laleczki. Im ktoś normalniejszy tym nienormalniejszy dla innych. Im ktoś bardziej psychotyczny, naćpany, zsodomizowany, zgejowany, tym inteligentniejszy i mądrzejszy. Taak, dziś już chciało mi się rzygać (przepraszam niektórych za brzydki język, ale tak się składa, że te pedały na ulicach - tak, pedały, które się mnożą na potęgę, posługują się słownictwem cudnie ogładzonym zazwyczaj, mój będzie nieokiełznany, do potęgi. ! ) Szlak mnie trafia i krew zalewa, nie będę słów dobierać - moja ekspresja jest bezpośrednia, pozdrawiam.

byłabym za, żeby wyjśc na ulicę i móc stracić głowę, ale to prawda - ten naród śpi... widocznie taka ma być nasza próba, znacznie gorsza niż myśleliśmy - zamiast stracić łeb i mieć to wszystko,,,z głowy, z głową także Big Grin to musimy chodzić między tymi mumiami i dostawać białej gorączki... i jeszcze słuchać, jakie z nas niedorozwoje.
Odpowiedz
Dzieje się źle to prawda:
Ale jest ratunek nie tylko dla Polaków ale dla całego świata:

http://zbawieni.com/showthread.php?tid=503&pid=3574#pid3574
Odpowiedz
Dziękować tylko Bogu za takich ludzi jak Wy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości