Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apostoł Paweł był kobietą
MD to jest ukartowanie sa najemnikami nic ich nie zmieni bo sa posłani by siać zamęt,
Odpowiedz
(27-10-2014, 01:07 PM)orjo napisał(a):  Melatinq czy ty potrafisz odróżnic lewe-prawe ?
Ojcze Abrahamie znaczy Ojcze i juz .

Zrozum w jakim kontekście Jeszua mówi bo jesli dzieci nie maja mówic do swego abba Abba, to jak maja mówic na ty ?
no weź sie zastanów...
Juz nie wiecie co jeszcze złapac byle biczowac Pawła to sadymzm a moze muzułmanizm ?
Nie mów o protym jasnym pojmowaniu słów Jezusa bo nic nie rozumiesz ?
Chcesz prosto ? jedzcie mięso Moje i pijcie Krew Moją - jake On moze mówic jedzcie Mieso moje pijcie Krew Moja .
Proste ?

Dobra Ojcze znaczy Ojcze, Abba znaczy Abba, tata znaczy tata dobrze.
Niech tak będzie.
Ale temat jest o Pawle.
O tym, że w jego listach co drugi werset to pozorna sprzeczność.
O tym, że Paweł miał dziwny styl pisania listów za pomocą pozornych sprzeczności.
I to jest intrygujące.
Odpowiedz
Przestan plesc farmazony to ze jestes analfabetą to wina liter że maja dziwny kształt Big Grin
No rusz zwoje mózgowe ...
Nie pasuje ci Paweł bo litery krzywe bo co jaka sprzeczność co druga jak to obliczyłeś Czego chcesz ?
Zrozumieć ?
Kogo ?
Mozesz sie zastanowić mozesz pomyslec czy bedziesz tak leciał na oslep jak ćma?
Intryguje cie Pawła pisanie czy ZROZUMIENIE ?
Nie wsciekaj sie ze nie rozumieszale rozpaczaj
Odpowiedz
U Pawła pełno jest sprzeczności.
Np. Paweł pisze o tym, że prawdziwy chrześcijanin powinien od rana do nocy pracować w pocie czoła.
Że wtedy będzie naprawde szczęśliwy i takie tam.
A gdzie w tym wszystkim miejsce dla Boga?
Przecież Jezus mówił, jak człowiek ma żyć, że ma miłować innych, pomagać, czynić dobre uczynki.
A Paweł na odwrót, haruj cały dzień i nie myśl o niczym, nie miej czasu na nic, szczególnie dla Boga nie miej czasu.
Haruj na chlebek i wracaj do domu na pół żywy.
Szatan wszystko wtedy spokojnie sobie załatwi.
Tak człowiek według Pawła ma jak ciele pracować od rana do nocy i nic nie wiedzieć i nic nie czytać nic wogle nie robić tylko pracować.
Czyli ciężka praca fizyczna według Pawła da człowiekowi zbawienie.
Odpowiedz
O co masz pretensje chcecie przez uczynki czy niechcecie ?
Mnie nie mówi ze mam od rana do wieczora w pocie czoła ,a tobie jak masz pisac wymysły i oszczerstwa to lepiej pracuj od rana do wieczora zamiast pisc co piszesz .
Jeszcze tylko podaj gdzie Paweł takie zalecenia daje
A co to podcza pracy nie mozesz bc szczęsliwy kto zabrania na miejsce dla Boga ?

Cytat:Przecież Jezus mówił, jak człowiek ma żyć, że ma miłować innych, pomagać, czynić dobre uczynki.
A Paweł na odwrót, haruj cały dzień i nie myśl o niczym, nie miej czasu na nic, szczególnie dla Boga nie miej czasu.

A dobry uczynek to co to jest ?
moze włąsnie harówka u sąsiada pole zaorac przekopac wegiel do piwnicy

chorego przebrac umyc Pauje ci teraz ?
Cytat:Haruj na chlebek i wracaj do domu na pół żywy.
To idz na pustynie i czekaj na manne z Niebia.

Cytat:Szatan wszystko wtedy spokojnie sobie załatwi.
Tak człowiek według Pawła ma jak ciele pracować od rana do nocy i nic nie wiedzieć i nic nie czytać nic wogle nie robić tylko pracować.
Czyli ciężka praca fizyczna według Pawła da człowiekowi zbawienie.

widze ze juz cie spokojnie załatwił Narzekaj dalej
kiedys nie umieli czytac dzisiaj czytasz a nie myslisz - strata czasu.
Nie KŁAM nie powiedział ze praca fizyczna da człowiekowi zbawienie
powiedział ze Ukrzyzowanie ze zewleczenie i Obleczenie.
wiesz ja nie mam tyle cierpliwosci co aga Cyprian..
i czytac kubikowców
Odpowiedz
Tylko, że Paweł absolutnie nie miał na myśli pracy u sąsiada, orania pola, dla kogoś, pomagania komuś.
Paweł miał na myśli prace w tym zasmrodziałym świecie, w tworach tego szatańskego syfu.
W fabrykach, stoczniach, kopalniach, drogi, mosty, budowa, i nie dla kogoś ale dla miasta, kraju, rządu, innymi słowy dla państwa, dla świata szatana.
Taka haruwka od rana do wieczora z której nic nie ma i za którą otrzymuje sie praktycznie groszaki.
I do tego niezwykle męcząca, szkodliwa, niezdrowa, człowiekowi psują sie zmysły podczas tego typu prac które oferuje ten świat.
Cały marnieje i niszczeje w oczach.
Przejdź sie nieraz po świecie i popatrz jak ludzie zapierniczają niczym roboty za darmo.
I Paweł w pełni to popiera i promuje, jako droga do szczęścia oraz zbawienia.
No kpina poprostu kpina.
Odpowiedz
Big Grin 
(28-10-2014, 10:14 AM)Melantiq napisał(a):  I Paweł w pełni to popiera i promuje, jako droga do szczęścia oraz zbawienia.
No kpina poprostu kpina.

I dlatego walić dziada Pawła sataniste Big Grin

Katole nas straszą piekłem, a protestanty jakąś ciemnością jak nie będziemy się słuchać Pawła

"fakdem" pisowców
Odpowiedz
(29-10-2014, 05:03 AM)antyHK napisał(a):  
(28-10-2014, 10:14 AM)Melantiq napisał(a):  I Paweł w pełni to popiera i promuje, jako droga do szczęścia oraz zbawienia.
No kpina poprostu kpina.

I dlatego walić dziada Pawła sataniste Big Grin

Katole nas straszą piekłem, a protestanty jakąś ciemnością jak nie będziemy się słuchać Pawła

"fakdem" pisowców

-dziad
- satanista
- katole
- protestanty
- pisowcy
- fakdem

twoje własne słowa świadczą o tobie, że nie narodziłeś się na nowo. pisząc to co napisałeś wydałeś fałszywe świadectwo o Pawle. Co jest motywem i przyczyną twojego zachowanie - nie wiem tego. Ale wiem, że nie napisałeś prawdy o apostole.
Poza tym :

"Niech żadne nieprzyzwoite słowo nie wychodzi z ust waszych, ale tylko dobre, które może budować, gdy zajdzie potrzeba, aby przyniosło błogosławieństwo tym, którzy go słuchają. (30) A nie zasmucajcie Bożego Ducha Świętego, którym jesteście zapieczętowani na dzień odkupienia. (31) Wszelka gorycz i zapalczywość, i gniew, i krzyk, i złorzeczenie niech będą usunięte spośród was wraz z wszelką złością. (32) Bądźcie jedni dla drugich uprzejmi, serdeczni, odpuszczając sobie wzajemnie, jak i wam Bóg odpuścił w Chrystusie." - Efezjan 4:29-32

"Mowa wasza niech będzie zawsze uprzejma, zaprawiona solą, abyście wiedzieli, jak macie odpowiadać każdemu" - Kolosan 4:6

"Ale co z ust wychodzi, pochodzi z serca, i to kala człowieka. (19) Z serca bowiem pochodzą złe myśli, zabójstwa, cudzołóstwa, rozpusta, kradzieże, fałszywe świadectwa, bluźnierstwa. (20) To właśnie kala człowieka; ale jedzenie nie umytymi rękoma nie kala człowieka." - Ewangelia Mateusza 15:18-20

"Człowiek dobry z dobrego skarbca serca wydobywa dobro, a zły ze złego wydobywa zło; albowiem z obfitości serca mówią usta jego. (46) Dlaczego mówicie do mnie: Panie, Panie, a nie czynicie tego, co mówię? (47) Pokażę wam, do kogo jest podobny każdy, kto przychodzi do mnie i słucha słów moich, i czyni je. (48) Podobny jest do człowieka budującego dom, który kopał i dokopał się głęboko, i założył fundament na skale. A gdy przyszła powódź, uderzyły wody o ów dom, ale nie mogły go poruszyć, bo był dobrze zbudowany. (49) Kto zaś słucha, a nie czyni, podobny jest do człowieka, który zbudował dom na ziemi bez fundamentu, i uderzyły weń wody, i wnet runął, a upadek domu owego był zupełny." - Łukasza 6:45-49

jeśli jesteś tak obeznany w tematach biblijnych to chętnie zadam ci kilka pytań - ale na 100 % wyjdzie co innego, że masz nikłą wiedzę biblijną i nie znasz Jezusa Chrystusa, ale jest tak jak napisał Piotr, że ludzie nieutwierdzeni i nieumocnieni będą przekręcać Pisma. Na 100 % jest tak z tobą. Jeśli zaprzeczasz to załóż osobny wątek i sprawdzimy czy tak nie jest
Odpowiedz
antyHK napisał:
Cytat:I dlatego walić dziada Pawła sataniste

Witaj antyHK,
Jesteś bardzo nierozważnym człowiekiem pisząc tak mocne słowa o kimś kogo tak naprawdę nie znasz.
Nie znasz bo z Twojego postu wynika, że wierzysz w to co napisał Melantiq.
Jeśli chcesz dalej uczestniczyć w tym forum to po pierwsze wyrażaj się w sposób kulturalny a po drugie niech Twoje ewentualne oskarżenia będą podparte jakimiś dowodami.

Melantiq napisał:
Cytat:A Paweł na odwrót, haruj cały dzień i nie myśl o niczym, nie miej czasu na nic, szczególnie dla Boga nie miej czasu.

No to teraz drogi Melantiqu udowodnij, że Paweł tak nauczał jak napisałeś.
Odpowiedz
Admin napisał(a):No to teraz drogi Melantiqu udowodnij, że Paweł tak nauczał jak napisałeś.

Dowody, udowodnij, to są typowo szatańsko żydowskie hasełka.
Nic nie będe udowadniał. Nikt nie musi w nic wierzyć.
Kompletnie mnie to nie interesuje.
Kiedyś może tak, dziś już wcale.
Wkońcu jestem wolny od tego syfu Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości