Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cudowne Ocalenie Ludu Bożego
A o Bogu nikt nie pomyślał? Dla mnie to też zaskakujące że tyle wyświetleń niektóre tematy mają.
I ja uważam to za Bożą zasługe.
Ale wasza postawa jest co najmniej nie na miejscu.
Wy tak jak naukowcy, próbujecie poznać sedno sprawy, znaleźć dowody, tak jakbyście chcieli dowody na Boga.
W Boga trzeba wierzyć ufać Mu.
Wy szukacie jakichś zaczepek i wytłumaczeń czemu tak popularne są te tematy i jesteście gotowi zaakceptować każdą opcje byle nie tą, że dużo ludzi przegląda i czyta te tematy, bo Bóg ich natchnął.
Karygodna postawa. I to na forum Biblijnym nie do wiary jestem w szoku...
Odpowiedz
(14-12-2014, 06:23 PM)Melantiq napisał(a):  Karygodna postawa. I to na forum Biblijnym nie do wiary jestem w szoku..

Akurat tutaj kolego nie jest to naturalne i są na to konkretne dowody, w postaci logów z serwera, które uznałby za niepodważalny dowód nawet prokurator. Smile
Odpowiedz
(14-12-2014, 06:29 PM)Zwiastun napisał(a):  
(14-12-2014, 06:23 PM)Melantiq napisał(a):  Karygodna postawa. I to na forum Biblijnym nie do wiary jestem w szoku..

Akurat tutaj kolego nie jest to naturalne i są na to konkretne dowody, w postaci logów z serwera, które uznałby za niepodważalny dowód nawet prokurator. Smile

Nienaturalne jest to co piszecie.
Zamiast radości z tego, że tyle osób tematem sie interesuje, to Wy odwrotnie, zrobiliście sie podejrzliwi, publicznie piszecie że temat sam sie wyświetla bo wiecie że ludzie go czytają.
Tak jakbyście nie chcieli aby ludzie poznali ten temat.
Bardzo dziwne.
Nagle 3 osoby zwróciły uwage na to, że zbyt popularny jest temat o Wybawieniu Ludu Bożego.
Coś mi tu nie pasuje.
Wasze zachowanie przypomina zachowanie ludzi, którzy wcale a wcale nie wykazują zadowolenia z poznania tego tematu.
Odpowiedz
Mnie Melantiqu zaskakuje Twoja ignorancja i zerowa rzetelność nie tylko zresztą w tym temacie.
Nie wiem czy przeczytałeś/zrozumiałeś co wcześniej napisałem ale w ciągu dwóch dni z kraju innego niż Polska zostało wygenerowanych kilkaset tysięcy wyświetleń a potem cisza. Nawet gdyby to było Boże działanie jak sugerujesz to znaczyłoby to tylko tyle, że ludzie weszli, przeczytali i przestali się tym tematem interesować Smile

Dowiedziałem się jeszcze że wszystkie wyświetlenia zostały wygenerowane z systemu linux z przeglądarki firefox 3,5.

Większość ludzi nie korzysta z linuxa a już na pewno nie z tej wersji przeglądarki.
Odpowiedz
Mam coraz gorsze obawy ale jeszcze ich nie wyjawie.
Pamiętacie, że Bóg nigdy nie dał żadnego znaku faryzeuszom?
Ich serce było nieczułe, więc znaku żadnego jasnego nigdy nie otrzymali i nie otrzymają.
Podobnie teraz Wy, szukacie przyczyny, dla której tak popularne są te tematy.
Zamiast radości, chcecie dociec o co chodzi, że to niemożliwe żeby tylu ludzi sie zainteresowało nagle tym tematem.
Jakoś nagle wszyscy przemienili sie w naukowców drążących dosadnie co jest z czego.
To oznacza, że nie polegacie na wierze w Boga.
Nie wiem czego sie spodziewacie.
Naukowcy próbując poznać jak coś jest zbudowane, także znajdują logiczne wytłumaczenie, zapominając o tym, że to Bóg stworzył, a ich badania tak naprawde spełzły na niczym, z powodu nieczułego serca Bóg sprawił aby myśleli, że poznali przyczyne i dowód na coś.
Tak Wy teraz myślicie że poznaliście przyczyne dla której temat ten ma tyle wyświetleń zapominając, że Bóg nie pozwoli abyście poznali, że to On.
Myślcie więc sobie dalej, że to sie samo wyświetla, drążcie.
Dojdziecie donikąd, przyczyna którą znajdziecie nic wam nie da, będzie bezwartościowa, tak jak dla naukowców atom czy elektron.
Skoro nie wierzycie w Boga, to nie znajdziecie Bożej ingerencji w tym temacie.
A ja wierze że to Boża zasługa i wierze że ogromna ilość ludzi czyta ten temat i nikt nie patrzy na wyświetlenia, nikt nic nie drąży.
Każdy z radością tylko czyta jakże ciekawe rzeczy o Bogu i o tym wspaniałym Proroctwie Bożym.
A dla was niech to będą wyświetlenia jakiegoś bota, nie ma to znaczenia żadnego.
Kto nie wierzy ten nie ujrzy Boga.
Odpowiedz
(14-12-2014, 06:39 PM)Admin napisał(a):  wszystkie wyświetlenia zostały wygenerowane z systemu linux z przeglądarki firefox 3,5.

Adminie, a powiedz mi jeszcze jedno ... Ameryka?
Huh

(14-12-2014, 06:51 PM)Melantiq napisał(a):  Zamiast radości, chcecie dociec o co chodzi, że to niemożliwe żeby tylu ludzi sie zainteresowało nagle tym tematem.

Melantiqu, są dwa niezależne od siebie serwisy z "nienormalną aktywnością", bo kto normalny z jednego adresu odwiedza tę samą stronę 1000 razy dziennie? a jeśli admin potwierdzi że krajem z którego pochodził ten spam jest Ameryka to okaże że także że również mój blogspot w 44% ma "wirtualne odwiedziny" czyli to już 3 strona www niezwiązana bezpośrednio z twoim tematem o "cudownym ocaleniu" ale także inne strony z innymi tematami.

[Obrazek: statfiles_whqpepx.jpg]

niech inni którzy zamieszczali tutaj linki do swoich blogów także przejrzą czy nie mają podobnych wpisów w statystykach. Confused
Odpowiedz
W moim przypadku to nie była Ameryka
Dobrze, że temat się pojawił bo jest to dla mnie sygnał, że muszę zainstalować dodatkowe pluginy antyspamowe. Być może wykonam aktualizację forum. Być może jest jakiś plugin, który blokuje boty lub spamerskie adresy IP. Jednak najwcześniej wezmę się za to dopiero w przyszłym roku Smile
Póki co proponuję wrócić do tematu głównego a ten kontynuować ewentualnie w innym miejscu
Odpowiedz
Admin napisał(a):Póki co proponuję wrócić do tematu głównego a ten kontynuować ewentualnie w innym miejscu

Słusznie. Powrócić do tematu głównego o tak jak najbardziej tak.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości