Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Henryku kochamy cie!
Confused Adminie oby i ciebie nie zwiodły pozory i propaganda Sad

Czy nie rozumiesz że dopóki Henryk Kubik stoi przy stanowisku eliminacji apostoła Pawła to jest zagrożeniem dla ludzi?

Czyż ludzie nie mieli iść w podziwie za antychrystem?
Wielu antychrysta nie rozpoznaje. Wiesz dlaczego? Bo wierzą w teorie spiskowe i antychrysta jako człowieka, o którym kręci się filmy science fiction a biblia głosi CO INNEGO. I to Paweł głosi że antychrystów jest wielu, antychrystami są ci, którzy zmieniają ewangelię, właśnie ci, którzy np. kasują księgi biblijne w całości czym pan H.K się właśnie zajmuje a ludzie go zaczynają kochać jak posłańca od Boga co i ty czynisz Adminie zasmucając i niepokojąc mnie bo nie widzicie nic złego!!!

On nie głosi dobrej nowiny bo dobra nowina nie brzmi tak że tylko Słowianie będą zbawieni i tylko ze względu na uczynki tak głosili faryzeusze, pełnili uczynki dla Boga a ich serca były nadal nieczyste, widać to po owocach czcicieli Henryka, dosłownie każdy wychowanek Henryka przejawia wulgarny język i nastawienie wobec mających inne zdanie a już zwłaszcza wobec ŚJ, którzy dla Henryka są najniebezpieczniejsi a wiesz dlaczego się ich boi, bo rozpracowali by go w mgnieniu oka!

Apostoł Paweł robi coś czego inni apostołowie jeszcze nie zrobili, pisze i prezentuje swoim własnym życiem pokazując czym jest Boża sprawiedliwość i miłość i przebłaganie, dogłębnie wyjaśnia cały sens biblii że prawo do zbawienia mają wszyscy z narodów, że zarówno żydzi jak i nie-żydzi

Izrael - naród wybrany to już nie tylko żydzi cieleśni, ale cały świat, dogłębnie to zostało wyjaśnione:
KLIK>> http://zbawieni.com/showthread.php?tid=530&pid=4325#pid4325
KLIK>> http://zbawieni.com/showthread.php?tid=530&pid=4308#pid4308

Że dzięki przebłaganiu grzechów za ofiarę Jezusa wszyscy ludzie bez względu na rasy czy kolor skóry czy język, czy kraj pochodzenia ma szansę się pojednać z Bogiem i bez względu na swe dawne grzechy i złe czyny, które popełniał może się nawrócić i spełniać wolę Boga.

I wiara taka musi iść w parze z czynami

Apostoł Paweł nigdy nie zezwolił nikomu grzeszyć, nie zniósł 10 przykazań, to ludzie przekręcają słowa apostoła Pawła:
KLIK>> http://zbawieni.com/showthread.php?tid=422&pid=4275#pid4275

Już Jonasz mógł się przekonać jak miłosierny jest Bóg chcący ratować pogan.

Jonasz pokazał jak nie powinno się postępować, okazał serce zatwardziałe, które przejawiali faryzeusze względem innych narodów np. potępiali Samarytan, a okazało się że to samarytanie okazali większe miłosierdzie, bo Jonasz nie chciał okazać miłości względem pogan, zaś Bóg mu to wyraźnie wyjaśnił, że jego miłość wylewa się także na nie-żydów - już wówczas Bóg wyjawił wielką tajemnicę, a apostoł Paweł jest tylko tego potwierdzeniem że Bóg się lituje także nad grzesznikami.

Bez apostoła Pawła nie idzie tego pojąć!

to dlatego Piotr ostrzegał ludzi ówczesnych i współczesnych że nie będą rozumieli
prawdziwego przesłania Pawła, BO ICH SERCA BĘDĄ NADAL SKAMIENIAŁE

Ci bowiem:

"wprowadzą zgubne sekty"

"Są w nich jednak pewne sprawy trudne do zrozumienia, które ludzie nieuczeni i niestali przekręcają — podobnie jak pozostałe Pisma — ku własnej zgubie."

(2 Piotra 2:1, 3, 13; 3:16)

"spośród was samych powstaną ludzie mówiący rzeczy przewrotne, aby pociągnąć za sobą uczniów."

Dzieje 20:29, 30; 2 Piotra 2:1-3 - te wersety tyczą się zarówno religii fałszywych jak i różnych "prywatnych nauczycieli" - odstępców !

Wielki Lekarz - Stwórca Bóg, zaleca nam, abyśmy unikali kontaktów z ludźmi chorymi pod względem duchowym, ponieważ sami możemy się zarazić!

"wzywam was, bracia, byście mieli na oku tych, co wywołują rozdźwięki oraz dają powody do zgorszenia wbrew nauce, którą poznaliście, i byście ich unikali"

Rzymian 16:17; 2 Jana 9-11; 1 Tym. 6:3, 4

To jest dobra nowina, to że Bóg dał plan ratowania ludzkości WYDAŁ Z MIŁOŚCI SWEGO SYNA NA ŚMIERĆ i dzięki temu wspaniałemu darowi ...

KLIK>> Ofiara okupu — najwspanialszy dar Boży

... możemy z Bogiem się pojednać i zacząć Mu służyć i możemy jako ludzkość ze wszystkich ras i krajów i kolorów skóry, bez podziałów żyć w raju na ziemi, i to miliony ludzi pod panowaniem Królestwa Bożego ustanowionego w niebie i dzięki królowi Jezusowi Chrystusowi, Syna Bożego, nie zapominajmy o osobie najważniejszej czyli Stwórcy, który obdarował swego Syna takimi zaszczytami i okazał nam wszystkim wiele miłości i chce nas wszystkich ratować bo nie chce aby ktokolwiek zginął!!! (2 List Piotra 3:9). Smile Exclamation Exclamation Exclamation
Odpowiedz
Admin napisał:
Cytat:Podobnie jak sB zauważyłem, że Henryk poświęca mnóstwo czasu na sprawy związane z Biblią. Tutaj wielki szacunek dla Henryka.

Polecam jednak wszystkim sprawdzać wszystko z Biblią, w którą oczywiście trzeba jeszcze wierzyć ale to już zupełnie inny temat

Dokładnie! Henryk napisał artykuł "Cudowne wybawienie ludu Bożego" w oparciu tylko i wyłącznie o proroctwa Bożych Proroków i doszedł do bardzo słusznych wniosków, teraz próbuje zidentyfikować tożsamosć Izraela w obecnych czasach. Uważam dokładnie jak StworzenieBoże, że to piękna praca!

Watcherze! Jak można to krytykowac jako odstępstwo, działanie antychrysta, a znowu poglądy Ciała Kierowniczego, grupki jakichś tam ludzi, którzy sobie ubzdurali 1914 r i sami tworzą wokół tej daty jakieś wymyślone historie, promować tutaj, na forum, jako prawdę pochodząca od Boga! To dopiero bluźnierstwo!
Dobry kubuś z ciebie, na początku skromny, budzacy zaufanie, a później szerzący sekciarskie ogłupiające treści.
Odpowiedz
Bardzo sie ciesze ze sa ludzie o takim zrownowazonym mysleniu jak administrator tego forum ,pan tez poswieca swoj czas i pewnie pieniadze na to forum i nie prowadzil go pan nigdy wyrzucajac kazdego po kolei ze sie ktos z panem nie zgadza ,bardzo za to dziekuje .
Odpowiedz
(25-11-2014, 12:53 AM)Admin napisał(a):  Melantiq napisał:
Cytat:Wyraźny brak szacunku do admina tego forum ;(

Tak tylko dla formalności powiem, że nie odbieram tego tematu jak brak szacunku do mnie. StworzenieBoże dziękuje Bogu za to, że jest Henryk. Ma do tego prawo, skoro zgadza się z jego poglądami. StworzenieBoże chce się podzielić swoją radością i ja nie mam do niego żadnych pretensji.
Ja też się cieszę z ludzi, którzy według mnie są niezwykłymi Chrześcijaninami.

Ta wypowiedź to potomstwo czystej nienawiści którą nie wiem skąd admin do mnie czuje.
Zawsze wiem, gdy ktoś mnie nienawidzi.
Poznaje go po tym, gdy ja go chwale, bronie, a on nie dziękuje za to, a popiera tego przed którym ja go broniłem.
Takie zachowanie dla mnie podchodzi pod plemie żmijowe, synagoge szatana ;(
To smutne ;(
Stworzenieboże źle postąpiło i raczej oczekiwałem skruchy, przeprosin bądź jakiejkolwiek pokory, ale nic, tylko z nicku takie ładne i kochane to stworzenieBoże, a gdy przychodzi co do czego, zamiast przyznać racje komuś, to drąży i drąży to co powiedziało ;(
Czy tylko ja jestem taką niewinną owieczką, która jest w stanie siebie krytykować i innym racje przyznawać? ;((((
Ubolewam nad wami wszystkimi i smuce sie ;(((
Bo nie macie tego co ja i nie czujecie tego ;(( Tego smutku, tej wrażliwości, macie wszystko prócz tych rzeczy ;((((
Bardzo mi smutno że jestem sam ;(((
Odpowiedz
Dobrze ze masz wizje szczesliwego zycia pelnego satysfakcjonujacych przezyc ,ale to jest wizja do kolejnego zycia.Ten smutek pochodzi od diabła który chce cie wykonczyc ,obejrzyj sobie jak pokochac wlasne zycie pelanowskiego.To ze cie ktos nie popiera i ci nie ciucia to nie oznacza nienawisci.
Odpowiedz
(25-11-2014, 03:06 PM)post napisał(a):  
(25-11-2014, 02:16 PM)Melantiq napisał(a):  nie macie tego co ja i nie czujecie tego ;(( Tego smutku, tej wrażliwości

Masz całkowitą rację Smile To jest właśnie to o czym mówił Paweł.

Pozdrawiam Cię Melantiq , cześć. Wink

Oczywiście nie wszyscy. Wielu ją ma, ale niektórzy tego nie okazują.
Odpowiedz
Melantiq napisał:
Cytat:Ta wypowiedź to potomstwo czystej nienawiści którą nie wiem skąd admin do mnie czuje.
Zawsze wiem, gdy ktoś mnie nienawidzi.

Witaj drogi Melantiqu!

Muszę Cię niestety zmartwić po raz kolejny ale nie czuję do Ciebie nienawiści.
Mówisz, że zawsze wiesz gdy ktoś Cię nienawidzi. Nie uwierzysz mi ale osądzasz według Twojego serca, które wcale nie jest takie dobre jak myślisz. Stąd Twoje absurdalne oskarżenia nie tylko do mojej osoby ale także do całego świata.
Gdyby nagle zmieniło się Twoje serce to widziałbyś świat zupełnie inaczej. Niestety zostałeś źle ukształtowany jako dziecko i przez to nie potrafisz być szczęśliwym człowiekiem. Wszędzie widzisz zło nawet tam gdzie go po prostu nie ma.

Skoro jednak uważasz, że sB źle postąpił to mam do Ciebie prośbę byś i Ty nie zakładał tematów krytykujących jakiś tam ludzi, których pewnie nikt nie zna a Ty się tu na nich wyżywasz.

Dla równowagi powiem co już dawno miałem powiedzieć ale mi umknęło. Widzę Melantiqu, że bardzo się zmieniłeś na lepsze przez ostatnie kilka miesięcy. Widzę w Tobie dużo dobrych cech, o których teraz nie napiszę bo nie mogę w tej chwili zebrać do tego myśli. Myślę, że jeśli będziesz miał pytania to oprócz zadawania ich tu na forum powinieneś wysłać maila do Zwiastuna. Na forum raczej nikt Ci nie odpowie bo pytania, które zadajesz są często bardzo ciekawe ale i tym samym trudne. Niestety uważam, że osób dobrze znających Biblię jest na tym forum mniej niż osób słabo znających Biblię.

Jeszcze chciałem się w dwóch słowach odnieść do tego co napisał Zwiastun.
Żeby nie było wątpliwości to uważam, że Henryk jest zwodzicielem i bardzo zbłądził. Nie czytałem artykułu o ocaleniu więc nie mogę się do niego w tej chwili ustosunkować. Zgadzam się z Tobą, że przekręcanie Biblii jest szkodliwe ale uważam, że jeśli ktoś jest sprawiedliwy i czyta dużo Biblię to bez trudu zobaczy kto ma rację.
Chciałbym, by Henryk jak i każdy człowiek włącznie ze mną zmieniał się na lepsze.
Odpowiedz
Adminie, Twoja wypowiedź dała mi dużo do myślenia. Sam teraz nie jestem pewien tego, co mnie otacza.
Może ja mam jakieś klapki na oczach i nie widze tak jak powinnem widzieć, mimo że wydaje mi sie, że dobrze widze...
Dziwne to wszystko...
Ja jestem jakąś dziwną istotą, niczego nie jestem pewien ;(
Ja nawet nie jestem pewien czy oddycham jak przypomne sobie film Matrix, jestem strasznie naiwną i nierozumną istotą ;/
Odpowiedz
To sobie nie przypominaj :

https://www.youtube.com/watch?v=WdZLWF_atTg

Jak kochasz Jezusa i wierzysz w Jego istnienie to wytrwaj do konca ,oczywiscie z Bożą pomocą.
Odpowiedz
stworzenieBoże napisał(a):Jak kochasz Jezusa i wierzysz w Jego istnienie to wytrwaj do konca ,oczywiscie z Bożą pomocą.

W czym mam wytrwać do końca? W tym jak dotąd żyje?
Częściej myśle o śmierci niż o Wiecznym Życiu, bo trace nadzieje, że zostane zbawiony, więc nie ma sensu sie męczyć.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości