Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wyjątkowa Ziemia - nie ma miliardów planet takich jak ziemia
#1
.film dokumentalny "uprzywilejowana planeta" : http://vimeo.com/102393449

http://mieczducha888.blogspot.com/2015/01/uprzywilejowana-planeta-kamstwa.html


Wbrew wielkiej propagandzie nie ma ani milionów ani miliardów planet podobnych do ziemi. W filmie tym podano, że aby istniało życie planeta musi spełniać co najmniej 20 specyficznych warunków. Każdemu czynnikowi przypisano prawdopodobieństwo 1 do 10. Żeby oszacować całkowite prawdopodobieństwo ci ludzie przemnożyli te liczby - w filmie podane jest prawdopodobieństwo dla 15 czynników :

- jest to liczna z 15 zerami czyli 1000 bilionów = 1 biliard.

- jeśli oszacowana 20 czynników to do tego biliarda trzeba dodać kolejne pięć zer.

Co jeśli czynników jest więcej ?? Smile wtedy trzeba dodawać kolejne zera [Obrazek: smile.gif]  ale i przy tych ogromnych liczbach widać wyraźnie, że nie ma ani miliardów, ani milionów planet podobnych do ziemi.
Te oszacowania oparte na 20 czynnikach to tylko przypuszczenia naukowców, może tych czynników jest o wiele więcej. Medialne doniesienia np o miliardach planet podobnych do ziemi, nie mówią więc prawdy, są to puste ogólniki. Wielkie liczny mają pobudzać wyobraźnie, mają przytłaczać człowieka i sprawić żeby zamilkł i nawet nie pomyślał, że może być inaczej. Ma myśleć, że teoria ewolucji jest prawdziwa i że ziemia to jedna z milionów czy miliardów planet. Wszystko to ma podtrzymywać status quo kłamstw ewolucyjnych."
Te miliony czy miliardy planet podobnych do ziemi są tyle samo warte co "Człowiek z Piltdown" albo "eksperyment Stanleya i Ureya" - czyli pozorne prawdy naukowe które rozgłaszane były na świecie a później okazało się, że są nieprawdziwe, naciągane albo błędnie rozumiane.

"molekularne maszyny" - http://mieczducha888.blogspot.com/2014/11/maszyny-molekularne-wszechmadrosc.html

http://mieczducha888.blogspot.com/2014/12/niewybuch-ateistyczny-samoistny-cud.html - tu są omówione szczegóły błędów eksperymentu Stanleya i Ureya.

"Człowiek z Piltdown (Piltdown Man, Eoanthropus dawsoni) – jedno z najbardziej znanych oszustw przeciw nauce, którego autorem był prawdopodobnie archeolog i paleontolog-amator, adwokat Charles Dawson – przedstawione w 1912, zdemaskowane ostatecznie w 1953 roku..... Znalezisko opisywane było w ówczesnej brytyjskiej literaturze paleontologicznej jako "brakujące ogniwo" między małpą a człowiekiem." - nawet antychrześcijańska wikipedia podaje te rzeczy.

"98 % szympansa ? zapomnij o tym" -  http://creationism.org.pl/nie_calkiem_szympans

o innym oszustwie wokół teorii ewolucji : http://www.creationism.org/polish/piltdownbird_pl.htm

"Uważajcie, żeby was ktoś nie obrócił na własną korzyść przez filozofię i próżne oszustwo, oparte na ludzkiej tradycji, na żywiołach świata, a nie na Chrystusie.9 Gdyż w nim mieszka cieleśnie cała pełnia Bóstwa" - list apostoła Pawła do Kolosan 2:8-9 Uwspółcześniona Biblia Gdańska

"Abyśmy już nie byli dziećmi miotanymi i unoszonymi każdym powiewem nauki przez oszustwo ludzkie i przez podstęp prowadzący na manowce błędu. 15 Lecz będąc szczerymi w miłości, wzrastajmy we wszystkim w tego, który jest głową – w Chrystusa." - list do Efezjan 4:14-15 UBG 

Powyższe oszustwa czy  błędy to tylko wierzchołek góry lodowej. Ewolucja to jedno wielkie kłamstwa i naciągana rzecz, ale ma potężnego sprzymierzeńca - władcę tego świata, oraz światowe media, system szkolnictwa [urabiania młodych umysłów], i religie jak rzymski katolicyzm, które popierają teorię ewolucji. 

Tak samo jak pisałem jest z tymi milionami czy miliardami gwiazd - mass medialne artykuły, czy pseudo-dokumenty ze świetną grafiką i "mądrymi" wypowiedziami zwiodły wielu. Wielkie liczby jak pisałem też mają swój wydźwięk na wielu ludzi. 
Nadinterpretacja, przemilczenie pewnych rzeczy, innych nadmierne wywyższenie to częsta rzecz w tzw "naukowym świecie", który jest mieszanką rzeczywistej nauki ale ma również domieszki kłamstw, błędów i cały ten pakiet chce się sprzedać ludzkości jako nauka. A tak na prawdę tylko część z tych rzeczy to nauka, pozostałe to bajki, kłamstwa, nadinterpretacje, lub błędy. 

Do tej ogromnej liczby mającej 20 zer jeśli dodamy skomplikowanie życia, niemożliwość samoistnego powstania to wyraźnie widać, że tak wszechświat jak i życie nie są dziełem przypadku, ale dziełem Ojca i Syna. Chrystus objawił Ojca, Jego miłość i moc. Pan potwierdził relacje biblijne, potwierdził dosłowność wydarzeń starotestamentowych, nadprzyrodzonych ich charakter. Potwierdził, że wszechświat i wszelkie życie zostało bezpośrednio stworzone. Te i wiele innych rzeczy w tym proroctwa, które wypełniły się, wypełniają i wypełnią również świadczą o biblijnej prawdzie.

Słysząc tu i tam miliony i miliardy podobnych planet do ziemi, sam myślałem że to wszystko jest proste, ale po obejrzeniu tego filmu "Uprzywilejowana planeta", sytuacja nie wygląda tak jak głoszą mass media w tym National Geographic, Discovery i inne tuby propagandowe kłamstw ewolucji. 

Oczywiście nie wierzyłem, że istnieje życie we wszechświecie bo jest to niemożliwe, nie wierzyłem że żyją gdzieś bakterie, czy istnieje jakaś roślinność itd.
Te "miliony i miliardy" mają nie tylko podtrzymywać ewolucyjne kłamstwo w umysłach ludzi, ale również są pomocne przy innym wielkim kłamstwie coraz mocniej propagowanym na cały świat - mam na myśli kłamstwo o tzw kosmitach - nie ma żadnych kosmitów, są za to upadłe anioły, które potrafią przybierać różny wygląd i zwodzą ludzi. - stary wpis sprzed ponad 3 lat o "kosmitach - demonach" - http://zbawieni.com/showthread.php?tid=131 - nie wiem czy z armageddonem tak będzie, ale jest tam też kilka linków ciekawych o tematy tzw kosmitów. M.in były przypadki, że podczas tzw porwania przez kosmitów, niektórzy ludzie wzywali Jezusa Chrystusa i porwanie nagle się kończyło a demoniczni "kosmici" znikali Smile 

SETI - w filmie mowa jest o projekcie SETI czyli projekt poszukiwania cywilizacji pozaziemskich przez wysyłanie w kosmos sygnałów radiowych i czekanie na odpowiedź. Ale takie sygnały można spreparować a powiedzieć ludziom, że to kosmici, nie dajcie się oszukać, nie wierzcie mediom, ani "autorytetom". 

Potężna propaganda kosmitów ma jakiś cel, może chodzi tylko o kolejny temat zastępczy, na pewno to próba podburzenia wiary np chrześcijan, ośmieszenia Biblii. Demony mogą przybierać różny wygląd jak pisałem a więc wraz ze wzrostem propagandy "kosmitów", z coraz większym zainteresowaniem różnego rodzaju okultyzmem i coraz większym odstępstwem od nauk biblijnych coraz więcej osób, może widzieć "szaraki" - demoniczne szaraki czy innych tzw "kosmitów" - demony zwodzą i będą zwodzić na wiele sposób. Do katolika przyjść mogą pod postacią kobiety -ukazując im się i mówiąc że są Marią, ale do wyznawcy ewolucjonizmu, wierzącego w istnienie kosmitów mogą przyjść pod postacią np szaraków. W dalszej przyszłości demony zwiodą świat : "a są to czyniące cuda duchy demonów, które idą do królów całego świat" - Objawienie Jana rozdział 16 wers 14a Biblia Warszawska                  WSZECHŚWIAT GŁOSI CHWAŁĘ, DOWODZI POTĘGI, NIESKOŃCZONEJ MĄDROŚCI

" Niebiosa głoszą chwałę Boga " - psalm 19:1 Uwspółcześniona Biblia Gdańska - jak najbardziej wszechświat ogłasza chwałę Boga. Biblia mówi o trzech różnych niebiosach : pierwsze to atmosfera ziemska, drugie niebiosa opisywane również jako niebiosa niebios to wszechświat. Trzecie niebo to miejsce poza czasem i przestrzenią, które istniało zanim wszystko zostało stworzone - tym "trzecim niebie" pisał apostoł Paweł w swym liście do Koryntian.

Cytat:Ojciec i Syn nie mieszkają w chmurkach [Obrazek: smile.gif]  jak to wielu ludziom wmówiono - szatan chce ukazać zbawienie jako nic nie warte, nudne itp. Ale prawda jest inna wieczne życie będzie niewyobrażalnie wspaniałe. Niestety wielu uwierzyło że przyszłe życie będzie przebywaniem na chmurkach i graniem na harfach. [Obrazek: sad.gif] - takim obrazem szatan chcę aby ludzie nie widzieli skarbu, wspaniałości nowych niebios i nowej ziemi.
Ojciec i Syn nie przebywają również we wszechświecie, który stworzyli.

"Lecz czy naprawdę zamieszka Bóg z człowiekiem na ziemi? Oto niebiosa i niebiosa niebios nie mogą cię ogarnąć, a cóż dopiero ten przybytek, który zbudowałem?!" - 2 Księga Kronik 6:18, Biblia Warszawska - niebiosa to atmosfera  a niebiosa niebios to wszechświat i jak pisze nie mogą one ogarnąć Boga. Miejsce poza czasem i przestrzenią w którym przebywał Ojciec i Syn i nadal przebywają : 
"Znam człowieka w Chrystusie, który przed czternastu laty – czy w ciele, nie wiem, czy poza ciałem, nie wiem, Bóg wie – został porwany aż do trzeciego nieba." - 2 list do Koryntian 12:2 UBG

"Oraz: Ty, Panie, na początku założyłeś fundamenty ziemi, a niebiosa są dziełem twoich rąk.

11 One przeminą, ale ty zostaniesz i wszystkie jak szata się zestarzeją;
12 I jak płaszcz je zwiniesz, i zostaną odmienione. Ty zaś jesteś ten sam, a twoje lata się nie skończą." - psalm 102:9-12 UBG - "YHVH = PAN JEZUS" - http://zbawieni.com/showthread.php?tid=182

"Który, będąc blaskiem jego chwały i wyrazem jego istoty i podtrzymując wszystko słowem swojej mocy, dokonawszy oczyszczenia z naszych grzechów przez samego siebie, zasiadł po prawicy Majestatu na wysokościach" - list apostoła Pawła do Hebrajczyków 1:3 UBG

"Był na świecie, a świat został przez niego stworzony, ale świat go nie poznał" - Ewangelia Jana 1:10 UBG


Fizyk Andre Ampere :  Jednym z najbardziej przekonywujących dowodów istnienia Boga jest panująca we wszechświecie harmonia i przedziwny ład.

Arthur Holy Compton fizyk: 1927 nagroda Nobla w dziedzinie fizyki :

 “Jeżeli chodzi o mnie, wiara zaczyna się wraz z uzmysłowieniem sobie faktu, iż wyższa inteligencja doprowadziła do powstania wszechświata i stworzyła człowieka. Nie jest mi trudno mieć tę wiarę, gdyż niezaprzeczalnym jest fakt, iż tam gdzie jest plan istnieje inteligencja - uporządkowany, rozwijający się wszechświat świadczy o prawdzie najbardziej majestatycznego stwierdzenia, jakie kiedykolwiek wypowiedziano - "Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię" - 1 księga Mojżeszowa 1:1 - powyższe dwa cytaty mimo, że są stare to są aktualne bo harmonia, porządek wszechświata nadal istnieje.  

Jutro słońce wzejdzie o przewidywanej porze. O w tym samym czasie wzejdzie i zajdzie co 7 stycznia 2014 roku. Za rok również wzejdzie i zajdzie o wyznaczonej porze. 


Miliardy miliardów ciał niebieskich utrzymywane są na swych szlakach przez moc Pana i Boga Jezusa Chrystusa, jaką trzeba mieć ogromną moc i wszechwiedzę, mądrość - dla narodzonych na nowo to wspaniała perspektywa, bo ten sam Zbawiciel który podtrzymuje te ogromne ilości ciał niebieskich i które je stworzył, miłuje nas, chce naszego dobra, chce abyśmy całkowicie Mu ufali, całkowicie byli Mu posłuszni, całkowicie byli zależni od Niego.
Wszystko wie o nas o nigdy nie jest zajęty, nigdy nie śpi, nie jest zmęczony. Zna nas lepiej niż my sami siebie. Wszechświat z sekstylionami gwiazd zaświadcza o mocy Zbawiciela - skoro Pan podtrzymuje gwiazdy, a nawet zwierzęta jak choćby wróble to tym bardziej nas będzie podtrzymywał jeśli będziemy mu Ufać i będziemy pragnęli żyć dla Niego, będziemy Mu posłuszni. Choćbyśmy mieli umrzeć śmiercią męczeńską podtrzyma nas abyśmy umarli w Nim jak np apostoł Piotr czy Paweł.

W nas nie ma mocy, ale u Zbawcy są nieograniczone jej pokłady. "Beze mnie nic uczynić nie możecie.... trwajcie we mnie a ja w was" - 15 rozdział Ewangelii Jana Arthur Leonard Schawlow fizyk: 1981 nagroda Nobla w dziedzinie fizyki : "Wydaje mi się, że będąc skonfrontowani z cudami życia i wszechświata, należy zadać sobie pytanie dlaczego, a nie po prostu jak. Jedyne możliwe odpowiedzi są religijne... Znajduję potrzebę Boga we wszechświecie i swoim własnym życiu... Mamy szczęście, że mamy Biblię a szczególnie Nowy Testament, który mówi nam tak wiele o Bogu w szeroko dostępnych ludzkich kategoriach."

Życie to cud, nadnaturalny cud - żadne wielkie liczy we wszechświecie nie są w stanie przysłonić tego - nie dajcie się oszukać nikomu, każda nauka przypisująca powstanie wszechświata i życia poza OJCA i SYNA JEZUSA CHRYSTUSA jest fałszywa. Każda nauka która chce bezpośrednie Boże stworzenie przekręcić jakoby Bóg posłużył się jakimś wielkim wybuchem sprzed miliardów lat albo jakoby wywiódł człowieka od zwierząt jest również fałszywa, ale wielu wierzących zostało m.in taką nauką skażonych. "młody wiek ziemi lektor" - https://www.youtube.com/watch?v=ym6POKL7020
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości