Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego nienawiść a nie miłość? Kim chciałbyś być? (moje refleksje)
#1
Exclamation 
>> Dlaczego nienawiść a nie miłość? Kim chciałbyś być? (moje refleksje)


Świat popada w duchową ruinę, zalewany przez falę nienawiści nawet wobec niczemu niewinnych osób. Mamy czasy trudne do zniesienia przepowiedziane w biblii. Początek boleści, który wszyscy przeżywamy. Zacznijmy naprawę tego świata od naprawy samych siebie, słuchajmy mądrych rad naszego Stworzyciela. Nie idźmy za tym światem, za teoriami spiskowymi i relacjami mediów, które ową nienawiść jeszcze bardziej podsycają, nie kierujmy się nienawiścią, ale wnikliwością w każdej sprawie, byśmy pojęli problemy tego świata, słuchajmy Boga, rozmawiajmy z nim poprzez modlitwę i odpowiedzi w biblii, uczmy się na błędach postaci biblijnych czy historii ludzkości a nie popełnimy tych samych błędów które nadal popełnia ten świat.


Ostatnio przeglądając internet widzę jak coraz większa fala nienawiści rośnie np. z powodu ostatnich ataków terrorystycznych to dotyczy działań zarówno rządów jak i obywateli.

Świat zamiast się opamiętać, coraz bardziej brnie ku jeszcze większej nienawiści, prowadzone są wojny i burzone całe kraje islamskie, które rozwścieczają ludność wschodu, zaś mówi się że zachód jest zasiedlany przez przepędzanych imigrantów ze wschodu (nic nie powstaje samo z siebie) a więc zaczyna się organizować protesty przeciwko islamowi i islamizacji Europy.


Obserwując bacznie jedno z forów biblijnych zauważyłem że takie zapędy do demonstracji i protestów mają nawet co niektórzy ludzie mieniący się chrześcijanami:


KLIK>> http://zbawieni.com/showthread.php?tid=547&pid=4216#pid4216


Porzucają oni przyglądanie się własnemu postępowaniu a chcą nawracać innych bądź organizować protesty przeciwko innym religiom.

Tymczasem mało ludzi myśli samodzielnie, często słucha tłumu, mediów bądź teorii spiskowych z internetu, które jeszcze bardziej podburzają do nienawiści wobec całych ras, narodowości, czy wyznań a tymczasem należy wiedzieć że terroryzm i islam to dwa różne światy .....
Ludzie dziś na świecie nie zdają sobie sprawy z realnego zagrożenia, tym zagrożeniem jest szatan i demony, chcący skłócić cały świat ze sobą, dlatego ludzie już sami nie wiedzą przeciwko komu mają protestować i zaczynają szukać wrogów tam gdzie ich nie ma.


DEMONY TO ZABÓJCY!
http://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/1101991214
Demony podpowiadają ludziom różne dziwne myśli a ci zaczynają słuchać takich myśli i zaczynają postępować irracjonalnie, zaczynają szykanować całe wyznania, narodowości lub grupy za błędy pojedynczych ludzi. Szykanowani są Romowie, wyznawcy islamu, itd.

Powstają kłótnie i nienawiść wszystkich wobec wszystkich, wojny między religijne, wojny między obywatelami a politykami, wojny nawet pomiędzy ludźmi.

Wszystko to jest spowodowane tym że nastał czas bardzo niedobry dla ziemi i jej mieszkańców:


Czterej jeźdźcy apokalipsy:
http://zwiastowanie.blogspot.com/2014/12/czterej-jezdzcy-apokalipsy.html

Jezus Chrystus wygonił demony z nieba, które obecnie sieją zamęt na ziemi:
http://zwiastowanie.blogspot.com/2014/12/jezus-chrystus-juz-panuje-wkrotce.html

nastał początek boleści:

(2 Tymoteusza 3:1-13)
Cytat:
W dniach ostatecznych nastaną trudne czasy: Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźnierczy, rodzicom nieposłuszni, niewdzięczni, bezbożni, bez serca, nieprzejednani, przewrotni, niepowściągliwi, okrutni, nie miłujący tego, co dobre, zdradzieccy, zuchwali, nadęci, miłujący więcej rozkosze niż Boga, którzy przybierają pozór pobożności, podczas gdy życie ich jest zaprzeczeniem jej mocy (...) Ludzie zaś źli i oszuści coraz bardziej brnąć będą w zło


Warto zadać sobie pytanie czy powinienem iść za motłochem i ziać nienawiść przeciwko komuś innemu czy raczej nie chciałbym mieć nic wspólnego z nienawiścią tego świata a raczej odnosić się z miłością do wszystkich?Przerwij błędne koło nienawiści!
http://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/102001563

Czy chciałbym postępować jak mądry i rozważny człowiek, który jest wnikliwy w każdej sprawie, którą się interesuje? czy wolałbym niszczyć siebie i innych nienawiścią i porywczym charakterem, i popełniać błędy, których sam nie dostrzegam?Zadaj sobie pytanie kim chciałbyś być?
Czy posłuchasz nauk i propagandy demonów czy Boga?


Zacznijmy naprawę tego świata od naprawy samych siebie, słuchajmy mądrych rad naszego Stworzyciela.
Jakim człowiekiem chciałbyś być?

Odpowiedz sobie na to pytanie po przeczytaniu całego mojego postu:

"Dlaczego nienawiść a nie miłość? Kim chciałbyś być? (moje refleksje)"

KLIK>> http://zwiastowanie.blogspot.com/2015/01/dlaczego-nienawisc-nie-miosc-kim.html
Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości