Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
do Cypriana ... a tak w ogóle to do wszystkich ...
Exclamation 
W związku z Twoim tematem poruszonym tutaj:
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=10955&postdays=0&postorder=asc&start=0

Chciałem odpowiedzieć na post, ale chyba "ideologia deistyczna" postanowiła ukryć mój post w związku z tym odpowiem tutaj:

.Cyprian. napisał(a):Nie zdezerterować. Bo dezercja to by była, jakbym uciekł po cichu.
A ja mówię, że chcę, i odejdę, i tylko chcę aby konto moje było usunięte.
...
forum biblijne, tylko antybiblijne. Jest atrapą. Ja nie chcę udawać i
wymyślać sobie, że jestem na forum biblijnym, jak nie jestem.

Cyprianie, nie ma forów biblijnych, prawie wszystkie, których byłem tylko czytelnikiem, są forami, na których coraz więcej jest albo "chrześcijańskich wojenek" albo jakieś różne, np. deistyczne przekonania (wolność, niezależność, bezreligijność, ludzie wolą żyć sobie lekko, bez zasad, na zasadzie "prywatnych objawień" i uważając że i tak będą zbawieni a lekceważą w ten sposób samego Boga) albo nawet tak odstępcze nauki że szkoda słów (a jednocześnie ludzie udają osoby życzliwe) a prawie w ogóle prawdy biblijnej, co gorsza prawdę tę wywraca się do góry nogami:

http://zbawieni.com/showthread.php?tid=503&pid=4945#pid4945

Prym wiedzie jedno z największych forów czyli biblia.webd.pl

Czasami się nawet zastanawiam czy na takich forach też nie działa coś w stylu zorganizowanych "gangów" na wzór:
http://www.wykop.pl/link/80746/mlodziezowka-po-atakuje-w-internecie/
Pewien jestem jednego że szatan jako taki "wódz partii tego świata" podsuwa ludziom wiele pomysłów (nie tylko rządzącym, ale nawet zwykłym ludziom podatnym na "światowe myślenie") i jest ulubieńcem chaosu, kłamstw i dezinformacji, zwłaszcza na temat Boga i będzie robił wszystko przy pomocy swych popleczników by Boga oraz Bożych Sług w tym Jezusa zniesławiać.

Zgadzam się z Tobą w kwestii takiej że taka ucieczka to nie dezercja, ale obrona samego siebie.  Exclamation

Ile można wojować na argumenty (rok? dwa lata?), kogoś wyciągać, kto topi się, przecież można i samemu wpaść i się utopić.  Sleepy

Mój powyższy post to tak ogólnie w temacie rzekomej dezercji.
Czasem warto sobie lepiej odpuścić, odejść (choćby dla własnego zdrowia fizycznego i stanu duchowego) i zakończyć te niekończące się gry w ping ponga.

I ja dużo razy się zastanawiałem, aby na dobre opuścić czytelnictwo wszelkich forów biblijnych w internecie, które bardzo rzadko duchowo budują lub pomagają w zrozumieniu prawdy biblijnej.

Na pewno wywołują chaos, dezinformacje, oraz pustkę. Nie budują duchowo, nie wzbogacają pod względem wiedzy biblijnej (aż strach pomyśleć że jeszcze parę lat temu miałem podobne poglądy co ludzie obecnie na forach), co opisałem w moim świadectwie na blogu.

Na szczęście ten czas minął, bo zdemaskowałem prawdziwe kłamstwa szatana oraz poznałem prawdziwe oblicze Boga Jehowy oraz Jezusa Chrystusa czego i innym bardzo gorąco życzę. Smile

Odpowiedz
(12-02-2015, 07:03 PM)Zwiastun napisał(a):  W związku z Twoim tematem poruszonym tutaj:
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=10955&postdays=0&postorder=asc&start=0

Chciałem odpowiedzieć na post, ale chyba "ideologia deistyczna" postanowiła ukryć mój post w związku z tym odpowiem tutaj:

.Cyprian. napisał(a):Nie zdezerterować. Bo dezercja to by była, jakbym uciekł po cichu.
A ja mówię, że chcę, i odejdę, i tylko chcę aby konto moje było usunięte.
...
forum biblijne, tylko antybiblijne. Jest atrapą. Ja nie chcę udawać i
wymyślać sobie, że jestem na forum biblijnym, jak nie jestem.

Cyprianie, nie ma forów biblijnych, prawie wszystkie, których byłem tylko czytelnikiem, są forami, na których coraz więcej jest albo "chrześcijańskich wojenek" albo jakieś różne, np. deistyczne przekonania (wolność, niezależność, bezreligijność, ludzie wolą żyć sobie lekko, bez zasad, na zasadzie "prywatnych objawień" i uważając że i tak będą zbawieni a lekceważą w ten sposób samego Boga) albo nawet tak odstępcze nauki że szkoda słów (a jednocześnie ludzie udają osoby życzliwe) a prawie w ogóle prawdy biblijnej, co gorsza prawdę tę wywraca się do góry nogami:

http://zbawieni.com/showthread.php?tid=503&pid=4945#pid4945

Prym wiedzie jedno z największych forów czyli biblia.webd.pl

Czasami się nawet zastanawiam czy na takich forach też nie działa coś w stylu zorganizowanych "gangów" na wzór:
http://www.wykop.pl/link/80746/mlodziezowka-po-atakuje-w-internecie/
Pewien jestem jednego że szatan jako taki "wódz partii tego świata" podsuwa ludziom wiele pomysłów (nie tylko rządzącym, ale nawet zwykłym ludziom podatnym na "światowe myślenie") i jest ulubieńcem chaosu, kłamstw i dezinformacji, zwłaszcza na temat Boga i będzie robił wszystko przy pomocy swych popleczników by Boga oraz Bożych Sług w tym Jezusa zniesławiać.

Zgadzam się z Tobą w kwestii takiej że taka ucieczka to nie dezercja, ale obrona samego siebie.  Exclamation

Ile można wojować na argumenty (rok? dwa lata?), kogoś wyciągać, kto topi się, przecież można i samemu wpaść i się utopić.  Sleepy

Mój powyższy post to tak ogólnie w temacie rzekomej dezercji.
Czasem warto sobie lepiej odpuścić, odejść (choćby dla własnego zdrowia fizycznego i stanu duchowego) i zakończyć te niekończące się gry w ping ponga.

I ja dużo razy się zastanawiałem, aby na dobre opuścić czytelnictwo wszelkich forów biblijnych w internecie, które bardzo rzadko duchowo budują lub pomagają w zrozumieniu prawdy biblijnej.

Na pewno wywołują chaos, dezinformacje, oraz pustkę. Nie budują duchowo, nie wzbogacają pod względem wiedzy biblijnej (aż strach pomyśleć że jeszcze parę lat temu miałem podobne poglądy co ludzie obecnie na forach), co opisałem w moim świadectwie na blogu.

Na szczęście ten czas minął, bo zdemaskowałem prawdziwe kłamstwa szatana oraz poznałem prawdziwe oblicze Boga Jehowy oraz Jezusa Chrystusa czego i innym bardzo gorąco życzę. Smile

Zwiastunie, zdążyłem i tak go przeczytać. :-) Tak, masz rację, odszedłem stamtąd dla obrony samego siebie. Niestety, jeśli administracja forum biblijnego, jawnie występuje przeciwko Biblii, mając jeszcze z tego uciechę, to nie ma tam czego szukać. Bo to nie mieści się w kategoriach logicznych. Rozumiem, że na jakimś forum o ewolucji, ale żeby na biblijnym? Rozumiem, że mogą być między użytkownikami różnice w interpretacji wersetów biblijnych, rozumiem, że mogą być tam userzy niewierzący w natchnienie Biblii, ale nie rozumiem, gdy administracja forum dotąd biblijnego, zaczyna Biblię podważać. Nie widziałem dalszego sensu bytowania tam.

W realu, gdy nieraz wspomnę o Biblii, to czasami słyszę: "czyś ty zgłupiał"? Ale to jeszcze można zrozumieć. Ale gdy administracja forum biblijnego zaczyna prawie że taki ton nadawać - to tego nie jestem w stanie zrozumieć.

Można odnieść pewnie wrażenie, że tam marudziłem, ale musiałem im pewne rzeczy powiedzieć od siebie, bo byłem tam 3 lata prawie, z małymi przerwami.

Oczywiście, życzę im wszystkiego dobrego, a przede wszystkim tego, żeby kiedyś zmienili tę bardzo szkodliwą formułę.
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję. Pisuję też na http://ewangelia.net.pl/
Odpowiedz
(12-02-2015, 07:41 PM).Cyprian. napisał(a):  Niestety, jeśli administracja forum biblijnego, jawnie występuje przeciwko Biblii, mając jeszcze z tego uciechę, to nie ma tam czego szukać. Bo to nie mieści się w kategoriach logicznych. Rozumiem, że na jakimś forum o ewolucji, ale żeby na biblijnym?
...
Nie widziałem dalszego sensu bytowania tam.

No cóż pozostaje to skomentować krótko:
"z kim przestajesz takim się stajesz"
"ryba psuje się od głowy" Sleepy

Zgadzam się że czasem lepiej skądś odejść niż narazić również siebie. Shy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości